ŻYWOT UROJONY KULKOWEJ BELLI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"bella32"

+7
Trzeci_Bliźniak
Gosc
terapeuta
schabowy
Admin
rozowa
Nikitek_
11 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

"bella32"  - Page 2 Empty Re: "bella32"

Post  Admin Fri Aug 20, 2010 10:15 am

Wczoraj 19 Sierpnia wszedlem na pokoj Szczecin i przeczytalem taka wypowiedz jednego z czatownikow:


"[8:50:20 PM] <nepster> oooooooo.......ktos sie poznal na bella32 hahahahahahahaha"


Nie wiem o czym byla mowa przed i nie wiem co bylo po, poniewaz stracilem polaczenie na chwile. Jak wrocilem z powrotem juz rozmowy na temat bella32 nie bylo. Nie bede tu sugerowal co moglo byc przed moim wejsciem i po straceniu polaczenia - my opieramy sie tylko na dowodach! Jednak z tego krotkiego loga wynika, ze bella32/kulasowa nie cieszy sie tam najlepsza opinia!


meson - admin


Last edited by Admin on Fri Aug 20, 2010 1:27 pm; edited 2 times in total
Admin
Admin
Admin

Posts : 213
Join date : 2010-08-16

https://urojonyzywotkulkowej.forumotion.com

Back to top Go down

"bella32"  - Page 2 Empty Re: "bella32"

Post  Nikitek_ Fri Aug 20, 2010 12:01 pm

Witam !

Cytuje Fragment wpisu nika różowa

"......dostałam numer telefonu (669-3X3-8XX ) od osoby na niku kulus z jakimiś tam numerkami (Krzysztof)...."

Kul często na czacie podawał że ma na imię Krzysiu, (czytamy: snapek itd) ale nigdy Nikt go nie widział. Druga kwestia, porównałem ten numer koma j/w który mam zapisany u siebie jako Tomek_Kalisz, numer ten sam.

Pozdrawiam, Nikitek_ 2010-08-20 12:01
Nikitek_
Nikitek_

Posts : 238
Join date : 2010-08-16

https://urojonyzywotkulkowej.forumotion.com/forum.htm

Back to top Go down

"bella32"  - Page 2 Empty Re: "bella32"

Post  Admin Fri Aug 20, 2010 3:38 pm

A ja Wam mowie, ze sprawca tych telefonow, gluchaczy i sms'ow nie jest bella/kulasowa/kul tylko Gerwazy z poematu "Pan Tadeusz"!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Jesli to nie ona (bo tak twierdzi) to tylko mogl to zrobic Gerwazy! cheers cheers cheers

meson - admin - Protazy
Admin
Admin
Admin

Posts : 213
Join date : 2010-08-16

https://urojonyzywotkulkowej.forumotion.com

Back to top Go down

"bella32"  - Page 2 Empty Re: "bella32"

Post  Admin Sun Sep 12, 2010 4:39 pm

Pewnie wiekszosc pamieta jak kulasowa w swoim czasie (jakies 3 lata temu) wymyslila swoja smierc na czacie. Po czym zaczela sie pojawiac na niku "meson" udajac dziewietnastolatka. Pisala wtedy, ze ma psa, ktorego nazwala "snapek". Dlatego tez dla tamtej jej tozsamosci mila dedykacja (wystarczy kliknac na link) Razz :


https://www.youtube.com/watch?v=TSOAxgkc-5w&feature=related

meson - admin
Admin
Admin
Admin

Posts : 213
Join date : 2010-08-16

https://urojonyzywotkulkowej.forumotion.com

Back to top Go down

"bella32"  - Page 2 Empty Re: "bella32"

Post  schabowy Tue Jan 17, 2012 1:51 am

Tak dla odświeżenia posta Very Happy


"bella32"  - Page 2 Bez_na15

Wyłączyli Internet...
schabowy
schabowy

Posts : 159
Join date : 2011-09-26
Age : 74
Location : Bydgoszcz

Back to top Go down

"bella32"  - Page 2 Empty Re: "bella32"

Post  terapeuta Sun Feb 26, 2012 8:23 pm

Witam,
Pozwoliłem sobie przeczytać zgromadzone tu informacje na temat kobiety o nicku bella32.
Pozwoliłem sobie także, zapewne ku uciesze wielu użytkowników tegoż to forum, przedstawić, z punktu psychologicznego, opis tejże kobiety.
W obserwacji (często bywałem na czacie, by obserwować zachowania tej osoby) oraz z materiału tu zgromadzonego wynika, że Bella cierpi na trwałe zaburzenie struktury osobowości, mianowicie osobowość dyssocjalna.


Postaram się strecić i podać opis, na podstawie jej zachowań.[/color]

1. Kryteria diagnostyczne ICD-10

- nieliczenie się z uczuciami innych
- lekceważenie norm
- niska tolerancja frustracji i próg wyzwalania agresji
- niezdolność przeżywania poczucia winy i uczenia się (kary)
- skłonność do obwiniania innych


2. Kryteria diagnostyczne DSM-IV

- niezdolność do podporządkowania się normom społecznym opisującym zachowania zgodne z prawem, objawiająca się wielokrotnie dokonywanymi czynami stanowiącym podstawę aresztowania;
wielokrotne dopuszczanie się kłamstw, używanie pseudonimów przestępczych lub oszukiwanie innych dla zysku albo przyjemności;
- impulsywność, niezdolność planowania;
- skłonność do rozdrażnienia i agresja wyrażająca się w notorycznych bójkach i napaściach;
- brak troski o bezpieczeństwo własne lub innych;
- brak odpowiedzialności, wyrażający się niezdolnością spełnienia wymogów zachowania w pracy zawodowej lub w dotrzymywaniu zobowiązań finansowych;
- brak poczucia winy wyrażający się obojętnością lub racjonalizacją wyrządzania krzywdy, szkodzenia i okradania innych;

3. Kryteria diagnostyczne osobowości dyssocjalnej wg Cleckleya:

- utrwalone i nieadekwatne zachowania antyspołeczne bez wyraźnej motywacji (przestępstwa sprawiają wrażenie przypadkowych, bezcelowych i impulsywnych, są pospolite – kradzieże, oszustwa),
- brak poczucia winy, wstydu i odpowiedzialności, skruchy – kontakty płytkie i nastawione na eksploatację,
- brak lęku,
- ubóstwo emocjonalne – brak zdolności do przeżywania emocji – brak integracji sfer poznawczej, behawioralnej i emocjonalnej
- trwała niezdolność do związków uczuciowych z innymi ludźmi,
- nieumiejętność odraczania satysfakcji (dążenie do natychmiastowego zaspokajania popędów i potrzeb),
- autodestrukcyjny wzorzec życia (np. po okresie dobrego przystosowania niszczenie dotychczasowych osiągnięć z przyczyn niezrozumiałych dla otoczenia),
- nieumiejętność planowania odległych celów (koncentracja na teraźniejszości),
- niezdolność przewidywania skutków swojego postępowania,
- niezdolność wyciągania wniosków z przeszłych doświadczeń (tj. nieefektywność uczenia się),
nie dające się logicznie wyjaśnić przerywanie konstruktywnej działalności,
- w miarę sprawna ogólna inteligencja, formalnie niezaburzona,
- nierozróżnianie granicy między rzeczywistością a fikcją, prawdą a kłamstwem,
- nietypowa lub niezwykła reakcja na alkohol,
- częste szantaże,
- lęk przed kompromitacją,
- nadkontrola (chęć kontroli nad życiem innych ludzi, posiadania informacji o życiu intymnym innych ludzi).

Skutkami powyższych cech jest:

niedostateczna adaptacja,
zachowania antyspołeczne bez wyraźnej motywacji,
brak sumienia i poczucia odpowiedzialności,

brak wykształcenia pomimo "dobrej inteligencji",
brak zawodu,
ubóstwo emocjonalne,
brak stałych związków rodzinnych,
uleganie nałogom (alkohol, rzadko inne uzależnienia),
częste konflikty z porządkiem prawnym, które raczej są drobne i przypadkowe (rzadziej są to przestępstwa złożone, planowane).


4. Czynniki:

Założenia, nie twierdzę, że tak jest/było:

społeczno-kulturowe (proces wychowania i socjalizacji)
brak jednego z rodziców w wyniku rozwodu/separacji
klimat emocjonalny poprzedzający rozwód,
brak zainteresowania ze strony ojca,
chwiejność rodzicielska;
wczesne doświadczenia
zachowania antyspołeczne,
ubóstwo materialne rodziny,
modelowanie przez rodzica o cechach osobowości psychopatycznej,
matka nadopiekuńcza lub odrzucająca,
ADHD
genetyczne
fizjologiczne
zmiany w EEG (dodatkowa iglica – krótkotrwałe napady aktywności fal mózgowych, wskazujące na pobudzenie, podczas zachowań agresywnych bez poczucia winy i lęku)
niedojrzałość mózgu – zmniejszenie liczby zachowań przestępczych po 30 r.ż.,
dysfunkcja układu limbicznego (sterującego emocjami i motywacją)
psychologiczne
niedorozwój superego – niemożność wyciągania wniosków z doświadczeń, w których poniesiono karę,
chroniczny niedobór pobudzenia,
kulturowe
„narcyzm społeczny”

Przyczyny antyspołecznego zaburzenia osobowości leżą zarówno w czynnikach genetycznych jak i środowiskowych. Zauważono dużą odziedziczalność cech aspołecznych po rodzicach, którzy te cechy przejawiali.
Zaburzenie to może być też spowodowane oddziaływaniem niekorzystnych czynników w czasie rozwoju embrionalnego (np. picie alkoholu, palenie tytoniu, zażywanie narkotyków przez matkę) oraz komplikacjami przy porodzie, niską masą urodzeniową, brakiem stymulacji i/lub odrzuceniem ze strony matki.
Czynniki środowiskowe obejmują brak stabilności i bliskości w domu rodzinnym, agresywne zachowania (w tym kary cielesne), znęcanie się i zaniedbywanie ze strony rodziców. Zauważa się jednak, że czynniki te mogą być konsekwencją genetycznych predyspozycji rodziców do zachowań aspołecznych. Mimo wszystko stwierdzono, że uwarunkowania te są autonomiczne i wpływają na możliwość wystąpienia patologii nawet, gdy nie mamy do czynienia z czynnikami genetycznymi.

Inną przyczyną antyspołecznego zaburzenia osobowości są problemy z nabywaniem wiedzy.

Dotknięta nimi osoba nie potrafi nauczyć się społecznych norm zachowania, popełniając wykroczenia bez względu na karę.


Wytłuszczone zdania, wyrazy: tu jest największa pewność i kwintesencja opisu jej osobowości.


terapeuta

Posts : 1
Join date : 2012-02-26

Back to top Go down

"bella32"  - Page 2 Empty Re: "bella32"

Post  Gosc Fri Mar 02, 2012 10:00 pm

Niespodzianka?


"bella32"  - Page 2 Bezaty13
Gosc
Gosc

Posts : 250
Join date : 2011-10-20

Back to top Go down

"bella32"  - Page 2 Empty Re: "bella32"

Post  Trzeci_Bliźniak Sat Apr 07, 2012 1:46 pm

Pokój gay_club, 7.04. 2012.

[11:13:57] ( krzyrek72 ) najbardziej człowieka potrafi zaskoczyć ktoś anonimowy //oczko
[11:14:17] ( slim_ ) wręcz przeciwnie Krzyrku //hehe napisała coś, co wiedziała tylko ona i ja //oczko
[11:14:26] ( slim_ ) jak jeszcze z nią rozmawiałem
[11:14:33] ( slim_ ) więc pisanie o tym tylko ją pogrążyło
[11:14:41] ( krzyrek72 ) ten ktos napisał tak jak ja myślałem w pewnej kwestii //oczko
[11:15:02] ( slim_ ) pisałem jej o tym dawno temu na prv, także nie mogła o tym wiedzieć inna, niby obca osoba //buu
[11:15:08] ( slim_ ) aha //hehe
[11:15:24] ( krzyrek72 ) to w koncu kulas i bella to jedna osoba czy nie?
[11:15:29] ( slim_ ) tak
[11:15:34] ( krzyrek72 ) //len
[11:16:12] ( slim_ ) słuchaj krzyrek72, to nie chodzi to aktualne IP, które kulas ma zmienne, ja też mam zmienne i czasem na czatowniku pokazuje bzdury
[11:16:23] ( slim_ ) chodzi o IP, które miała stałe w 2009
[11:16:31] ( krzyrek72 ) aaaaaaaaaaaaa
[11:16:36] ( slim_ ) wtedy jest 100%% pewność, że to jest ta sama osoba
[11:16:55] ( slim_ ) a wtedy nie wiedziała, że jest t2 i wchodziła jednocześnie na kulasa i na belle32 (siedziała w pokoju szczecin)
[11:17:21] ( krzyrek72 ) no rozumiem

krzyrek72 jest kolejną osobą, która "śmiała" podważyć prawdziwą tożsamość belli. Oczywiście sytuacja ta spowodowała, że do pokoju weszła zainteresowana i zrobiła w swoim stylu żenujące widowisko (może ktoś później to wklei;)

Natomiast odpowiednio potraktowała użytkownika krzyrek72 w swoim gay_pl:
Pokój gay_pl, 7.04. 2012.


[13:15:52] ( ~kuleczek43434 ) krzyrek72 odbraziles sie widze //hehe
[13:16:19] ( krzyrek72 ) ~kuleczek43434 ja sie nigdy nie obrazam //haha
[13:16:45] ( ~kuleczek43434 ) nie no skad tylko sie nie witasz przez przypadek //ziew
[13:17:11] ( ~kuleczek43434 ) ale to akurat mnie mało interesi szkoda proadu sie widac z kims kto na innym pokoju skamle cos innego //hehe
[13:17:20] ( krzyrek72 ) ~kuleczek43434 obrazalem sie 20 lat temu //hehe
[13:17:51] ( krzyrek72 ) ~kuleczek43434 a co Wy miedzy soba piszecie ,to mam to //pupa //hehe
[13:18:04] ( ~kuleczek43434 ) krzyrek72 ja pisze o tym co ty piszesz a nie ja z kims

Oczywiście zaatakowała krzyrek72 za to, że sobie rozmawia w innym pokoju na tak temat jaki sobie chce. Jednakże wolińska przekupka pragnie jak hegemon zapanować nad całym czatem, a piekielna wolińska czeluść ogarnie tych, których wielka cenzorka Izabela S. ukarze za rozmowy na tematy, na które wszechwładna kulojadka sobie nie życzy. Oj biada wam userzy pokoju gay_pl biada!

Trzeci_Bliźniak

Posts : 42
Join date : 2012-04-06

Back to top Go down

"bella32"  - Page 2 Empty Re: "bella32"

Post  Gosc Fri May 25, 2012 8:50 pm

TEZA

kulasowa podróżuje na miejsce pracy pociągiem


ARGUMENTY

"bella32"  - Page 2 Miedzy13
"bella32"  - Page 2 Miedzy14
"bella32"  - Page 2 Wolin_10

WNIOSKI


1. kulasowa znika z czata około 18:20 - idzie na dworzec kolejowy - czas dotarcia na dworzec - około 30min z tobołami)
2. Pociąg do Wolina ma o 18:51
3. Do Wolina zajeżdża na 19:06 (do domu z dworca ma kawałek - 2km - średni czas dojścia to 30min, jednak z tobołami idzie się wolniej - 40 do 50 min)
4. W domu pojawia się około godziny 20:00, na czacie 20:15-20:30 (w międzyczasie pisząc wiele razy "z/w" - przygotowuje posiłek, korzysta z toalety - na straganie takowej brak, do wc ma 300m).
Gosc
Gosc

Posts : 250
Join date : 2011-10-20

Back to top Go down

"bella32"  - Page 2 Empty Re: "bella32"

Post  schabowy Mon Jun 18, 2012 6:27 pm

Kłamstwo obnażone oficjalnie:


gay_pl
16-06-2012r.

[23:27:21] ( ~k_ulek87787878099 ) juz sie nawet posuwaja Lucek_ do marzen że bella ma bana od onetu //lol
[23:27:30] ( Lucek_ ) //lol
[23:27:38] ( Lucek_ ) wiem o tym //hehe
[23:27:44] ( ~k_ulek87787878099 ) ostatnio robila czat na pokoju muzyka z gwiazda jakos nie miala
[23:27:49] ( tsetse34 ) ~k_ulek87787878099 dal niego wszyscy pojebani tylko on naj haha
[23:27:51] ( ~k_ulek87787878099 ) pewnie jej zdjeli na czas czata //lol

Bella niby organizuje rozmowy z gwiazdami na czacie Onetu? Z kim? Kiedy?

"bella32"  - Page 2 Bezaty10

Rozmowy z gwiazdami na pokoju Muzyka:

21.03.2012r. - Beata Kozidrak - brak bella32 podczas rozmowy
09.02.2012r. - Zespół Feel - brak bella32 podczas rozmowy
06.12.2011r. - Krzysztof Skiba - brak bella32 podczas rozmowy
02.11.2011r. - Półfinaliści show "The Voice of Poland" - brak bella32 podczas rozmowy

Odpowiedź Onetu w sprawie domniemanej organizacji rozmowy z Gwiazdą w pokoju #Muzyka:


Witamy,

Osoba ta nie jest "odpowiedzialna za organizację rozmów" w danym pokoju a jedynie (podobnie jak inni użytkownicy) ma prawo do organizacji czata moderowanego w pokoju tematycznym jeśli uda jej się pozyskać gościa.

Pozdrawiamy,

Redakcja czat.onet.pl

"bella32"  - Page 2 Zglosz11

Komentarz


bella32 kłamie jakoby organizowała rozmowy z gwiazdami na Czacie (jak w logu - pokój #Muzyka). Odpowiedź Administracji Onetu zdemaskowała kolejne kłamstwo Izabeli -bella32 nie jest odpowiedzialna za organizację jakichkolwiek rozmów z Gośćmi na czacie. Jedynie może organizować takie rozmowy, ale jak wiemy, może to robić każdy User na czacie, wystarczy inicjatywa, pozyskanie gościa oraz organizacja.

Kolejne kłamstwo kulasowej zdemaskowane. Kropka.
schabowy
schabowy

Posts : 159
Join date : 2011-09-26
Age : 74
Location : Bydgoszcz

Back to top Go down

"bella32"  - Page 2 Empty Re: "bella32"

Post  Poezji_Milosnik Mon Jul 09, 2012 6:46 am

Francuski pisarz epoki oswiecenia, filozof, dramaturg i historyk Voltaire (Wolter) w jednym ze swoich listow napisal: "Trzeba klamac jak diabel, nie lekliwie, nie tylko od czasu do czasu, lecz bezczelnie i bez ustanku". Obeserwujac "stygnowana profesorke" z Wolina widac (mimo tego, ze z pewnoscia o Wolterze nigdy nie slyszala), jak ze szczgolna pasja stosuje te metode. Klamie jak diabel, bez leku i ciagle. Bardzo skutecznie oglupia nowoprzybylych czatownikow. Jak chytry lis udaje przyjaciolke, doradczynie okazujac falszywe zatroskanie, ale tylko po to zeby wyciagnac jak najwiecej informacji, aby potem moc atakowac, straszyc i szantazowac. Jak "nadety morski balwan" przybiera coraz to nowe formy, aby pod plaszczykiem falszywej dobroci dopasc ofiare. Ale od poczatku pojawienia sie jej na czacie ze wsciekloscia, jak spieniony balwan o skale, rozbija sie co i rusz o nasza twarda nieugietosc. Nie zdaje sobie jednak sprawy, ze taka dzialnosc doprowadza ja do wykluczenia ze spolecznosci czatownikow. To jej zaklamanie i perfidia doprowadzily ja sama do zablokowania mozliwosci rozwoju intelektualnego i zawodowego. Przez swoje chore zadze, urojone tozsamosci jest jak lisc miotany wiatrem.

Nie napisalem tego po to, aby siac niepokoj, ale bysmy odnajdywali madrosc i moc w przeciwstawianiu sie jej coraz to nowym atakom oraz wykazywali jest klamstwa, matactwa i intrygi.


Last edited by Poezji_Milosnik on Tue Jul 10, 2012 8:47 am; edited 3 times in total
Poezji_Milosnik
Poezji_Milosnik

Posts : 128
Join date : 2011-11-21

Back to top Go down

"bella32"  - Page 2 Empty Re: "bella32"

Post  Fizolas Mon Jul 09, 2012 2:39 pm

Poezji_Milosniku, podpisuje sie pod wszystkim, co napisales, ale jedno zdanie dalo mi do myslenia:
Poezji_Milosnik wrote:
Jak chytry lis udaje przyjaciolke, doradczynie okazujac falszywe zatroskanie, ale tylko po to zeby wyciagnac jak najwiecej informacji, aby potem moc atakowac, straszyc i szantarzowac.
Zastanawialem sie kiedys nad jej intencjami i mysle, ze nie do konca jest tak, ze ona z premedytacja wyciaga te informacje po to, aby nimi potem szantazowac.

Mysle, ze ona - w swojej chorobie - naprawde wierzy, ze jest kulasem (biznesmenem straganowym z Warszawy) i szczerze chce sie zaprzyjaznic z kims, aby te swoja tozsamosc podtrzymac. Jej potrzeba tych urojonych przyjazni jak powietrza i nie ma od poczatku zlych intencji. Ale ze jest konfliktowa, targana wsciekloscia i obsesjami, ludzie dosc szybko odsuwaja sie (nie odsuwaja sie ci z jakiegos powodu wyrachowani) od niej, gdy widza jej szaly, bluzgi i rynsztokowe zachowania. Zaden porzadny wrazliwy gej nie wytrzyma takiego klimatu na dluzej.

Tak dzialo sie w gay_pl ostatnimi czasy - wszyscy wartosciowi przejrzeli na oczy i odeszli. Dodatkowe nasze dzialania uswiadamiaja wielu osobom, ze zostaly oklamane i maja do czynienia ze sciema. To ludzi zraza i zaczynaja jej unikac lub sami atakuja. A wtedy ona przystepuje do odwetu, zaczyna atakowac i wykorzystuje to, co o nich wie.

Ona naprawde chcialaby miec na czacie fanow, gwiazdorzyc, byc w centrum zainteresowania. Ale nie umie tego utrzymać, bo jest zepsuta i prymitywna.

Fizolas

Posts : 140
Join date : 2012-05-31
Location : Kraków

Back to top Go down

"bella32"  - Page 2 Empty Re: "bella32"

Post  Gosc Mon Jul 09, 2012 5:36 pm

"Gruba znów się jara i straszy", odcinek 2376


gay_club, 9 lipca 2012 roku,

[17:18] <Lucek_> [17:17] <~k_ulek000099> te bezradne straszenie slima wizytacjami podpada pod nękanie i jak i w te cała sprawe dla mnie to szczekanie obsranej ciotki, widziales jak sie przestraszył że jego fote wyslałem a nawet jak ktos tam sie pojawi to stary belli z przyjmnością nimi sie zajmie ręcznie

Rzeczona nadal straszy, tym razem "podpadaniem" (którym to z kolei?) pod nękanie. Do tego garść wyzwisk i groźby karalne w postaci pobicia. Frustracja i strach sięgają zenitu, a wizyta terenowa tuż tuż.
Gosc
Gosc

Posts : 250
Join date : 2011-10-20

Back to top Go down

"bella32"  - Page 2 Empty Re: "bella32"

Post  schabowy Mon Jul 09, 2012 7:57 pm

Gosc wrote:
"Gruba znów się jara i straszy", odcinek 2376


gay_club, 9 lipca 2012 roku,

[17:18] <Lucek_> [17:17] <~k_ulek000099> te bezradne straszenie slima wizytacjami podpada pod nękanie i jak i w te cała sprawe dla mnie to szczekanie obsranej ciotki, widziales jak sie przestraszył że jego fote wyslałem a nawet jak ktos tam sie pojawi to stary belli z przyjmnością nimi sie zajmie ręcznie

Rzeczona nadal straszy, tym razem "podpadaniem" (którym to z kolei?) pod nękanie. Do tego garść wyzwisk i groźby karalne w postaci pobicia. Frustracja i strach sięgają zenitu, a wizyta terenowa tuż tuż.

gay_club tego samego dnia:

[17:20] <slim_> a gruba niech nie straszy, bo nikt się nie boi
[17:21] <slim_> "starym" to może sobie straszyć dzieci na plaży
[17:21] <slim_> ale nie mnie
[17:22] <slim_> niech fotkę na komendzie w mjach poprawi, bo się przekrzywiła

Slimek! Ty łobuzie i dowcipnisiu! Smile Jak mogłeś jej tak napisać Razz

schabowy
schabowy

Posts : 159
Join date : 2011-09-26
Age : 74
Location : Bydgoszcz

Back to top Go down

"bella32"  - Page 2 Empty Re: "bella32"

Post  Gosc Tue Jul 10, 2012 12:53 am

schabowy wrote:
[17:22] <slim_> niech fotkę na komendzie w mjach poprawi, bo się przekrzywiła


A czy ta fotka jest opatrzona złotą ramą? lol!
Gosc
Gosc

Posts : 250
Join date : 2011-10-20

Back to top Go down

"bella32"  - Page 2 Empty Re: "bella32"

Post  Poezji_Milosnik Wed Jul 11, 2012 3:11 am

Fizolas wrote:Zastanawialem sie kiedys nad jej intencjami i mysle, ze nie do konca jest tak, ze ona z premedytacja wyciaga te informacje po to, aby nimi potem szantazowac.


Fizolasie to bardzo szlachetne z Twojej strony, ze probujesz sie dopatrzec u niej cech pozytywnych. Kiedys tez probowalem myslec podobnie. Napisalem tak dlatego, bo znam jej dzialalnosc od momentu jak pojawila sie na czacie, a to jest dosc dlugi okres. Od poczatku pojawienia sie, jej motywy dzialania byly jednoznaczne. Doprowadzic zeby ktos zaufal, wyciagnac info i trzymac w zanadrzu, bawic sie ludzkimi uczuciami i zaufaniem. Jak dana osoba sie przekonala kim jest owa "stygnowana" i zaczela urywac kontakt, lub mowic o tym, wtedy Izka przystepowala do ataku. Taka osoba stawala sie pedofilem, ojcem sypiajacym z wlasnym synem (pedofilia, kazirodztwo), psychicznie chora osoba, zlodziejem, cpunem, itp. A jak miala jeszcze info o danej osobie (ktore wyludzila) przystepowala do szantazy roznego kalibru, np.: podpaleniem domu, wybijaniem szyb, naslaniem zbirow, albo poinformowaniem rodzicow, ze maja syna geja, poinformowaniem miejsca pracy, szkoly czy uczelni, itp. Dlatego twierdze i podtrzymuje to, co napisalem. Ta kobieta dla mnie jest kims o bezczelnej twarzy i zatwardzialym sercu. Jest zepsuta, zdegenerowana i przesiaknieta do szpiku kosci zlem. Jest jak grob pobielany a w srodku smrod, zgnilizna i robactwo. Pozbawiona wszelkich skrupulow i ludzkich odruchow. A to, ze na czacie udaje przyjaciolke i okazuje niby zatroskanie wynika z jej wyrachowania. Robi to tylko i wylacznie z premedytacja. Ma obsesje wladzy a nawet chciala by kierowac ludzkimi uczuciami. Ma tylko pragnienie niszczenia wszystkiego i wszystkich. Do czego sie dotknela wszystko popadlo w ruine i leglo w gruzach. Poprzez swoje intrygi zniszczyla na czacie wiele wspanialych przyjazni, bo nie mogla zdzierzyc, ze ktos moze byc ze soba szczesliwy. Probowala to zrobic nawet z Kabim i Szymkiem, ale na szczescie jej sie to nie udalo. Nadal sa razem - czego im z calego serca zycze. W pore sie zorientowali, ze maja do czynienia z potworem a nie czlowiekiem. Ona jest jak diabel, ktory jak lew ryczacy krazy szukajc kogo pozrec...

*To, co napisalem powyzej jest ostre i niewatpliwie szokujace, ale tak oceniam wolinska kramarke po dlugoletniej obserwacji jej zachowania, postepowania i dzialalnosci.
Poezji_Milosnik
Poezji_Milosnik

Posts : 128
Join date : 2011-11-21

Back to top Go down

"bella32"  - Page 2 Empty Re: "bella32"

Post  slim_ Wed Jul 18, 2012 12:18 am

Dobry wieczór,

Wczoraj, tj. 17 lipca, wysłałem do Administratora strony tajnick.pl maila z prośbą o zablokowanie możliwości komentowania nicka k_ulek.
Wczoraj też, na pokoju gay_pl, osoba, wszyscy wiemy która, napisała, że to jej znajomy (czyt. herbatek) załatwił tę że blokadę. Oczywiście jest to kłamstwo:

[12:55:35] ( ~k_ulek000988 ) dostałem info że zablokowali komenty do mojego nika na tajniaku
[12:55:41] ( ~k_ulek000988 ) urojone sie posraja //buu

[12:56:45] ( ~k_ulek000988 ) ten sam który na prosbe herbatka zablokował komenty do
[12:56:47] ( ~k_ulek000988 ) gpl
[12:56:49] ( ~k_ulek000988 ) bella
[12:56:51] ( ~k_ulek000988 ) nikitek
[12:56:54] ( ~k_ulek000988 ) i kulas ?
[12:57:00] ( ~k_ulek000988 ) bo to by było ciekawe //lol

[12:59:55] ( ~k_ulek000988 ) Piekny_20 taka że zablokowali mozliwosc komentowania
[12:59:59] ( ~k_ulek000988 ) mojego nika
[13:00:01] ( ~k_ulek000988 ) na tajniaku
[13:00:08] ( ~k_ulek000988 ) na wniosek znajomego

Dowód na to, że to ja wysłałem maila do Admina, a nie jakiś herbatek, trafił do Nikitka. O ile ta małpa Wink nie śpi, powinien go tu zamieścić, bo ja mam jakąś blokadę i nie mogę nic wstawić na forum.

pozdrawiam,
slimek

slim_

Posts : 28
Join date : 2012-07-18

Back to top Go down

"bella32"  - Page 2 Empty Re: "bella32"

Post  Poezji_Milosnik Wed Jul 18, 2012 12:45 am

slim_ bo jestes nowy na forum a kazda nowa osoba do 7 dni nie moze zamieszczac fotek ani linkow - taki jest regulamin wlascicieli servera. Ale mozesz byc pewny i tak bedzie wciskala kit, ze to na wniosek niejakiego herbatka (czytaj Izabela Schabek). Ona jest mistrzynia mataczenia, manipulacji i klamstwa.


Last edited by Poezji_Milosnik on Wed Jul 18, 2012 2:10 am; edited 1 time in total
Poezji_Milosnik
Poezji_Milosnik

Posts : 128
Join date : 2011-11-21

Back to top Go down

"bella32"  - Page 2 Empty Re: "bella32"

Post  Nikitek_ Wed Jul 18, 2012 1:38 am

Nikitek_
Nikitek_

Posts : 238
Join date : 2010-08-16

https://urojonyzywotkulkowej.forumotion.com/forum.htm

Back to top Go down

"bella32"  - Page 2 Empty Re: "bella32"

Post  Poezji_Milosnik Wed Jul 18, 2012 2:22 am

No i prosze... Mamy znow kolejny przyklad (chyba juz milionowy), jak oszustka wolinska bezczelnie klamie. Moze to robic jednak juz tylko w swoim bagnie, zwanym gay_pl, i tylko tamte odrzutki to lykna. Oczywiscie jak to zobaczy bedzie wmawiac, ze to spreparowane nie zauwazajac, iz jest to screen e-mail'a. Ale do niej to nie dociera. Na poczekaniu wymysli kolejne klamstwo, bo tylko to jej wychodzi jak i destrukcja. Izka, jak widzisz, wszystkie twoje klamstwa od dawna i od razu sa obnazane. Jestes po prostu tak glupia i naiwna, tak zadufana, ze wydaje ci sie, iz mozesz bezczelnie klamac. Wydaje ci sie, ze nie mozna tego sprawdzic. Zadbaj lepiej o dom bo grzyb go zzera!
Poezji_Milosnik
Poezji_Milosnik

Posts : 128
Join date : 2011-11-21

Back to top Go down

"bella32"  - Page 2 Empty Re: "bella32"

Post  bibliotekarz Tue Jul 24, 2012 1:52 pm

Cześć


Dziś przedstawie kilka wpisów z których wynika że kulasowa o konkretnej godzinie zwija manele i leci na pociąg.


gay_pl 3-06-2012 (niedziela)


od 18:30 do 21 kulasowej nie było na czacie, była na straganie wiecie gdzie ?


gay_pl 5-06-2012 (wtorek)


kulasowej znów nie ma na czacie

18:34:59 * ~k_ulek000099 * z/w

Nie ma jej między 18:34 a 21:11

21:11:14 * ~k_ulek000099 * siemka


gay_pl 6-06-2012 (sroda)

[18:31] -!- ~kosmo_ (anonymous@wpje74zd3y2yhbvjpbc2ap47mm)
[18:31] -!- ~kosmo_ jest w pokojach: #gay_pl
[18:31] -!- ~kosmo_ używa serwera OnetCzat
[18:31] -!- ~kosmo_ jest nieobecny z przyczyny: Auto away po 3 min nieobecności (od 18:00 6-06)
[18:31] -!- ~kosmo_ jest nieobecny przez 6 h 12 min 17 sek
[18:31] -!- ~kosmo_ zalogował się o czasie: 2012-06-06 12:19:06

[18:31] -!- ~lolek (anonymous@wpje74zd3y2yhbvjpbc2ap47mm)
[18:31] -!- ~lolek jest w pokojach: #gay_pl
[18:31] -!- ~lolek używa serwera OnetCzat
[18:31] -!- ~lolek jest nieobecny z przyczyny: Auto away po 3 min nieobecności (od 18:00 6-06)
[18:31] -!- ~lolek jest nieobecny przez 6 h 11 min 27 sek
[18:31] -!- ~lolek zalogował się o czasie: 2012-06-06 12:20:09

[18:31] -!- ~miker (anonymous@wpje74zd3y2yhbvjpbc2ap47mm)
[18:31] -!- ~miker jest w pokojach: #gay_pl
[18:31] -!- ~miker używa serwera OnetCzat
[18:31] -!- ~miker jest nieobecny z przyczyny: Auto away po 3 min nieobecności (od 18:00 6-06)
[18:31] -!- ~miker jest nieobecny przez 6 h 12 min 16 sek
[18:31] -!- ~miker zalogował się o czasie: 2012-06-06 12:19:25

[18:31] -!- ~k_ulek877878780 (anonymous@wpje74zd3y2yhbvjpbc2ap47mm)
[18:31] -!- ~k_ulek877878780 jest w pokojach: #gay_pl #Bi
[18:31] -!- ~k_ulek877878780 używa serwera OnetCzat
[18:31] -!- ~k_ulek877878780 jest nieobecny z przyczyny: Auto away po 3 min nieobecności (od 18:01 6-06)
[18:31] -!- ~k_ulek877878780 jest nieobecny przez 48 min 21 sek
[18:31] -!- ~k_ulek877878780 zalogował się o czasie: 2012-06-06 12:59:00

17:43:25 * ~k_ulek877878780 * z/w ludzie //lol

kulasowa leci na pociąg , planowo zabiera wszystkie swoje tyldy.


[18:39] <!- ~lolek (anonymous@wpje74zd3y2yhbvjpbc2ap47mm) wyszedł z sieci IRC_Onet :: Ping timeout: 46 seconds
[18:39] <!- ~miker (anonymous@wpje74zd3y2yhbvjpbc2ap47mm) wyszedł z sieci IRC_Onet :: Ping timeout: 46 seconds
[18:39] <!- ~k_ulek877878780 (anonymous@wpje74zd3y2yhbvjpbc2ap47mm) wyszedł z sieci IRC_Onet :: Ping timeout: 46 seconds
[18:40] <!- ~kosmo_ (anonymous@wpje74zd3y2yhbvjpbc2ap47mm) wyszedł z sieci IRC_Onet :: Ping timeout: 46 seconds


kulasowa powróciła o : 21:21

18:50 pociąg, 19:30 PKS

Międzyzdroje-Wolin
pociąg jedzie 15min, autobus 10min

do dworca ze straganu ma kawałek, tak samo jak z dworca do domu . to że kulas to bella32, Izabela Schabek nie ma żadnych wątpliwości.


dziś wracała później

odjazd:20:26 Międzyzdroje [Stacja kolejowa]
przyjazd:20:43 Wolin Pomorski [Stacja kolejowa]


[21:25] -!- ~k_ulek877878780 (anonymous@6fzpwkets3iaqjztpx724zghrq)
[21:25] -!- ~k_ulek877878780 jest w pokojach: #gay_pl #Bi
[21:25] -!- ~k_ulek877878780 używa serwera OnetCzat
[21:25] -!- ~k_ulek877878780 jest nieobecny przez 6 sek
[21:25] -!- ~k_ulek877878780 zalogował się o czasie: 2012-06-06 21:21:23

gay_pl 7-06-2012 (czwartek)

18:32:22 * ~k_ulek877878780 * z/w siku //lol

[18:44] -#- ~k_ulek877878780: nie ma nikogo o tym nicku na czacie


[21:10] -!- ~k_ulek877878780 zalogował się o czasie: 2012-06-07 21:07:56

21:09:56 * ~k_ulek877878780 * siemaaaaa

gay_pl 10-06-2012 (niedziela)

21:25:06 * ~k_ulek87787878099 * siemaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

[21:27] -!- ~k_ulek87787878099 zalogował się o czasie: 2012-06-10 21:25:02


gay_pl 12-06-2012 (wtorek)

18:21:04 * ~k_ulek87787878099 * ja w pracy jesio pól godziny

[21:25] -!- ~k_ulek87787878099 zalogował się o czasie: 2012-06-12 21:06:07



gay_pl 13-06-2012 (sroda)

cały dzien kulasowej nie było na czacie , pewnie nie zabrała laptopa na stragan Very Happy

[21:45:16] -!- ~k_ulek87787878099 zalogował się o czasie: 2012-06-13 21:14:17


gay_pl 14-06-2012 (czwartek)

18:35:42 * ~k_ulek87787878099 * to bylo kasanie

kulasowa pakuje taboły i na pociąg , regularnie Very Happy


[18:37] -!- Przyjaciel k_ulek jest OFF-Line
[18:37] -#- ~k_ulek87787878099: nie ma nikogo o tym nicku na czacie

[23:26] -!- k_ulek zalogował się o czasie: 2012-06-14 21:42:25
[23:27] -!- ~k_ulek87787878099 zalogował się o czasie: 2012-06-14 21:53:20

21:53:26 * ~k_ulek87787878099 * siema


gay_pl 17-06-2012 (niedziela)


18:35:22 * ~k_ulek87787878099 * się żegna bede za max 3h Very Happy

ciekawe czemu nie napisała gdzie leci ? Very Happy na pociąg


21:26:55 * ~k_ulek87787878099 * siemaaaaaaaa

[21:52] -!- ~k_ulek877878889 zalogował się o czasie: 2012-06-17 21:48:31


gay_pl 20-06-2012 (sroda)

18:22:02 * ~k_ulek877878889 * z/w ide sie odlac //lol

ile to odlanie trwa ? kto zgadnie
bibliotekarz
bibliotekarz

Posts : 161
Join date : 2010-08-22
Location : Jelonki małe

Back to top Go down

"bella32"  - Page 2 Empty Re: "bella32"

Post  Gosc Sat Dec 08, 2012 3:02 am

Bella kiedyś i dziś.

rozmowa, pokój prywatny, nicki zatajone:

[01:47] <> ta to ma jebana fantazje nieskalaną intelektem
[01:47] <> ale kiedyś miała lepszą kondycje
[01:47] <> teraz to takie bzdury, że szok
[01:47] <> ona musi mocno pić
[01:48] <> albo brać leki
[01:48] <> to się zgodzę, jak czytam te stare logi
[01:48] <> to widać, że miała dryg

[01:48] <> bo bez niczego człowiekowi się nie pogarsza od tak...
[01:48] <> nowe pomysły, lepsze teksty
[01:48] <> teraz w kółko to samo kłapie

[01:48] <> to tak jakbyś Ty albo ja nagle zrobili się debilowaci i pisali, że właśnie beknąłeś, spierdziałeś się, albo byłeś po jabola w żabce
[01:49] <> i tak non stop
[01:49] <> wiadome jest wtedy, że coś Ci siadło na łeb
[01:49] <> ona kiedyś potrafiła wyzywać naprawdę soczyście
[01:49] <> i długimi zdaniami
[01:49] <> jeszcze w 2009 roku nie raz było tak, że mi w pięty poszły kulkowej teksty
[01:49] <> i piszę poważnie...
[01:50] <> no no
[01:50] <> nie wiedziałem co odpisać, bo mnie zamurowało nie raz i nie dwa
[01:50] <> a teraz?
[01:50] <> wiem o co chodzi bo doskonale znam stare tematy
[01:50] <> z tajfunowskich zmagań

[01:50] <> właśnie, więc widziałeś co ona potrafiła, to był niszczyciel
[01:51] <> a teraz stara zdezelowana barka bez silnika
[01:51] <> no
[01:51] <> płynąca na złom

cała prawda...


2009
"bella32"  - Page 2 Niszcz10

2012
"bella32"  - Page 2 Riverm10
Gosc
Gosc

Posts : 250
Join date : 2011-10-20

Back to top Go down

"bella32"  - Page 2 Empty Re: "bella32"

Post  slim_ Tue Dec 11, 2012 12:06 am

A ja będę wredny i wkleję, co by kulkowa nie KŁAMAŁA, że Nikitek posta usunął, proszę bardzo:

https://urojonyzywotkulkowej.forumotion.com/t46p195-hit-dnia#1926

Nikitek_ wrote:
Witam !
To nazwisko tak nie brzmi, ale cóż.

Wie jak się nazywam i zna mój adres, dzwoniła do mnie z numeru koma Tomka z Kalisza 669 - (którego zna tylko ze słyszenia) i zapytała czy "jest Przemek S" okazuje się że ten numer komórki jest zarejestrowany na Mamę ( Irena -Wolin ), słynnej belli32 vel kulasa. Byłem na Policji 12/19 listopada 2012r. która Ustaliła do kogo należą numery komórek którymi posługuje się kulas z warszawy oraz na kogo jest Internet - Wszystko jest zarejestrowane na kobietę z Wolina. Adres oraz nazwisko znacie ponieważ wielokrotnie to pisaliście- bella32 Izabela Schabek z Wolina. Natomiast Policja NIE potwierdziła żadnego nazwiska, żadnych danych rzekomego kulasa z warszawy. Nowe wydarzenia z dnia dzisiejszego tj. 09-12-2012r., spam w pokoju gay, szkalującą moją godność osobistą, która jest chroniona prawem, oczywiście są produkcji tej kobiety, ale dla pewności zgłoszę to na policje. Mnie mało interesuje czy ktoś wierzy że zgłosiłem tą sprawę na policje czy nie. Dam szanse tej kobiecie żeby udowodniła mi przed Sądem to co o mnie pisała na czacie. ( że jestem pedofilem, że żyje z synem itd. wszystkie te oszczerstwa )

slim_

Posts : 28
Join date : 2012-07-18

Back to top Go down

"bella32"  - Page 2 Empty Re: "bella32"

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum