ŻYWOT UROJONY KULKOWEJ BELLI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Festiwal potworów onetowych !!

+5
slim_
XXXXX
Koks
Gosc
Lucus_Wielki_Admin
9 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Festiwal potworów onetowych !! Empty Festiwal potworów onetowych !!

Post  Lucus_Wielki_Admin Tue Nov 20, 2012 3:29 pm

Proponuję bliższe spotkanie z tymi osobami, o każdej z nich jest głośno, o żadnej pozytywnie. Przestawiam wam piątkę internetowych potworów osiedlających się w bagnisku nazywanym #gay_pl EDIT (i nie tylko) - zapraszamy też do postowania potworów z innych pokojów

Ku chwale i przestrodze! Jedziemy:


Potwór numer jeden:

kulas = snapek = izabela S.




Festiwal potworów onetowych !! Bella32--_rrrhwrx

POZIOM ZAGROŻENIA ZE STRONY POTWORA: 10/10

Noooo tej pani to chyba przedstawiać nie trzeba. Całe to forum o niej traktuje, to sobie poczytajcie.

Potwór numer dwa :

Piekny_20

Festiwal potworów onetowych !! 8yrhx1

Tzw piękny-inaczej. Ani on piękny, ani mądry, choć się za takiego uważa. Cierpi na schizofrenię. Non stop opowiada jakie leki zażywa i z jakim alkoholem je miesza. Lubi się chwalić tym, że często nie wraca do domu na własnych nogach. Biseksualista. Często opowiada o lizaniu żeńskich narządów rodnych, co jest bardzo potrzebne w pokojach dla gejów. Myśli, że jest fajny, ale to okropny prostak. Były życiowy partner = zuluszczaka1. Pachnie spoconą kozą. Ogólnie niezbyt szkodliwy choć na fazie bardzo lubi pomącić i wymyślać idiotyzmy o czatownikach. Notoryczny kłamca, nie może zdzierżyć że stracił sopa w pokoju #gay i musi teraz siedzieć z kulasową w jej ponurym pokoju. Zawistny.

POZIOM ZAGROŻENIA ZE STRONY POTWORA : 8/10

Potwór numer trzy:

onna37

Festiwal potworów onetowych !! 2itjtxg

Zwana potocznie mumią, podstarzała kobieta o wątpliwej fizjonomii. Fałszywa jak tipsy - wie dobrze, że kulasowa to kobieta, ale nie chce utracić możliwości gniecenia gejów, więc liże kulkowej co by zachować sopke. Wulgarna. Znana z nadużywania władzy jaką daje opcja. Alkoholiczka po przejściach. Lubi uprawiać seks pod wpływem narkotyków. Traktuje mężczyzn jak wyniosła księżna, bo przecież jej uroda na to zupełnie pozwala. Co rusz ma innego. Jej hobby to wyżywanie się na czatownikach, którzy posiadają inne zdanie niż ona sama. Potencjalna aufzejerka z obozie koncentracyjnym.

POZIOM ZAGROŻENIA ZE STRONY POTWORA: 9/10


Potwór numer cztery:

Lucus


Festiwal potworów onetowych !! Lucek---1_xpqaasw

Najwierniejszy żołnierz kulasowej. Najbardziej wulgarny z całej z kulawego towarzystwa, prawie dorównuje izce. Bardzo się stara, żeby jego królowa bella miała zawsze ciepło. Wie, że kulkowa to kobieta o czym niejednokrotnie się wypowiadał na privach. Wieśniacki - zamieszkuje stu osobową miejscowość i nie zostawia wątpliwości że jest ze wsi. Posiada kolekcję damskich ubrań. Operuje interesującą odmianą języka polskiego w której sadzi nagminnie kwiatki typu "puźniej" lub "chydromasarz". Zwany potocznie tłukiem. Ogólnopolski podróżnik - lubi zamieszkiwać w cudzych domach. Były życiowy partner = dragonstions. Jego ulubiony film to "Droga bez powrotu"

POZIOM ZAGROŻENIA ZE STRONY POTWORA: 6/10


Potwór numer pięć:

Schizzaa


Festiwal potworów onetowych !! 42301063_800_s

Zmanipulowana przez kulasową siedemnastoletnia smarkula. Posiada wachlarzyk nudnych odzywek na każdą okazję. Żywiołowa i agresywna. Potrafi napisać w pokoju dla gejów słowa "JEBANE PEDAŁY". Wulgarna. Niedoceniona w realu, posiada więc opcje w 20. różnych pokojach na czacie Onet. Jako jedyna z piątki posiada ludzki wygląd i mówi ludzkim głosem (polskim), co czyni ją dość wyjątkową patrząc przez pryzmat standardu panującego w pokoju #gay_pl. Lubi grozić.

POZIOM ZAGROŻENIA ZE STRONY POTWORA: 4/10





UWAGA!! FOTKI KULASOWEJ, PIĘKNEGO, LUCUSIA I ONNY POCHODZĄ Z PROGRAMU KAMERZYSTA ONET. FOTKA SCHIZZY POCHODZI Z PORTALU FOTKA.PL. NIE NARUSZAMY NICZYJEGO WIZERUNKU PONIEWAŻ ZDJĘCIA TE SĄ PUBLICZNE, OSOBY KTÓRE JE PRZEDSTAWIAJĄ SAME JE W SIECI ZAMIEŚCIŁY DO PUBLICZNEGO WGLĄDU.


UWAGA - JEŻELI ZNASZ JAKIEGOŚ DODATKOWEGO POTWORA Z #GAY_PL NIEOPISANEGO TUTAJ, ZAPOSTUJ GO W TYM TEMACIE! ZBIERZMY JE WSZYSTKIE!


Last edited by Lucus_Wielki_Admin on Sat Dec 22, 2012 10:08 pm; edited 3 times in total

Lucus_Wielki_Admin

Posts : 8
Join date : 2012-09-14

Back to top Go down

Festiwal potworów onetowych !! Empty Re: Festiwal potworów onetowych !!

Post  Lucus_Wielki_Admin Tue Nov 20, 2012 3:51 pm

UWAGA ANKIETA!! WYBIERZ SWOJEGO ULUBIONEGO POTWORA TU:

https://urojonyzywotkulkowej.forumotion.com/t85-glosujemy-na-najlepszego-opa-potwora-na-gay_pl

JA JUŻ ZAGŁOSOWAŁEM!! A TY? //LOL

Lucus_Wielki_Admin

Posts : 8
Join date : 2012-09-14

Back to top Go down

Festiwal potworów onetowych !! Empty Re: Festiwal potworów onetowych !!

Post  Gosc Tue Nov 20, 2012 4:17 pm

Ja chciałbym dodać potwora numer 6:


Potwór numer sześć:
Unicorn686 vel Aleks1970


Festiwal potworów onetowych !! Untitl10

Fałszywy, dwulicowy, zepsuty. W zamian za obietnicę seksu sprzeda największego przyjaciela. Czat to dla niego płaszczyzna, gdzie szuka łatwego puszczenia się nie zważając na innych. Wielki entuzjasta modelarstwa sakralnego i kwiaciarstwa nagrobnego. Dewot. Dumny autor szopek bożonarodzeniowych i kompozycji kwiatowych na Gróbie Pańskim, król parkietów poznańskich klubów gejowskich, gdzie furorę robi tańcem pogo bez koszulki w rytmie najnowych hitów dyskotek. Człowiek wszechstronnie poinformowany. Lubi chodzić po priwach i rozpisywać się na tematy userów z czata, podając najlepsze smaczki na tacy dla zainteresowanych. Uwaga: chętnie dzieli się informacjami prywatymi o czatownikach, staż go na szantaż. Łatwy do zmanipulowania, koneser masturbacji na cam4.com, za samą obietnicę ujścia nasienia, powie, co tylko zechcesz.

POZIOM ZAGROŻENIA: 9/10


Gosc
Gosc

Posts : 250
Join date : 2011-10-20

Back to top Go down

Festiwal potworów onetowych !! Empty Re: Festiwal potworów onetowych !!

Post  Koks Thu Nov 22, 2012 1:12 pm

Fajny temat, brakuje tu ewidentnie Robina. Może ktoś się skusi na przedstawienie tego potwora?

I gdyby ktoś miał taki pomysł to bardzo bym prosił o niezamieszczanie tu Lejdi_Pretensji, ona nie jest potworem, tylko trochę z nimi obcuje (ostatnio na szczęście już prawie wcale).



Koks
Koks

Posts : 163
Join date : 2011-12-11

Back to top Go down

Festiwal potworów onetowych !! Empty Re: Festiwal potworów onetowych !!

Post  Lucus_Wielki_Admin Sat Dec 22, 2012 10:06 pm

Na prośbę użytkowników forum zmieniłem tytuł tego tematu, teraz możecie tu zbierać potwory z całego onetu, nie tylko z #gay_pl, choć zakładam że to właśnie z gpl będzie ich oczywiście stale najwięcej.

Kto następny?

Lucus_Wielki_Admin

Posts : 8
Join date : 2012-09-14

Back to top Go down

Festiwal potworów onetowych !! Empty Re: Festiwal potworów onetowych !!

Post  XXXXX Mon Dec 24, 2012 9:51 pm

24 XII 2012 Wigilia

16:48:47 ∗ schizzaa ∗ Namelesss ja nie wchodze
16:48:49 ∗ schizzaa ∗ do pokoju "gay"
16:48:50 ∗ schizzaa ∗ //wazniak
16:48:53 ∗ Namelesss ∗ //zaskoczony
16:48:55 ∗ schizzaa ∗ nie do tych klamliwych
16:48:57 ∗ Namelesss ∗ a czemu //zaskoczony
16:48:59 ∗ schizzaa ∗ idiotycznych
16:49:00 ∗ schizzaa ∗ kurew
16:49:01 ∗ schizzaa ∗ //wazniak
16:49:03 ∗ schizzaa ∗ z iq orangutana

schizzaa a o czym ty bys tam gadala? Tam nie podejmuje się tematow wulgarnych w jakich gustujesz. To raz.
A dwa, bluzgasz i obrazasz z opcji. Widac jaki poziom reprezentuje administracja gay_pl uznajaca sie za sumienie czata Laughing


XXXXX

Posts : 47
Join date : 2012-12-11

Back to top Go down

Festiwal potworów onetowych !! Empty Re: Festiwal potworów onetowych !!

Post  slim_ Mon Dec 24, 2012 11:41 pm

Tematów z tą nie za mądrą dziewuchą nikt nie podejmie, nawet na gay_pl często prowadzi monolog. Także najlepiej pisać, że się gdzieś nie wchodzi, bo "to nie mój poziom", niż napisać prawdę "za wysokie progi".

slim_

Posts : 28
Join date : 2012-07-18

Back to top Go down

Festiwal potworów onetowych !! Empty Re: Festiwal potworów onetowych !!

Post  XXXXX Tue Dec 25, 2012 2:19 pm

A ciekawe swoja droga co mialo na mysli to zepsute menelowate dziewcze piszac o "klamliwych k..." z Gay. Czyzby ujawnianie faktu ze kulas to baba? To jaka mine bedzie miala schizzaa gdy to sie potwierdzi? Pewnie napisze ze nie ma dla niej znaczenia kto kogo udaje na czacie. I OK. Nie musi miec. Tylko czy to nadal bedzie oznaczalo ze ktos byl "klamliwy"?

XXXXX

Posts : 47
Join date : 2012-12-11

Back to top Go down

Festiwal potworów onetowych !! Empty Re: Festiwal potworów onetowych !!

Post  slim_ Tue Dec 25, 2012 2:56 pm

Ja ubolewam tylko nad jednym: nie zobaczymy min tych szczekaczy jak gruba dostanie wyrok, a ten zapewne się i tu pojawi, bowiem będzie złożony odpowiedni wniosek Wink Niektórzy się zdziwią, inni zaszokują, jeszcze inni przerażą. Bezcenna będzie natomiast satysfakcja z obrotu wydarzeń, a te pewnie po Nowym Roku? Wink

slim_

Posts : 28
Join date : 2012-07-18

Back to top Go down

Festiwal potworów onetowych !! Empty cfaniara_czatowa

Post  Minge_ Tue Dec 25, 2012 3:07 pm

[...]


Last edited by Minge_ on Tue Jan 01, 2013 6:48 pm; edited 11 times in total

Minge_

Posts : 1
Join date : 2012-12-24

Back to top Go down

Festiwal potworów onetowych !! Empty Re: Festiwal potworów onetowych !!

Post  XXXXX Wed Dec 26, 2012 8:42 pm

Niektórzy się zdziwią, inni zaszokują, jeszcze inni przerażą.
Mysle ze tam 90% dobrze wie ze kulas to kobieta. Podtrzymuja te scieme dla zasady i juz tylko na zlosc opom z Gay. Zapiekli sie w tym wiec nic ich nie przekona i nie ustapia. Teraz moga udawac ale jak beda miec czarno na bialym to juz sie nie da dalej brnac w te klamstwa i... kaszana.

XXXXX

Posts : 47
Join date : 2012-12-11

Back to top Go down

Festiwal potworów onetowych !! Empty Re: Festiwal potworów onetowych !!

Post  XXXXX Wed Dec 26, 2012 8:44 pm

.


Last edited by Unicorn_vel_Aleks on Tue Jan 01, 2013 11:27 pm; edited 1 time in total

XXXXX

Posts : 47
Join date : 2012-12-11

Back to top Go down

Festiwal potworów onetowych !! Empty Re: Festiwal potworów onetowych !!

Post  HighQuality Wed Dec 26, 2012 9:39 pm

Do tej pory trzymałem się z boku, zamieściłem tu jednego posta w temacie akcji kulasa i przez pewien czas nawet tu nie zaglądałem. Teraz się jednak odezwę. Uważam, że porównywanie cfaniary do innych czatowych trolli jest zwyczajnym świństwem, że nie wspomnę o publikowaniu jej fotki. Od miesięcy na różnych nickach obserwowałem jak ona pisze, czy to na pokoju Kraków, Pomoc, czy BI. Nie widziałem by kogokolwiek obrażała, wyzywała, wyśmiewała czy nawet by kreowała się na kogokolwiek - na jakąś miss pokoju. Jest odważna, pisze co myśli ale bez obrażania innych, z dużą kulturą. Atakowanie tej dziewczyny przez ludzi z forum (być może z uwagi na jej relację z cynicznym egoistą) jest moim zdaniem podłe. Pewnie ten post szybko zostanie usunięty, ale trudno. Myślę, że poziom cfaniary_czatowej jeśli chodzi o kulturę języka znacznie przewyższa poziom osoby tytułującej się jako Minge_. Droga/ drogi Minge wiele się od niej powinnaś a raczej powinieneś nauczyć. A ja jestem bardzo zadziwiony, że osoby które się z nią witają, cmokają, a piszą na tym forum pozwalają na obrażanie jej w takich postach. To pokazuje jak bardzo nie można wam wierzyć.
HighQuality
HighQuality

Posts : 12
Join date : 2012-03-15

Back to top Go down

Festiwal potworów onetowych !! Empty Re: Festiwal potworów onetowych !!

Post  Gosc Wed Dec 26, 2012 10:39 pm

Uważam, że porównywanie cfaniary do innych czatowych trolli jest zwyczajnym świństwem, że nie wspomnę o publikowaniu jej fotki.

Masz prawo do opinii. Tak jak osoba na nicku Minge miała/miał prawo do własnej.

Od miesięcy na różnych nickach obserwowałem jak ona pisze, czy to na pokoju Kraków, Pomoc, czy BI. Nie widziałem by kogokolwiek obrażała, wyzywała, wyśmiewała czy nawet by kreowała się na kogokolwiek - na jakąś miss pokoju.

Ja z kolei mam inne zdanie. To manipulantka, do tego mściwa i zawistna, pomijając fakt, że jest zakłamana.

Myślę, że poziom cfaniary_czatowej jeśli chodzi o kulturę języka znacznie przewyższa poziom osoby tytułującej się jako Minge_.

A ja myślę, że Minge to kreacja, a sam autor/ka ma o wiele wyższy poziom od tego reprezentowanego na nicku Minge, nie pomyślałeś o tym?

A ja jestem bardzo zadziwiony, że osoby które się z nią witają, cmokają, a piszą na tym forum pozwalają na obrażanie jej w takich postach.

Tak, a gdzie się z nią witam(y)? Na gay pojawia się sporadycznie by sprawdzić, czy ma bana, a osoby z forum na bi się nie pojawiają, przynajmniej ja.

To pokazuje jak bardzo nie można wam wierzyć.

A komu można wierzyć? Osobom typu cfaniara, która niczym kulasowa wskazuje, nota bene błędnie, kto kiedy spamował i co pisał na forum i na jakim nicku? Ja jestem przekonany o prawdzie w postach, które piszę, inni zresztą też. Poza tym jak pojawi się wyrok to coniektórzy się spalą ze wstydu, łącznie z cynikiem, cfaniarą i innymi osobami, które tak łżą, że kulek to facet. Spójrzcie na siebie co piszecie, a później oceniajcie innych Wink
Gosc
Gosc

Posts : 250
Join date : 2011-10-20

Back to top Go down

Festiwal potworów onetowych !! Empty Re: Festiwal potworów onetowych !!

Post  HighQuality Wed Dec 26, 2012 11:00 pm

Ale nikt nie miał prawa umieszczać jej zdjęcia bez jej zgody - nie jest ona osobą publiczną. Niestety sam jestem temu winien i muszę ją bardzo przeprosić, ponieważ to ja dałem (....) w prywatnej rozmowie jej gg (który zdobyłem przypadkiem i również bez jej zgody) na którym było to zdjęcie. Tym samym przyczyniłem się do tego, że zostało ono tu opublikowane za co z góry ją bardzo przepraszam. Nie zmienia to faktu, że umieszczenie tego zdjęcia było bezprawne - a to właśnie pokazuje sposób działania niektórych osób tu piszących a w szczególności osoby piszącej pod nickiem Minge.
HighQuality
HighQuality

Posts : 12
Join date : 2012-03-15

Back to top Go down

Festiwal potworów onetowych !! Empty Re: Festiwal potworów onetowych !!

Post  Nikitek_ Wed Dec 26, 2012 11:01 pm

Witam !

HighQuality

Można się przyczepić i do Ciebie HighQuality. Absolutnie nie mam wpływu na to kto zamieszcza jaki post i czy zamieszcza czyjść wizerunek. ( narazie mi tego nie zarzuciłeś lub nie zarzuciłaś ) ale nie sposób się z tobą zgodzić że jeden czy nawet dziesięc krytycznych postów w kierunku jakiejś osoby, przekreśla ludzi.

To pokazuje jak bardzo nie można wam wierzyć.

Używanie liczby mnogiej jest mało adekwante do sytuacji. Między mną a Tobą HighQuality jest zasadnicza różnica, ja pisze na znanym nicku.

Bawią mnie osoby które chowają się za innymi nickami sugerując jednocześnie że to one są wiarygodne a reszcie nie należy wierzyć ?!

RE: w sprawie fotki cfaniary proszę napisac do admina forum, tyle mogę poradzić.
Nikitek_
Nikitek_

Posts : 238
Join date : 2010-08-16

https://urojonyzywotkulkowej.forumotion.com/forum.htm

Back to top Go down

Festiwal potworów onetowych !! Empty Re: Festiwal potworów onetowych !!

Post  slim_ Wed Dec 26, 2012 11:22 pm

HighQuality wrote:Ale nikt nie miał prawa umieszczać jej zdjęcia bez jej zgody - nie jest ona osobą publiczną. Niestety sam jestem temu winien i muszę ją bardzo przeprosić, ponieważ to ja dałem Kabiemu w prywatnej rozmowie jej gg (który zdobyłem przypadkiem i również bez jej zgody) na którym było to zdjęcie. Tym samym przyczyniłem się do tego, że zostało ono tu opublikowane za co z góry ją bardzo przepraszam. Nie zmienia to faktu, że umieszczenie tego zdjęcia było bezprawne - a to właśnie pokazuje sposób działania niektórych osób tu piszących a w szczególności osoby piszącej pod nickiem Minge.

Fakty:

1. Numer cfaniary miałeś nie od cfaniary, tylko zdobyłeś go jakimś innym sposobem, nie ważne jakim.
2. Miałeś świadomość, iż jest to jej numer, a mimo to podałeś go dalej (jak piszesz- ...) - nie wnikam, czy to prawda, czy nie.
3. Oskarżasz (...) - ale, czy mając podstawy? Sam piszesz, że zdobyłeś numer "przypadkiem", czy ktokolwiek inny na czacie nie mógł zdobyć jej numeru przypadkiem? Tak na logikę...

Wnioski

1. Minge nie powinna/nie powinien podawać jej (cfaniary) zdjęcia - to prawda, jest to świństwo i również to skrytykuje. Tak jak fotki innych userów - były na kamerce publicznej, to tu - jak wywnioskowałem z Twojego posta, High - zdjęcie było na profilu GG, toteż nie powinno być tu zamieszczane bez wiedzy/zgody cfaniary.
2. Świństwem jest także to, że z pełną świadomością, by nie napisać - z premedytacją - HighQuality podał numer jej GG innym osobom na czacie, również BEZ jej zgody/wiedzy. Kimkolwiek byś nie był High, zachowałeś się poniżej krytyki i nie jesteś lepszy od Minge Wink oboje jesteście siebie warci, że tak się wyrażę.

Nie podoba mi się jedno: oskarżenie, że to (...) podał Minge to zdjęcie/numer. Oskarżenie w moim odczuciu bezpodstawne - zważywszy na to co HighQuality napisał: "ponieważ to ja dałem (...) w prywatnej rozmowie jej gg (który zdobyłem przypadkiem i również bez jej zgody)"

W takim wypadku lepiej przemilczeć i przeprosić cfaniarę niż bawić się tutaj w moralistę, samemu zaś reprezentować dno moralne Wink

PS.

Nikitek_ wrote:Używanie liczby mnogiej jest mało adekwante do sytuacji. Między mną a Tobą HighQuality jest zasadnicza różnica, ja pisze na znanym nicku.


Podpisuję się pod tym.


slim_

Posts : 28
Join date : 2012-07-18

Back to top Go down

Festiwal potworów onetowych !! Empty Re: Festiwal potworów onetowych !!

Post  Nikitek_ Wed Dec 26, 2012 11:44 pm

Witam !

Niestety muszę się zgodzić ze slim_ -em ale też racje ma HighQuality w sprawie zamieszczenia fotki cfaniary. To poprostu skandal zamieszczać czyjąś fotkę tym bardziej że nie była nigdzie publikowana.

W tym miejscu apeluje do admina forum o natychmiastowe usunięcie fotki cfaniary z forum na zasadzie § 4. Podstawa Prawna - Prawa Autorskie. ( fotka cfaniary jest na linku )
Nikitek_
Nikitek_

Posts : 238
Join date : 2010-08-16

https://urojonyzywotkulkowej.forumotion.com/forum.htm

Back to top Go down

Festiwal potworów onetowych !! Empty Re: Festiwal potworów onetowych !!

Post  HighQuality Thu Dec 27, 2012 12:17 pm

Nikitku, mam nadzieję, że zadbasz o to by usunięto tą fotkę. Skoro można było edytować post i fotkę można usunąć.
HighQuality
HighQuality

Posts : 12
Join date : 2012-03-15

Back to top Go down

Festiwal potworów onetowych !! Empty Re: Festiwal potworów onetowych !!

Post  XXXXX Thu Dec 27, 2012 12:35 pm

Z tego co wiem na 99% Nikitek_ nie jest ani adminem ani nawet modem na tym forum (a wiem to z obserwacji tego co sie tu niedawno dzialo przy okazji spamu) wiec nic wiecej nie zrobi a juz zadbal piszac zeby fotke usunac, Reszta nalezy do admina i moze napisz do niego PW lub Report an abuse.

XXXXX

Posts : 47
Join date : 2012-12-11

Back to top Go down

Festiwal potworów onetowych !! Empty Re: Festiwal potworów onetowych !!

Post  HighQuality Thu Dec 27, 2012 1:10 pm

Dzieki Smile)
HighQuality
HighQuality

Posts : 12
Join date : 2012-03-15

Back to top Go down

Festiwal potworów onetowych !! Empty Re: Festiwal potworów onetowych !!

Post  Nikitek_ Thu Dec 27, 2012 11:49 pm

Witam !

Dokładnie tak jak napisał Unicorn z tym że na 100% Nie mam żadnego wpływu co zamieszczają ludzie na tym forum.


Unicorn_vel_Aleks wrote:Z tego co wiem na 99% Nikitek_ nie jest ani adminem ani nawet modem na tym forum (a wiem to z obserwacji tego co sie tu niedawno dzialo przy okazji spamu) wiec nic wiecej nie zrobi a juz zadbal piszac zeby fotke usunac, Reszta nalezy do admina i moze napisz do niego PW lub Report an abuse.
Nikitek_
Nikitek_

Posts : 238
Join date : 2010-08-16

https://urojonyzywotkulkowej.forumotion.com/forum.htm

Back to top Go down

Festiwal potworów onetowych !! Empty Re: Festiwal potworów onetowych !!

Post  HighQuality Fri Dec 28, 2012 11:13 am

Napisałem i uzyskałem odpowiedz
Wiedziałem że bedzie dokladnie taka, że bedziecie ukrywać wzajemnie swoje świnstwa.
Cytuje odpowiedz :
"Jeśli ktoś dobrowolnie wrzuca w sieć swoje dane osobowe, wizerunkowe to nie może podnosić jako zarzutu niwezgodności z prawem, że ktoś je rozpowrzechnia."

Zakładając GG osoba ta musiala dobrowolnie wyrazić zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych lub wizerunku. GG jest programem w sieci. W zwiazku z tym nie widzę niezgodności z prawem więc nie moge usunąc tej fotki jako zamieszczonej niezgodnie z prawem. To tylko świadczy o pana/pani nielojalności względem osoby, ktorej pan/pani wbrew jej woli dał/dała nr gg komuś innemu. Proponuję napisać do wlaściciela tego posta.

I wczorajszy komentarz cfaniary czatowej na tajnicku
Jednak czat, tajnick, forum to szambo z którego ja znikam. Możecie się cieszyć że wygraliście."
cfaniara_czatowa

Myślę że możecie być z siebie dumni...
HighQuality
HighQuality

Posts : 12
Join date : 2012-03-15

Back to top Go down

Festiwal potworów onetowych !! Empty Re: Festiwal potworów onetowych !!

Post  Nikitek_ Fri Dec 28, 2012 12:27 pm

Witam !

HighQuality Ty dostałeś ten tekst od admina forum ?

Cytuje odpowiedz :
"Jeśli ktoś dobrowolnie wrzuca w sieć swoje dane osobowe, wizerunkowe to nie może podnosić jako zarzutu niwezgodności z prawem, że ktoś je rozpowrzechnia."


Ponieważ ten tekst pochodzi z innego tematu, mało tego są to dwie różne sytuacje fotki i dane osobowe, wizerunkowe które zamieszczała sama bella na stronach www i sprawa cfaniary fotka z GG - sprawy te diametralnie się różnią. Nie można podzielić stanowiska admina. Faktem jest że zakładając w sieci konto nie ważne czy na stronie www czy GG, skype, itd. wyrażamy zgodę na ich przetwarzanie. Fotka cfaniary nie jest publiczna z prostego wniosku, żeby ją można było oglądać należało mieć numer GG. Załóżmy hipotetycznie że cfana ma na stronie www. profil ale dla nie zalogowanych jest nie dostępny, ( fotka i zawarte tam informacje nie są dostępne, nie są rozpowszechniane w sieci etc ) żeby oglądać fotki musisz się zalogować, założyć profil, i najważniejsze cfaniara musi Cię zaakceptować żebyś mógł oglądać co jest na profilu.

Jeśli ktoś dobrowolnie wrzuca w sieć swoje dane osobowe, wizerunkowe to nie może podnosić jako zarzutu ( zarzut sądowy ) że ktoś je rozpowrzechnia.


https://urojonyzywotkulkowej.forumotion.com/t64p510-gay_pl-pokoj-z-klasa#2006


Reasumując:

cfaniara nigdy sama nie rozpowszechniała swojej fotki a za tym nie jest publiczna, admin forum powinien ją usunąć.

Nikitek_
Nikitek_

Posts : 238
Join date : 2010-08-16

https://urojonyzywotkulkowej.forumotion.com/forum.htm

Back to top Go down

Festiwal potworów onetowych !! Empty Re: Festiwal potworów onetowych !!

Post  XXXXX Fri Dec 28, 2012 12:46 pm

A moze to Minge_ powinien po prostu usunac te fotke? Juz nie robmy wiekszej paranoi.

PS Na nk.pl tez trzeba sie zalogowac i znac profil.

XXXXX

Posts : 47
Join date : 2012-12-11

Back to top Go down

Festiwal potworów onetowych !! Empty Re: Festiwal potworów onetowych !!

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum