~* FORUM W PIGUŁCE - CZYLI FAKTY Z ŻYCIA KULASOWEJ DLA NOWYCH LUB OPORNYCH *~

Go down

~* FORUM W PIGUŁCE - CZYLI FAKTY Z ŻYCIA KULASOWEJ DLA NOWYCH LUB OPORNYCH *~ Empty ~* FORUM W PIGUŁCE - CZYLI FAKTY Z ŻYCIA KULASOWEJ DLA NOWYCH LUB OPORNYCH *~

Post  Koks on Mon May 07, 2012 6:53 am

Witam! Ten temat powstał po to, aby nowi czytelnicy forum mogli z łatwością pojąć istotę destrukcyjnego działania kulasa. Opisy (wraz z logami) wszystkich przedstawionych tu wydarzeń i argumentów można odnaleźć w innych tematach, do których zapraszam dociekliwych czytelników. Postaram się tu wypunktować to co najważniejsze dla tych którzy nie są specjalnie obeznani z kulasową, aby nasi nowi goście nabrali ogólnego pojęcia, a jednocześnie nie przerazili się ogromem materiału jaki oferuje forum. Oczywiście każdemu polecam przeczytać całe forum, jeżeli jednak jesteś tu nowy, zacznij od tego tematu. Postaram się tu nie nadużywać nicków osób, które są związane z poszczególnymi sprawami, aby nie wprowadzać zbędnego zamieszania i skoncentrować się na osobie kulasowej, aby materiał był przejrzysty i czytelny. Istotą tego tematu jest wyjście na przeciw tym, którzy lubią dowiedzieć się jak najwięcej w jak najkrótszym czasie

TEMAT BĘDZIE PODZIELONY NA TRZY CZĘŚCI:

1) DLACZEGO KULAS TO KOBIETA?

2) NAJBARDZIEJ DESTRUKTYWNE AKTY Z DZIAŁALNOŚCI KULASOWEJ/BELLI NA CZATACH ONETU

3) NAJWIĘKSZE ŚCIEMY KULASOWEJ/BELLLI


CZĘŚĆ PIERWSZA: DLACZEGO KULAS TO KOBIETA? aka SKĄD WIADOMO ŻE KULAS = BELLA?


~* FORUM W PIGUŁCE - CZYLI FAKTY Z ŻYCIA KULASOWEJ DLA NOWYCH LUB OPORNYCH *~ Bella32--_rrrhwrx

Zacznijmy więc od postawienia tezy, że obecny na czatach onetu kulas to kobieta. Ma na imię Izabela, mieszka w Wolinie. Jej drugi główny nick (poza kulasem) to bella32. Dlaczego można bezwzględnie postawić tak odważną tezę? Oto argumenty:


- przenieśmy się do czasu kiedy Izabela nie wiedziała jeszcze o istnieniu programu Taboret2, który to pokazuje hasze użytkowników, pozwalające na identyfikację osoby przebywającej na wielu nickach równocześnie. Odnotowano wiele przypadków kiedy nicki bella32 oraz kulas przebywali jednocześnie na czacie mająć IDENTYCZNY hasz, co jest niemożliwe do osiągnięcia na dwóch różnych łączach internetowych. Hasz to zamaskowane ip komputera, jest on stosowany na czacie onetu. Należy pamiętać, że kulas informuje, że mieszka w Warszawie, Izabela natomiast w Wolinie


- Izabela często logowała się jako kulas i jako bella32 równocześnie (mając ten sam hasz) również w niedalekiej przeszłości - np po przejęciu jej pokoju lub podczas klonowania nicków podczas czatu z gośćmi pokoju gay_pl.

- kulasa nikt nigdy nie widział, nie rozmawiał z nim przez telefon ani na skype - czy to jest logiczne w przypadku osoby czatującej wiele lat? Kulas zawsze wykręca się sianem, spławia użytkowników, jest odporny na tego typu prośby i sugestie.

- do tej pory odbyło się X zlotów pokojów, w których panował kulas. Na ŻADNYM z nich kulas się nie pojawił. Choć był często głównym mózgiem organizacyjnym, to nigdy nie zaszczycił zlotu własną osobą. Zawsze się jakoś wykręcał. Na każdym tym zlocie była jednak Izabela (bella32) z Wolina...

- kulas i Izabela nigdy nie czatują razem. Odnotowaliśmy wiele przypadków kiedy kulas milknie kiedy loguje się bella32. I odwrotnie. Chociaż niby mają bardzo dobry kontakt NIGDY razem nie czatują chociaż oboje posiadają funkcje w pokoju gay_pl.

- kulas wiele razy umawiał się na spotkania z różnymi osobami z czata i nigdy nie przyszedł. Najlepszym przykładem na to jest sytuacja kiedy to kulas umówił się z pewnym użytkownikiem czata w Wolinie na spotkanie. Dla ułatwienia nazwijmy go Pan X. Pan X pojechał do Wolina, jednak w Wolinie nie zastał upragnionego kulasa. Była tam tylko Izabela (nasza bella32), która była niejako siostrą bliźniaczką kulasa (o tym, że kulas ma siostrę bliźniaczkę kulas informował dużo wcześniej na czacie), Bella poinformowała Pana X, że kulas musiał pilnie wyjechać służbowo! Wnioski wyciągnijcie sami! Tego typu przykładów było o wiele więcej (co dokumentują inne tematy na tym forum).

- numer telefonu, który podawał kulas jako własny ZAWSZE odbierała ta sama kobieta (czytaj Izabela z Wolina), dzwoniono wiele razy i w różnych sytuacjach, w telefonie ZAWSZE można usłyszeć ten sam damski głos.

- numer gadu gadu, który podawała jednocześnie bella i kulas (w różnych odstępach czasu) jest IDENTYCZNY, ponadto inna urojona osobowość Izabeli - niejaki Tomek_Kalisz ma również ten sam numer gg.

- jeżeli wierzyć słowom Izabelli, to karta sim z numerem telefonu do Izabeli, kulasa i Tomka_Kalisz wędruje po całej Polsce. Z Wolina do Warszawy, z Warszawy do Kalisza etc...Wszyscy rozumiemy, że fizycznie byłoby to bardzo trudne (niemożliwe) do wykonania.

- brak jakichkolwiek zdjęć kulasa (oprócz tych które wysyłał jako nie swoje), Izabela (kulas) ściągała je po prostu z internetu lub wykorzystywała fotki członków swojej rodziny (więcej w temacie fotki kulkowej/kulasa)

- Izabela podczas rozmów telefonicznych (kiedy to występuje jako Izabela właśnie) non stop opowiada o kulasie. Spotkana w realu non stop opowiada o kulasie. Wie o nim wszystko i chętnie dzieli się tymi informacjami ze słuchaczam, natomiast w sms'ach wysylanych do czatownikow twierdzi, ze zna kulasa tylko z opowiesci.

- kulas wysyłał e-maile z adresu, który założyła Izabela z Wolina.


- sposób pisania oraz sposób stosowania interpunkcji jest dla kulasa i belli niemalże IDENTYCZNY (widać, że próbuje pisać inaczej na dwóch tych nickach, jednak jej niskie IQ nie pozwala na robienie tego w sukcesywny sposób), przykładów jest masa na forum.


Na tym zakończymy część pierwszą. Teraz już wiecie, że kulas to Izabela z Wolina. Każdy z powyższych argumentów rozpatrywany osobno nie byłby wystarczający, jeżeli jednak wziąć pod uwagę je wszystkie otrzymujemy 100% pewności na założenie że kulas=bella32=Izabela z Wolina. Oczywiście argumentów na poparcie tej tezy mógłbym zamieścić o wiele więcej, jednakże wybrałem te, które są najistotniejsze. Jeżeli Cię powyższe argumenty nie przekonują - ponownie zapraszam do wnikliwej lektury całego forum.

NIEBAWEM DODAM KOLEJNY POST W TYM TEMACIE. BĘDZIE TO NASTĘPNA CZĘŚĆ "PODSUMOWANIA KULASOWEJ" ZATYTUŁOWANA
"NAJBARDZIEJ DESTRUKTYWNE AKTY Z DZIAŁALNOŚCI KULASOWEJ/BELLI NA CZATACH ONETU" - CZEKAJCIE CIERPLIWIE!


Last edited by Koks on Fri May 11, 2012 10:08 am; edited 2 times in total
Koks
Koks

Posts : 163
Join date : 2011-12-11

Back to top Go down

~* FORUM W PIGUŁCE - CZYLI FAKTY Z ŻYCIA KULASOWEJ DLA NOWYCH LUB OPORNYCH *~ Empty Re: ~* FORUM W PIGUŁCE - CZYLI FAKTY Z ŻYCIA KULASOWEJ DLA NOWYCH LUB OPORNYCH *~

Post  Koks on Tue May 08, 2012 7:43 am

CZĘŚĆ DRUGA: NAJBARDZIEJ DESTRUKTYWNE AKTY KULASOWEJ/BELLI NA CZATACH ONETU.

Zgodnie z zapowiedzią, przystępujemy do drugiej części "kulawej pigułki". Uważam ją za najistotniejszą. Dlaczego? Ano dlatego, że wszystko to co kulasowa wyczynia na onecie może się drogi czytelniku przytrafić i Tobie! Wystarczy, że nawiążesz z nią mikroskopijną nić porozumienia i możesz tego srogo żałować! Jeszcze nie wierzycie prawda? Oto dowody na to, że kulasowa to człowiek zły, zepsuty, wyzbyty z moralności, zdolny do wszystkiego. Tu nie ma miejsca na stawianie tez, to że ona taka jest nie ulega żadnym wątpliwościom. Zaczynamy:


A) PRZEŚLADOWANIE ORAZ GROŹBY PRZEŚLADOWAŃ - oooo tak to jest to co kulasowa lubi najbardziej. Wystarczy jej "podpaść" (podpaść - w jej chorym mniemaniu oczywiście) i można doświadczyć obrzydliwych konsekwencji, podam kilka najbardziej wyrazistych przykładów:

- kulasowa zdobyła numer domowy do chłopca z czata onet (dość młodego wtedy). Nie wiem na jakiej drodze, lecz wyłudzenie jest tu najbardziej prawdopodobną metodą. Co zrobiła z tym numerem? Wydzwaniała do rodziców tego chłopca informując ich, że ich syn jest gejem. Co działo się potem w jego domu? Aż strach pomyśleć... Potem wielokrotnie jako kulas przechwalała się na czacie jaką to super nauczkę dała temu chłopcu. Chodzi o aktualnego właściciela pokoju Gay - usera z nickiem ciastek5.

- wyłudzanie danych osobowych na nicku kulas to dla Izabeli normalka. Ta chora kobieta ma różne metody. Czasem jest to wysłanie czegoś pod Twój adres (np drobnego upominku), czasem po prostu kulasowa chce dokładnie wiedzieć gdzie ktoś mieszka (np sama opowiada, że mieszka w Warszawie i podaje ulicę - adres fałszywy). NIE DAJCIE SIĘ ZWIEŚĆ. Ta kobieta podstępnie wyłudza dane osobowe, które następnie bezceremonialnie wykorzystuje! Na forum udokumentowane jest jak kulasowa podaje na ogólnym kanale czata adresy usera Kar_Kalim oraz Nikitek_

- uporczywe wydzwanianie i wysyłanie obelżywych smsów na wyłudzone numery telefonów użytkowników czata

- powyższe tyczy się również zdjęć! Jeżeli podpadłeś kulasowej to po prostu nie włączaj publicznej kamerki! Nie rozsyłaj również swoich fotek w pobliżu tej chorej kobiety! kulasowa groziła użytkownikowi Kabi oraz Nikitek_ że wklei ich zdjęcia na portal Gay Pl (polski portal dla gejów) z różnymi obrzydliwymi adnotacjami (np "Dam swojego mokrego rowa do dymania za 20 zł).

- inną odnotowane metody zastraszania stosowane przez kulasową względem niewygodnych użytkowników to np: groźba wybijania okien, groźby pobicia, groźby informowania rodziców i rodziny o homoseksualnej orientacji, groźby "odwiedzenia" stanowisk pracy czy uczelni niewygodnych użytkowników! Wystarczy? Oczywiście, aż za dużo tego - włos się jeży na głowie. Jeżeli interesują Cię szczegółowo wyżej opisane przypadki - CZYTAJ FORUM. Niczego tu nie zmyślam - wszystko jest udokumentowane i łatwe do udowodnienia


B) SZKALOWANIE I BLUZGANIE NA CZACIE - standardowa praktyka kulasowej. To właśnie rynsztokowe słownictwo jakim posługuje się na czatach onetu uczyniło Izabelę tak sławną. Pomiędzy łaciną przewijają się obrzydliwe insynuacje, które nie mają niczego wspólnego z prawdą. Kłamstwo to drugie imię kulasowej/Izabeli. Np:

- kulasowa wyzywając od najgorszych użytkownika Nikitek_ opatuje opinię publiczną brednią, że w/w sypia z własnym synem - brak na to dowodów

- kulasowa głosi, że użytkownik Kabi jest ćpunem i że "mu nie staje" - oczywiście brak na to jakicholwiek dowodów

- kulasowa głosi, że użytkownik slim_ jest hitlerowcem i pali ludzi w piecu (to nie jest śmieszne) - brak na to dowodów

- kulasowa głosi, że użytkownik Czekro_Czestochowa, Phades, Dragonstions mają skłonności pedofilskie - brak na to dowodów

Więcej chyba nie potrzeba - widzicie już, że Izabela zdolna jest powiedzieć wszystko i o każdym. Chrońcie swoją prywatność i nigdy nie zdradzajcie szczegółów ze swojego prywatnego życia w pobliżu tej kobiety! Po prostu zwykła, stara internetowa prawda - UWAŻAJCIE NA TO CO PISZECIE W SIECI O SOBIE! Jeżeli chodzi o samo słownictwo to sposobów wulgarnego wyrażania się Izabeli jest na forum całe mrowie! Proszę otworzyć obojętnie jaki temat zawierający logi (np "Groźby i szantaże") - zrozumiecie wtedy. Szmaty, suki, dziwki, ścierwa i kurwy są obecne w ilościach przekraczjących masę krytyczną. Sądzę, że dla nowego użytkownika forum (który chce sobie wyrobić zdanie nt kulasowej) tyle przykładów wystarczy, ale jeżeli Ci mało ponownie zapraszam do wertowania forum - gwarantuję, że znajdziesz ich dużo dużo więcej.


NIEBAWEM ZAMIESZCZĘ KOLEJNY (I OSTATNI) JUŻ POST Z CYKLU "KULASOWA W PIGUŁCE". BĘDZIE ON NOSIŁ TYTUŁ "NAJWIĘKSZE ŚCIEMY KULKOWEJ/BELLI" - CZEKAJCIE CIERPLIWIE - TYM RAZEM BĘDZIE NAPRAWDĘ ZABAWNIE!
Koks
Koks

Posts : 163
Join date : 2011-12-11

Back to top Go down

~* FORUM W PIGUŁCE - CZYLI FAKTY Z ŻYCIA KULASOWEJ DLA NOWYCH LUB OPORNYCH *~ Empty Re: ~* FORUM W PIGUŁCE - CZYLI FAKTY Z ŻYCIA KULASOWEJ DLA NOWYCH LUB OPORNYCH *~

Post  Koks on Thu May 10, 2012 6:17 pm

CZĘŚĆ TRZECIA - NAJWIĘKSZE ŚCIEMY KULKOWEJ/BELLI.

Niestety to już ostatnie nasze spotkanie w tym temacie. Wiem, że żałujecie, ale cóż - zaplanowany on został jako trzyczęściowy i tak musi pozostać. Do rzeczy - wiecie już, że kulas to kobieta. Wiecie co ta kobieta potrafi wyprawiać na czacie. Wspomniałem mimochodem, że drugie imię kulasowej to "kłamstwo". Mam podstawy, żeby tak twierdzić, bo nie spotkałem jeszcze w życiu, osoby kłamiącej równie zaciekle jak ona. O tym, że bredzi na temat użytkowników - też już wiecie. Ale nie wiecie w jaki sposób kulasowa potrafi bredzić na swój własny temat! Jej największe ściemy podzieliłem na dwie kategorie: udowodnione oraz nieudowodnione. Nie jesteśmy w stanie sprawdzić niektórych rzeczy, ale brzmią one tak niewiarygodnie, że sami zrozumiecie, że to zwykła ściema. Zaczynamy!


A) Kulasowej Ściemy Udowodnione:

- KULAS TO MĘŻCZYZNA. To oczywista bzdura. Proszę przeczytać punkt pierwszy tego tematu pt "Skąd wiadomo, że kulas to kobieta?" - i wszystko staje się jasne.

- KULASO OPOWIADA, ŻE POSIADA SKLEP ZE SZTUKĄ NA ULICY DOMIANIEWSKIEGO W WARSZAWIE. To kłamstwo. Mieszkańcy stolicy wiedzą, że taka ulica nie istnieje. Kulasowa wpadła strasznie goglując jej nazwę, źle coś doczytała i wielokrotnie informowała, że jej urojony sklep znajduje się właśnie na "Domaniewskiego". Ponadto nasi wytrawni detektywi donoszą, że na ulicy Domaniewskiej (poprawna nazwa) nie istnieje żadna desa.

- KULAS OPOWIADA, ŻE IZABELA SKOŃCZYŁA TRZY KIERUNKI STUDIÓW. Aby wam nie pomieszać pragnę w tym momencie przypomnieć, że kulas = Izabela. To ta sama osoba. Kulas opowiadając o Izabeli informowała, że skończyła hotelarstwo w Poznaniu na konkretnym wydziale. Dotarliśmy do archwiów tej uczelni. Na listach absolwentów nie ma nikogo z jej imieniem i nazwiskiem. Poszliśmy jeszcze dalej i odkryliśmy, że Izabela S. z Wolina skończyła hotelarską szkołę zawodową w Stargardzie Szczecińskim, która nawet nie wymaga matury...Innymi urojonymi fakultetami była filologia polska i jakiś trzeci którego nawet sama kulasowa nie potrafiła określić...

- KULAS OPOWIADA, ŻE BYŁ NAUCZYCIELEM JĘZYKA POLSKIEGO I UCZYŁ W LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM PRZEZ DWA LATA W POLSCE. Ta ściema znalazła się w udowodnionych, ponieważ wystarczy spojrzeć na to jak kulas pisze. Byk na byku, tragiczna interpunkcja, nikt z jej poziomem wypowiedzi pisanej nie miałby szans zdać matury a co dopiero dorobić się magistra i nauczać w szkole! I to języka polskiego! I TO W LICEUM! Proszę otworzyć obojętnie który temat i przeanalizować jak pisze Izabela. Zrozumiecie wtedy o czym mowa.

- KULAS OPOWIADA, ŻE POSIADA GARBUSA Z 1934 ROKU. To ściema! W 1934 roku garbusy nie były jeszcze produkowane. Dopiero w 1935 powstały dwa prototypy, które obecnie spoczywają w muzeum. Pewny jestem, że macie własne samochody i każdy z was wie jaki jest ich rok produkcji prawda? Gdyby Izabela naprawdę posiadała zabytkowego garbusa, nie wtopiła by tak strasznie z rocznikiem. No dramat...

- KULAS UMIERA W ROKU 2007. Z taką informacją pojawiła się Izabela na czacie (wykorzystując jedną ze swoich urojonych tożsamości). Kulas nie żyje! Odszedł, opuścił padół tego niegościnnego świata! Dotarliśmy do odpowiednich instancji i okazało się, że nikt o tym nazwisku w tym czasie nie umarł...Izabela sfingowała śmierć swojej urojonej tożsamości! Czy tu trzeba coś jeszcze dodawać? Efekt był taki, że wielu czatownikom smutek zalał serca z tego powodu, całe szczęście jednak kulas jak rasowy feniks powstał z popiołów i po dziś dzień można go spotkać w pokoju gay_pl.

- KULAS OPOWIADA, ŻE ONET ZWRÓCIŁ SIĘ DO IZABELI (BELLI32 - PRZYPOMINAM ŻE BELLA TO KULAS) Z PROŚBĄ ABY IZABELA OBJĘŁA STANOWISKO ADMINISTRATORA CZATA DO SPRAW ORGANIZACJI ROZMÓW Z GOŚĆMI. Miałaby dostawać 1200zł pensji miesięcznie za samo siedzenie w domu. To oczywista bzdura moi kochani - praca administratora onetu, to nie jest praca na odległość. Admini normalnie przychodzą do biura, wyrabiają swoje godziny na stanowiskach i wracają do domków. Swoją drogą kto przy zdrowych zmysłach próbowałby obsadzić tą chorą kobietę jako admina?B) Freestyle ala kulasowa czyli kulasowej ściemy nieudowodnione (ale realne jak latające talerze)

- kulas posiada X stoisk w Warszawie i sprzedaje na nich różne straganowe pierdółki

- kulas posiada własny wypoczynkowy domek i ranczo na Mazurach;

- kulas ma willę w Austri gdzie uczył Austriaków języka polskiego;

- kulas prowadził nauczanie początkowe (język polski) zanim przystąpił do nauczania tegoż języka w liceum;

- kulas ma mieszkanie własnościowe po ciotce w centrum Warszawy;

- kulas ma dom wypoczynkowy w Zakopanem;

- kulas posiada penisa 18 cm;

- kulas posiada obywatelstwa austryiackie, słowackie oraz obywatelstwo jednego z krajów byłej Jugosławi;

- kulas posiada podrobiony dowód osobisty za który zapłacił 1000 zł;

- kulas posiada porobione świadectwo maturalne kupione za 500 zł;

- kulas zatrudnia młodocianego pracownika w swoim urojonym sklepie i zależnie od nastroju uprawia z nim seks;

- kulas jest aktorem w polskich filmach pornograficznych;

- kulas uprawiał seks ze Sławomirem Starostą;

- kulas regularnie odwiedza gejowski klub Fantom w Warszawie, gdzie znany jest pod ksywą "Bandzior";

- kulas spędza święta w towarzystwie piętnastu homosekualistów pijąc i uprawiając z nimi namiętny seks;

- kulas zaliczył filologię polską dzięki temu, że "grzał się z dziekanem";

- kulas jest producentem gejowskich filmów porno - tu macie link który kulas podawała - ponoć ten serwis należy do niej...
www.polisz-kicz.pl

- kulas posiada fotki wielu użytkowników czata;

- kulas wielokrotnie "walił konia" na kamerkach z różnymi użytkownikami czata onet;

- kulas posiada lustro w szczerozłotych ramach;

- kulas uciekając przed policją w stanie wskazującym został dorwany wyłącznie dlatego, że skończyło mu się paliwo - zajście to miało miejsce jak kulas założył się, że wjedzie w śmietnik, kobieta która była tego świadkiem nie chciała przyjąć łapówki proponowanej przez kulasa i niezwłocznie wezwała stróżów prawa...no totalne brednie...

- kulas posiada mercedesa, ale nie potrafi określić (zbywa pytającego) jaka jest jego pojemność silnika;

- kulas zna język angielski, ale odsyła do translatora zapytany w jaki sposób coś się po angielsku pisze;

- kulas zna język polski...


Na tym zakończymy. Prawie wszystkie wyżej opisane ściemy Izabeli dokumentuje to forum. Ponownie zapraszam dociekliwych do ogarnięcia całego materiału! Dziękuję Wam za uwagę!

~* FORUM W PIGUŁCE - CZYLI FAKTY Z ŻYCIA KULASOWEJ DLA NOWYCH LUB OPORNYCH *~ Bella32--_rrrhwrx


Last edited by Koks on Fri May 11, 2012 12:38 pm; edited 3 times in total
Koks
Koks

Posts : 163
Join date : 2011-12-11

Back to top Go down

~* FORUM W PIGUŁCE - CZYLI FAKTY Z ŻYCIA KULASOWEJ DLA NOWYCH LUB OPORNYCH *~ Empty :)

Post  pb88 on Thu May 10, 2012 6:48 pm

No no no. Koks, zajefajnie to opisałeś. Brawa dla Ciebie.
pb88
pb88

Posts : 11
Join date : 2012-02-08
Age : 31
Location : Polska

http://www.nba.com

Back to top Go down

~* FORUM W PIGUŁCE - CZYLI FAKTY Z ŻYCIA KULASOWEJ DLA NOWYCH LUB OPORNYCH *~ Empty Re: ~* FORUM W PIGUŁCE - CZYLI FAKTY Z ŻYCIA KULASOWEJ DLA NOWYCH LUB OPORNYCH *~

Post  Koks on Sun Oct 21, 2012 1:24 am

Do góry.
Koks
Koks

Posts : 163
Join date : 2011-12-11

Back to top Go down

~* FORUM W PIGUŁCE - CZYLI FAKTY Z ŻYCIA KULASOWEJ DLA NOWYCH LUB OPORNYCH *~ Empty Re: ~* FORUM W PIGUŁCE - CZYLI FAKTY Z ŻYCIA KULASOWEJ DLA NOWYCH LUB OPORNYCH *~

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum