ŻYWOT UROJONY KULKOWEJ BELLI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kącik wróżki kuluszki

2 posters

Go down

Kącik wróżki kuluszki Empty Kącik wróżki kuluszki

Post  wrozka_kuluszka Wed Apr 18, 2012 3:23 pm

Witam kochani,
zainteresowana działalnością niejakiej Belli, zbiegłej od Edwada z mojej ulubionej telenoweli, która nauczyła mnie, jak żyć, postanowiłam przynieść w te oto kąty odrobinę swojej wiedzy ezoterycznej,by rzucić nieco światła na dzialalność rzeczonej kobieciny.
Moja specjalność i pasja to karty anielskie oraz wróżenie z kryształowej kuli, a także z układu chmur.

Dzisiaj rano po zapoznaniu się z kolejnym potokiem słów bohaterki owego zakątka, postanowiłam użyć mej kuli by uzyskać wgląd w to, co działo się z nią do tej pory w tym tygodniu. Na podstawie tego, udało mi się dowiedzieć iż jej spazmy wyjątkowo miały charakter szczytujący, zapewne za sprawą wzbierających hormonów po przeczytaniu jakiejś rozmowy ze znaną osobą. Niestety, jak to przy szczytowaniu bywa, a szczególnie u kobiet po 32. roku życia, po osiągnięciu szczytu następuje plateau, co w jej wypadku ma objawiać się zwiększoną nadpobudliwością oraz objawami przypominającymi klimakterium, a zatem ciągłe prześladowanie osób, tóre potajemnie podziwia i którym zazdrości, byle tylko dać upust swoim upławom, to jest nagromadzonej goryczy i smutkowi wynikającej z przyczyn finansowo-emocjonalnych.
Ponadto kula ujawniła, iż Bella uzyskała ostatnio swojego rodzaju zwiększenie dochodów finansowych, ale widzę, że w niedalekiej pzyszłości jej odchody ulegną zwiększeniu z powodów, które jawiły mi się jako zapętlenie oraz nóż.

Tyle na dzisiaj, kochani moi. Przewiduję, że wkrótce znowu tu zagoszczę.
Wasza Wróżka Kuluszka.

wrozka_kuluszka

Posts : 5
Join date : 2012-04-18

Back to top Go down

Kącik wróżki kuluszki Empty Re: Kącik wróżki kuluszki

Post  wrozka_kuluszka Sat Apr 21, 2012 1:18 pm

Dzisiaj rano, jak to zawsze bywa, wybrałam się na spacer po miom ukochanym parku. Pogoda nie nastrajała optymistycznie, jednak w pewnym momencie zaobserwowałam coś ciekawego. Popatrzyłam do góry... widziałam orła cień. Na tle nieba. Układ chmur był nad wyraz interesujący, gdyż zorientowałam się, iż ułożyły się, by powiedzieć coś na temat bohaterki tej strony.
Tak oto dowiedziałam się, iż kobieta owa powinna uważać na układ moczowo-płciowy, gdyż w jej wieku to nic nie wiadomo. Ponadto powinna zmniejszyć spożycie tłuszczow nasyconych, gdyż w zbyt dużych ilościach mogą wyprzeć jej mózg z głowy niżej, w głąb ciała. Co więcej, żywi ona jakiś uraz z dzieciństwa oraz ma masę problemów z tego okresu, których rozwiązanie wymaga konsultacji z psychoanalitykiem lub psychologiem, albowiem sama nie jest sobie w stanie pomóc.
Co gorsza, potem zaczął padać lekki deszcz, a zatem oznaczałoby to, iż osoba ma problem z nietrzymaniem moczu podczas niektorych dni. Zalecana jest wizyta u urologa.
Tyle rzekły mi chmury. Ciekawa jesstem, czego jeszcze dowiem sią na temat panny I.?

wrozka_kuluszka

Posts : 5
Join date : 2012-04-18

Back to top Go down

Kącik wróżki kuluszki Empty Re: Kącik wróżki kuluszki

Post  Koks Sat Apr 21, 2012 6:09 pm

Jestem fanem tego topicu, zachęcam Cię Wróżko do częstszego pisania, dość to zabawne:)

LOWE
Koks
Koks

Posts : 163
Join date : 2011-12-11

Back to top Go down

Kącik wróżki kuluszki Empty Re: Kącik wróżki kuluszki

Post  wrozka_kuluszka Wed Apr 25, 2012 12:15 am

Cieszy mnie, iż mój mały skrawek na tej stronie cieszy się zainteresowaniem. Ale, ale! Przejdźmy do tego, co miałam napisać.
Pierwsze uno, dzisiaj piszę nieco późno ze względu na długi i napięty dzień.
Drugie due, wizje pojawiają się niespodziewanie, tak jak dzisiaj. Akurat przechodziłam koło znanej mi masarni, gdy spostrzegłam obraz nieba odbijający się w jej szklanych szybach. Po nim mogę wnioskować, iż bohaterka tej strony uwielbia mięso wszelkiej maści: rzucane, jedzone, miane czy nieświeże. Kryją się pod tym różnorakie metafory, jak choćby ta, iż panna I. powinna zadbać o zdrowie i w tym tygodniu koniecznie odwiedzić proktologa. Co więcej, napiętrzą się jej dodatkowe obowiązki i może polecieć w nią mięso, jeśli nie wyrobi. Psychicznie, będzie wyładowywała emocje na obiektach, które potajemnie lubi i im zazdrości, choćby plci, a także przeżyje mały kryzys emocjonalny, na który może pomóc spożycie manny. Maseczka z ogórka i pomidora powinna ukoić schłostaną wiatrami twarz.
Dziękuję i przepraszam za zwięzłość. Dobranoc!

wrozka_kuluszka

Posts : 5
Join date : 2012-04-18

Back to top Go down

Kącik wróżki kuluszki Empty Re: Kącik wróżki kuluszki

Post  wrozka_kuluszka Thu May 03, 2012 10:29 pm

Moje kochane czytniki,
najmocniej przepraszam za nieobecność, chociaż i tak zapewne zaznaczyłam, iż pojawiam się tu sporadycznie.
Jeśli tego nie zrobiłam, usilnie przepraszam i proszę o wybaczenie.
W dniu dzisiejszym, by nie mieć większych zaległości na stronie, postanowiłam porozmawiać z moimi 15 archaniołami, których mądrość dodaje otuchy albo też umoliwia wgląd w inne wydarzenia czy też losy osób, o które pytam. Jak zapewne się domyślacie, zapytanie moje dotyczyło bohaterki tej strony, panny Kulasowej, oraz wskazówek dotyczących tego, co Niebiosa przygotowały dla niej.
Karta, która w odczycie była najistotniejsza, jest następująca:
Kącik wróżki kuluszki Oczysz11
Do niej odnosiły się przesłania ukazane mi także przez inne karty, jednak skupić należy się szczególnie na rzeczonej.
W przeciągu 7 kolejnych dni panna I., jeśli dostrzeże w swym najbliższym otoczeniu łącznie 8 heksagonalnych obiektów a także postara się odpowiednio długo oraz intensywnie medytować na temat swej egzystencji i popełnionych czynów, będzie mogła liczyć na wspaniałą łaskę od archanioła Metatrona w postaci oczyszczenia czakr, dzięki czemu wszelka negatywna energia zanieczyszczająca jej aurę oraz blokująca węzły przepływu pozytywnych wibracji pomiędzy czakramami, w szczególności korony, tak istotnej dla pełnionej przez Kulasową funkcji, i serca, zostanie rozproszona i wyrzucona. Ale, ale, niestety, może zostać przekazana na bliskie jej osoby, w wypadku, gdyby było jej zbyt dużo. Środowisko, w którym przebywa, zdaje się pobrzmiewać małą pojemnością duchową dla czarnych energii, stąd nadmiar musi zostać przetransferowany w inne miejsce.
Co więcej, by oczyszczanie było kompletne, zalecane jest wypalenie świętej świecy, np. tej z bierzmowania lub gromnicy, celem wniesienia większej ilości światła dla rozjaśnienia umysłu i wypędzenia ciemnogrodu.
Pozdrawiam kochani,
Wróżka Kuluszka.

wrozka_kuluszka

Posts : 5
Join date : 2012-04-18

Back to top Go down

Kącik wróżki kuluszki Empty Re: Kącik wróżki kuluszki

Post  wrozka_kuluszka Tue May 22, 2012 10:22 pm

Moi kochani,
zdaję sobie sprawę z tego, iż od mej ostatniej tu wizyty zdążyło minąć sporo czasu, jednak jak wiadomo, życie płynie szybko, a czas przelatuje między palcami w kosmicznej harmonii.
Tym razem dla bezpieczeństwa nie będę składała obietnic co do mojej kolejnej wizyty na tej stronie, albowiem nic konkretnego obiecać nie mogę poza tym, iż jeszcze się tu pojawię.
Przechodząc do głównej myśli, a zatem do wywodu na temat bohaterki tej witryny, muszę powiedzieć, iż karty pokazały brak interwencji ze strony archanioła Metatrona. Wszystko staje się jasne, z jakiego powodu - w życiu pani Izabeli pojawił się Uriel, anioł zniszczenia, który uniemożliwia uzyskanie jakiegokolwiek innego błogosławieństwa poza tym związanym z agresywną walką, tam też będzie kierowała swoją energię kosmiczną oraz czakralną. Niestety, albo na szczęście, jej aurę charakteryzuje bardzo ograniczony zasób energii typu czakralnego, co trwale spowalnia oraz upośledza jej procesy analityczne i poznawcze, powodując, iż w walce jak i w dyskusji używała będzie takich samych sposobów i środków przekazu. Co więcej, może towarzyszyć jej depresja oraz podwyższone ciśnienie krwi, ze względu na zbyt wysoki poziom cholesterolu a także nienaljepsze prowadzenie się.
Obecność Uriela doprowadzi także do nowych sporów i waśni przez nią spowodowanych, w wyniku czego zaufanie do niej oraz osób biorących pośrednio lub bezpośrednio jej stronę obniży się proporcjonalnie do szybkości napełniania się szamba. W wypadku, gdy osoby dające jej pole do popisu czy to przez obawę przed nią lub ogólne tchórzostwo, by nie wymieniać innych przyczyn, pozostaną w aktualnej pozycji zostaną ukarane w życiu prywatnym oraz czatowym przez odpowiednie archanioły, z Garbyjelem i Luckiem, tj. Lucyferem, na czele.
Tyle na ten wieczór, kochani. Życzę miłych snów! Niech archaniołowie mają was w swej opiece.
Pozdrawiam,
wróżka kuluszka

wrozka_kuluszka

Posts : 5
Join date : 2012-04-18

Back to top Go down

Kącik wróżki kuluszki Empty Re: Kącik wróżki kuluszki

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum