ŻYWOT UROJONY KULKOWEJ BELLI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Być kobietą, czyli egoistyczne intencje cynika"

+3
Fizolas
cocolino
Gosc
7 posters

Go down

"Być kobietą, czyli egoistyczne intencje cynika" Empty "Być kobietą, czyli egoistyczne intencje cynika"

Post  Gosc Thu Nov 29, 2012 12:15 am

Post nowy, całkiem świeży. Tematycznie pasujący do tajfunowskich zmagań. Do tego powodujący niebywały lęk u bohaterki.
Mieliśmy już historię kobiety, która zafascynowana stworzonym przez siebie kulasem, wykazywała jak bardzo brakuje jej mężczyzny silnego fizycznie, sprawnego seksualnie, do tego majętnego i życiowo zaradnego.
Poznajmy historię innej kobiety, której również brakuje mężczyzny, ale silnego psychicznie, inteligentnego, zimnego.
Poznajmy historię cynicznego_egoisty.

...to be continued
Gosc
Gosc

Posts : 250
Join date : 2011-10-20

Back to top Go down

"Być kobietą, czyli egoistyczne intencje cynika" Empty Re: "Być kobietą, czyli egoistyczne intencje cynika"

Post  cocolino Thu Nov 29, 2012 8:07 pm

Tak, jest to bardzo interesujący temat. Tym bardziej, że osoba spod nicku cyniczny_egoista słynie z tajemniczości. Warto też wrócić do okresu kiedy osoba ta objęła koronę w pokoju Bi. Wtedy też miejsce to staje się niejako azylem i oazą spokoju dla kulasowej. Podczas kiedy została skutecznie wyeliminowana z GAY - to w Bi - mimo jej licznych delikatnie mówiąc "niestosownych" zachowań - mogła być bezkarna. Na tym forum przytaczano nawet przypadki uprzywilejowanego traktowania kulasowej w Bi. Zatem bez cienia wątpliwości można uznać, że za takim obrotem sprawy stoi cyniczny_egoista, który swoją zgodą a być może i aprobatą staje się obrońcą i adwokatem kulasowej. Można zatem zadać sobie pytanie dlaczego tak się dzieje?
Poniżej kilka interesujących pytań - może niektóre nawet abstrakcyjne, ale czy ktoś kilka lat temu mógł spodziewać się tego kim jest naprawdę kulasowa?
1. Czy kulasowa wie coś więcej o cyniczny_egoista?
2. Czy cyniczny_egoista boi się kulasowej?
3. Czy może identyfikuje się również jako kobieta z kulasową?
4. Czy cyniczny_egoista cierpi na wirus kulasowy i oszukuje innych czatowników mówiąc że jest mężczyzną?
5. Czy kulasowa może ujawnić tajemnice cyniczny_egoista, które mogłyby skompromitować tę osobę w oczach jego "fanów" i "wyznawców"?
6. Czy kulasowa i cyniczny_egoista zawarły "damski sojusz" i tkwią w zmowie milczenia i zakłamania?
7. Dlaczego nikt nigdy nie widział cyniczny_egoista, z nie rozmawiał z nim telefoniczne/skype nie mówiąc już o realu? - To sytuacja identyczna jak z "kulasem" Exclamation
8. Dlaczego cyniczny_egoista tak bardzo dba o swoją prywatność? - Nie podaje prawdziwego imienia, miejsce zamieszkania (przecież nikomu nie chodzi o dokładny adres Cool ) wykonywanego zawodu itd...
9. Może pkt. 8 wiąże się z tym, że cyniczny_egoista widząc na przykładzie kulasowej - że w końcu można poznać prawdę o danej osobie - tak bardzo uważa, aby nie podawać nawet najmniejszych szczegółow z swojego życia prywatnego? Bo a nóż, ktoś coś może odkryć?
10. Dlaczego cyniczny_egoista tak bardzo nerwowo reaguje na każdą sugestię, że może być kobietą?

Coś czuję, że wkrótce poznamy więcej szczegółów.
Cdn...


cocolino

Posts : 6
Join date : 2012-11-29

Back to top Go down

"Być kobietą, czyli egoistyczne intencje cynika" Empty Re: "Być kobietą, czyli egoistyczne intencje cynika"

Post  Fizolas Thu Nov 29, 2012 11:07 pm

O jakiś nowy konkurs Laughing To ja się zgłaszam!


Odpowiedzi na pytania nr 1, 2, 5, 7 i 8 zawarte są w rozwinięciu pytania nr 8.

Pyt. nr 3. - TAK lub NIE (każda odpowiedź na to pytanie jest poprawna, bo zawsze będzie tylko opinią)

Pyt. nr 4 - j.w.

Pyt. nr 6 - j.w.

Pyt. nr 9 - j.w.

Pyt. nr 10 - Bo może jest facetem.


Co wygrałem?
Basketball

Fizolas

Posts : 140
Join date : 2012-05-31
Location : Kraków

Back to top Go down

"Być kobietą, czyli egoistyczne intencje cynika" Empty Re: "Być kobietą, czyli egoistyczne intencje cynika"

Post  schabowy Fri Nov 30, 2012 1:29 am

Na www.tajnick.pl pojawiły się takie oto wpisy pod nickiem pedzacy_slimak

(czytać od dołu go góry)

Ja pisze tyle, ile potrzeba, zeby pozbyc sie Cynika A jesli ktos przy okazji znajdzie wiecej jego danych, to bedzie mogl spokojnie je wykorzystac
Uczynny
2012-11-29 21:14:03
ci z forum dobrze robia ze odkrywaja klamstwa innych, to samo trzeba zrobic z cynicznym! a ty uczynny napisz wzzystko co wiesz a nie tylko dajesz tropy, zeby inni szukali
anonim
2012-11-29 21:06:48
Ale nawet jak to sie stanie, zawsze chetnie pomoge dostarczajac informacji o Cynicznym Tacy ludzie jak on nie powinni miec miejsca na czacie ani spoleczenstwie
Uczynny
2012-11-29 21:04:05
Mam nadzieje, ze uda Wam sie zanim Administratorzy usuna te komentarze
Uczynny
2012-11-29 21:01:30
Pomoge chetnie... zacznijce od J...a 4 w Warszawie To odlegla o kilka lat przeszlosc i poczatki Cynika.
Uczynny
2012-11-29 21:00:37
Ps. moge sie zalozyc, ze po tym komentarzu pan Cyniczny juz nigdy nie pojawi sie na czacie
Uczynny
2012-11-29 20:56:21
Ktos chce zrobic bardzo dobra rzecz ujawniajac wiecej informacji na temat cynika, ale obawiam sie, ze poszedl w zla strone
schabowy
schabowy

Posts : 159
Join date : 2011-09-26
Age : 74
Location : Bydgoszcz

Back to top Go down

"Być kobietą, czyli egoistyczne intencje cynika" Empty Re: "Być kobietą, czyli egoistyczne intencje cynika"

Post  slim_ Sun Dec 02, 2012 1:55 am

Ciekawy post. Nie powiem, że by mi to do głowy nie przyszło, bo bym skłamał, sam raz rzuciłem tekstem o cyniku, że to baba, nie sądziłem, że ktoś się tym bardziej zainteresuje Twisted Evil
A szansa na prawdziwość tej tezy to 50%, pewnie kiedyś wyjdzie w praniu, choć jego osoba mi zwisa po tym jak sobie poczytałem co pisał na mój temat. Nie dość, że plotkarz, to jeszcze przekręca aż śmiać się chce.

PS. Z Gościa - jak sama nazwa wskazuje - klika kilka osób, więcej konsekwencji Panowie i Panie "nie czytający tego forum" . Very Happy
To tego żałosne jest pisanie bzdur, że nie czytacie, nie wchodzicie, bo Was to rzekomo nie interesuje. Jak ma się to zarzekanie do Waszych codziennych komentarzy, wklejek i przeżywania każdego słowa, które tu zapisujemy?
Piszę i czytam to forum, bo lubię. A Wam nic do tego, czy to moje jedyne zajęcie w życiu, czy nie. Wszak jesteście specjalistami od tego, co kto w życiu robi, kim jest, jak wygląda, ile siedzi w domu, kiedy i czy wychodzi, czy ma znajomych, przyjaciół, czy jest w związku, czy jest samotny.
Czasem warto usiąść i się zastanowić nad tym, czy kolejne ploty i bezmyślne komentarze mają w sobie ziarnko prawdy, i czy sami jesteście wobec innych w porządku. Bo oceniać jest łatwo, szczególnie jak się nie ma zielonego pojęcia o drugiej osobie. Co byśmy nie pisali, to i tak zostaniemy tymi najgorszymi, bo taką mamy już od Was łatkę.

Jeszcze pytanie na koniec: kto z nas ma czyste sumienie i może patrzeć na swoje odbicie w lustrze. Ja mogę, a Wy? Wink


slim_

Posts : 28
Join date : 2012-07-18

Back to top Go down

"Być kobietą, czyli egoistyczne intencje cynika" Empty Re: "Być kobietą, czyli egoistyczne intencje cynika"

Post  XXXXX Tue Dec 11, 2012 8:44 pm

Shocked


Last edited by Unicorn_vel_Aleks on Mon Dec 17, 2012 4:41 pm; edited 1 time in total

XXXXX

Posts : 47
Join date : 2012-12-11

Back to top Go down

"Być kobietą, czyli egoistyczne intencje cynika" Empty Re: "Być kobietą, czyli egoistyczne intencje cynika"

Post  XXXXX Sat Dec 15, 2012 12:56 am

Rolling Eyes


Last edited by Unicorn_vel_Aleks on Mon Dec 17, 2012 4:41 pm; edited 1 time in total

XXXXX

Posts : 47
Join date : 2012-12-11

Back to top Go down

"Być kobietą, czyli egoistyczne intencje cynika" Empty Re: "Być kobietą, czyli egoistyczne intencje cynika"

Post  bibliotekarz Sat Dec 15, 2012 1:27 am

Cześć

Ciekawe gierki?

Jaka zmiana w pokoju bi, tylko ja osobiście w to nie wierzę, to jest zabieg socjotechniczny, cynik chce pokazać że oddał koronę netsplit, żeby uciszyć temat że cynik może być kobietą, mnie to sobiście nie przeszkadza.

netsplit, poprzedni nick to norad.
bibliotekarz
bibliotekarz

Posts : 161
Join date : 2010-08-22
Location : Jelonki małe

Back to top Go down

"Być kobietą, czyli egoistyczne intencje cynika" Empty Re: "Być kobietą, czyli egoistyczne intencje cynika"

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum