ŻYWOT UROJONY KULKOWEJ BELLI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

APEL DO WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW CZATA ONET

3 posters

Go down

APEL DO WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW CZATA ONET Empty APEL DO WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW CZATA ONET

Post  Gosc Sun May 20, 2012 1:53 pm

APEL


Apelujemy do zdrowego rozsądku oraz do dobrych serc życzliwych czatowników, a także do Waszego poczucia empatii o zaprzestanie używania na czacie, tudzież forum, słów potencjalnie niebezpiecznych dla zdrowia, życia i tuszy Kulogniotowej, albowiem na słowa te, rzeczona reaguje w sposób nerwowy, w skutek czego podnosi się jej ciśnienie krwi, fałdy tłuszczu w okolicach brzucha ulegają degradacji, a ostatnie szare komórki przepalają się, co grozi trwałym uszczerbkiem na zdrowiu, i tak już zdezelowanego pod względem fizycznym i psychicznym ciała (a tego byśmy nie chcieli, ponieważ oskarżona dostarcza nam godzin rozrywki, a także jej obecność jest wymagana na sali sądowej).

Spis słów oraz wyrażeń-zdań, a nawet liter, potencjalnie niebezpiecznych:


1. litera D
2. "będą jaja"
3. "będzie akcja"
4. detektyw
5. sąd
6. prokurator
7. komornik
8. opieka społeczna
9. kurator
10. policja
11. Wolin
12. Międzyzdroje
13. imiona: Marek, Izabela
14. litera S.
15. schabowy
16. stragan
17. działalność gospodarcza
18. bliźniak
19. więzienie
20. "gorąca noc"
21. plan, plany
22. zebranie
23. ustalenia
24. sprawa
25. provider
26. admin, administracja
27. skarga
28. donos
29. urząd skarbowy
30. oraz niki na czacie: slim_, Kabi, Tabaluga, piMpek_, Labbel, Antwerpia, Lytton, Nikitek_


Prosimy o nieużywanie szczególnie słów i wyrażeń wytłuszczonych. Te słowa bowiem działają na poschizowaną Kulogniotkę w sposób najbardziej destruktywny oraz zagrażają jej zdrowiu psychicznemu
Gosc
Gosc

Posts : 250
Join date : 2011-10-20

Back to top Go down

APEL DO WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW CZATA ONET Empty Re: APEL DO WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW CZATA ONET

Post  Antwerpia Thu Jul 26, 2012 1:27 am

Zauwazylam, ze kulasowa "bryluje" na bi Wink
Mam propozycje - moze jakis bi ja porzadnie zerznie kilka razy, to kulasowa sie uspokoi?
wg niej ja place za sex - oczywiscie, za ten sex gotowa jestem zaplacic!
Chetni bi do zerzniecia kuli zglaszac sie na antwerpia@czat.onet.pl lub bezposrednio podczas mojej obecnosci na czacie Wink

Antwerpia

Posts : 35
Join date : 2011-12-10

Back to top Go down

APEL DO WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW CZATA ONET Empty Re: APEL DO WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW CZATA ONET

Post  Poezji_Milosnik Thu Jul 26, 2012 4:50 am

Nie sadze, aby ktos chcial ja zerznac! Ona sie nie myje i smierdzi zepsutym sledziem. Skoro ma grzybice na domu, to pewnie tam tez ma... pig pig pig


Iza S. = BRUDASKA
Poezji_Milosnik
Poezji_Milosnik

Posts : 128
Join date : 2011-11-21

Back to top Go down

APEL DO WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW CZATA ONET Empty Re: APEL DO WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW CZATA ONET

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum