ŻYWOT UROJONY KULKOWEJ BELLI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Festiwal potworów onetowych !!

+5
slim_
XXXXX
Koks
Gosc
Lucus_Wielki_Admin
9 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Festiwal potworów onetowych !! - Page 2 Empty Re: Festiwal potworów onetowych !!

Post  Nikitek_ Fri Dec 28, 2012 1:35 pm

Re

czat - Nazwisko schabek było znane od 2007r. jak i nick czatowy: bell31 i w 2008r. bella32. Profil oraz fotki belli32 vel ~kulasa były dostępne 24 h w sieci, to że go zablokowała na NK. w 2010r. to inna historia. W 2008r. założyła profil na www.gay.pl jako: bella30 gdzie udawała admina na homo portalu ( a co ona może wiedzieć po za teorią ? w związku z M/M ) gdzie eksponowała swoje kolejne fotki, profil zlikwidowała chyba w pażdzierniku 2011r. Fotki rodzinne mamy z jej profilu na NK. Nie ulega żadnej wątpliwości że jej fotki były rozpowszechniane przez nią samą w sieci na NK i kamerzyście.

Taka jest różnica między cfana a ~kulasem vel bella32.
Nikitek_
Nikitek_

Posts : 238
Join date : 2010-08-16

https://urojonyzywotkulkowej.forumotion.com/forum.htm

Back to top Go down

Festiwal potworów onetowych !! - Page 2 Empty Re: Festiwal potworów onetowych !!

Post  XXXXX Fri Dec 28, 2012 1:50 pm

Nikitek_ wrote:bella30 /.../ jej fotki były rozpowszechniane przez nią samą
Nikitek_ wrote:cfaniara nigdy sama nie rozpowszechniała swojej fotki
Ktos wstawil fotke cfaniary na jej profil? Shocked To nie na moja glowe Sad

XXXXX

Posts : 47
Join date : 2012-12-11

Back to top Go down

Festiwal potworów onetowych !! - Page 2 Empty Re: Festiwal potworów onetowych !!

Post  Nikitek_ Fri Dec 28, 2012 2:13 pm

Re

udajesz glupiego że nie rozumiesz ? skoro podałem Ci w zaufaniu numer GG i tam jest moja fotka to znaczy że jest dostępna w sieci DLA WSZYSTKICH ? Właściciel tej fotki nie rozpowszechniał jej w sieci - proste. cfaniara nie weszła na czata, nie podawała publicznie swojego numeru GG

Natomiast profile belli były dostępne 24 h w sieci z fotkami sama je tam zamieściła, były dostępne w sieci dla zwiedzających, nie były zablokowane, a więc były publiczne. etc. każdy mógł wejść na stronę www.nk.pl czy www.gay.pl i tam ją oglądać.
Nikitek_
Nikitek_

Posts : 238
Join date : 2010-08-16

https://urojonyzywotkulkowej.forumotion.com/forum.htm

Back to top Go down

Festiwal potworów onetowych !! - Page 2 Empty Re: Festiwal potworów onetowych !!

Post  XXXXX Fri Dec 28, 2012 3:29 pm

Nie udaje, chyba po prostu jestem glupi Crying or Very sad

To bella rozpowszechniala w sieci dane do swojego profilu na NK i podawala je publicznie zeby kazdy mogl zobaczyc? Shocked

Nie ogarniam wiec sie wycofuje z dalszej rozmowy na ten temat Wink

XXXXX

Posts : 47
Join date : 2012-12-11

Back to top Go down

Festiwal potworów onetowych !! - Page 2 Empty Re: Festiwal potworów onetowych !!

Post  slim_ Fri Dec 28, 2012 3:34 pm

Nie bronię i nie oskarżam. Post piszę, by wyjaśnić co nie co.

Nikitek_ wrote:
Załóżmy hipotetycznie że cfana ma na stronie www. profil ale dla nie zalogowanych jest nie dostępny, ( fotka i zawarte tam informacje nie są dostępne, nie są rozpowszechniane w sieci etc ) żeby oglądać fotki musisz się zalogować, założyć profil, i najważniejsze cfaniara musi Cię zaakceptować żebyś mógł oglądać co jest na profilu.

Bzdura.

Nikitek_ wrote:
Właściciel tej fotki nie rozpowszechniał jej w sieci - proste. cfaniara nie weszła na czata, nie podawała publicznie swojego numeru GG

Bzdura.


Dlaczego?

Wg. posta HighQuality cfaniara dała swój numer na jakimś pokoju, gdzie siedziały bardziej i mniej zaufane osoby (High zalicza się do tej drugiej grupy - sam przyznał, że podał numer GG cfaniary dalej. Czy tylko Kabiemu? Nie wiem, nie znam sytuacji, ale zważywszy na fakt, iż HighQuality reprezentuje niski poziom wiarygodności, to mógł numer podać i innym osobom).

Znalazłem w sieci taką oto wyszukiwarkę;

http://www.arpegio.pl/wyszukiwarka-gadu-gadu.htm

Sprawdziłem na WŁASNYM NUMERZE GG - po wisaniu numeru GG pojawił się cały panel z informacjami o koncie GG - ŁĄCZNIE Z PROFILOWYM ZDJĘCIEM.

W ustawieniach GG prawdopodobnie ma zaznaczone, że zdjęcie profilowe jest widoczne dla wszystkich. Skoro jest widoczne na jakiejś pierwszej lepszej wyszukiwarce profili GG, to nie mam więcej pytań.
W takim wypadku, o ile fotka cfaniary była widoczna publicznie - dla wszystkich, nie tylko dla osób z listy, wystarczyło mieć numer cfaniary, by to zdjęcie zdobyć. Nie musiała nigdzie nikogo akceptować/dodawać do znajomych/etc.

Reasumując:

Przyczyna: "przypadkowe" pozyskanie numeru GG cfaniary_czatowej przez HQ i podanie numeru dalej (czy tylko Kabiemu, nie wiadomo, brak dowodów)

Skutek (możliwości - nie oskarżam):

a) Po (?) krążeniu numeru na czacie numer GG trafił do usera/ki Minge_, a ta/ten pozyskał/a zdjęcie i udostępnił/a je na forum
b) zdjęcie udostępniła bezpośrednio osoba, która dostała/pozyskała numer cfaniary, mógł być to zarówno Kabi, HighQuality jak i KAŻDA INNA OSOBA, KTÓRA TEN NUMER MIAŁA

Minge_ powinna/powinien fotkę z posta usunąć. Jak napisałem na początku wiadomości - ten post nie jest po to, by kogoś bronić, czy oskarżać. Swoje zdanie nt. opublikowania fotki cfaniary_czatowej już wyraziłem.

slim_ wrote:
1. Minge nie powinna/nie powinien podawać jej (cfaniary) zdjęcia - to prawda, jest to świństwo i również to skrytykuje. Tak jak fotki innych userów - były na kamerce publicznej, to tu - jak wywnioskowałem z Twojego posta, High - zdjęcie było na profilu GG, toteż nie powinno być tu zamieszczane bez wiedzy/zgody cfaniary.

Natomiast dodam, że oskarżanie userów na forum przez HighQuality jest szczytem bezczelności, bowiem wpływ na to, co inne osoby piszą/wklejają mamy zerowy. Każdy odpowiada za siebie. To nie jest forum prowadzone na zasadzie gazety, że każdy redaktor coś skrobnie, a naczelny sprawdzi i zatwierdzi - nie. Tu każdy pisze za siebie i nie odpowiada za posty innych osób.

slim_

Posts : 28
Join date : 2012-07-18

Back to top Go down

Festiwal potworów onetowych !! - Page 2 Empty Re: Festiwal potworów onetowych !!

Post  XXXXX Fri Dec 28, 2012 3:50 pm

Zgadzam sie. Nikitkowi chodzi pewnie o to ze cfaniara nie biegala po czacie podajac swoj nr gg a bella owszem - rozglaszala dane do swego profilu na NK z fotkami. Koniec. Rolling Eyes

XXXXX

Posts : 47
Join date : 2012-12-11

Back to top Go down

Festiwal potworów onetowych !! - Page 2 Empty Re: Festiwal potworów onetowych !!

Post  Nikitek_ Fri Dec 28, 2012 9:48 pm

Nikitek_
Nikitek_

Posts : 238
Join date : 2010-08-16

https://urojonyzywotkulkowej.forumotion.com/forum.htm

Back to top Go down

Festiwal potworów onetowych !! - Page 2 Empty Lubie Powroty

Post  Poezji_Milosnik Thu Jan 10, 2013 6:21 am

Fotka cfaniary wraz z postem zostala usunieta przez autorke posta (Minge_), bo tylko ona miala prawo to zrobic. Ja zamieszczam ze swojej wlasnej inicjatywy ponownie. Zycze zachwytu:

Festiwal potworów onetowych !! - Page 2 Cfania12
Poezji_Milosnik
Poezji_Milosnik

Posts : 128
Join date : 2011-11-21

Back to top Go down

Festiwal potworów onetowych !! - Page 2 Empty Re: Festiwal potworów onetowych !!

Post  Koks Sat Jan 26, 2013 8:35 pm

Jak ktoś ma fotke, to dodajcie tu Raddika, dawno nie widziałem takiego buca, idealnie pasuje do Lucka.

Swoją drogą niech mi ktoś wyjaśni fenomen tego związku Lucek i Raddik - niby mieszkają niedaleko siebie, ale Lucuś znowu siedzi w KRakowie w mieszkaniu tego pogiętego zazy czy jak się tam zwie to dziadostwo.


I co raddik na to? Który z was mając chłopca puściłby go na mieszkanie iluśtam dniowe do takiego pokraka jak ten zaza, który non stop opisuje jakie to mu lody robią, ilu w dupe zapiął etc...

Jednak co patola to patola. Ze wsi jestes i to wida© Lucus.
Koks
Koks

Posts : 163
Join date : 2011-12-11

Back to top Go down

Festiwal potworów onetowych !! - Page 2 Empty Re: Festiwal potworów onetowych !!

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum