ŻYWOT UROJONY KULKOWEJ BELLI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PROKURATURA REJONOWA

+4
bibliotekarz
labamba
Gosc
Nikitek_
8 posters

Go down

PROKURATURA REJONOWA Empty PROKURATURA REJONOWA

Post  Nikitek_ Mon Aug 22, 2011 8:12 pm

Witam !

W dniu 21-06-2011r. przesłałem do Prokuratury Rejonowej w Kaliszu, zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa na moją nie korzyść, przez usera ~kulek zarzucając :

-groźby karalne, wyzwiska, publiczne znieważanie.

-szkalowanie mojego nazwiska, godności na czat.onet.pl, (nazwisko jest chronione tak samo jak Nick czatowy, informacje w Katalogu: Podstawa Prawna)

-podawanie fałszywych, nieprawdziwych danych, przez: Tomek_Kalisz, kulek z Warszawy, ( tu jeszcze jest meson, ale o tym już wkrótce)

-uporczywe nękanie, wydzwanianie, wysyłanie na numer prywatny SMS, (wyłudzenie tego numeru, oraz danych osobowych, tutaj zamieszana jest bella32 która wysłała fałszywe oświadczenie pocztą e-mail)

-do zawiadomienia zostało dołączonych 56 Kart A4 + 4 Karty zawiadomienia = 60 Kart A4. (w tym potwierdzone e-maile z Onetu) Oczywiście w tej sytuacji, wniosłem odpowiednie Wnioski o których tu na dzień dzisiejszy nie mogę pisać dla dobra śledztwa.

-W dniu 14-07-2011r. wstawiłem się na wezwanie do Komendy Miejskiej Policji, Ul. Jasna 1, gdzie byłem przesłuchiwany w/w sprawie, około 2 godzin.


W dniu 02-08-2011r. otrzymałem Postanowienie, 1 Ds. 1403/11 z Komendy Miejskiej Policji, nadesłane przez Prokuraturę, (między innymi) że zostanie przeprowadzone postępowanie tj. o czyn z art. 212 Kodeksu Karnego.

Sprawę prowadzi:

Prokuratura Rejonowa w Kaliszu
PL. Świętego Józefa 5
62-800 Kalisz

Sygn. Akt 1 Ds/1403/11



Pozdrawiam, Nikitek_ 2011-08-22


Last edited by Nikitek_ on Sat Jun 16, 2012 9:04 pm; edited 5 times in total
Nikitek_
Nikitek_

Posts : 238
Join date : 2010-08-16

https://urojonyzywotkulkowej.forumotion.com/forum.htm

Back to top Go down

PROKURATURA REJONOWA Empty Re: PROKURATURA REJONOWA

Post  Nikitek_ Thu Aug 25, 2011 6:55 pm

Witam !


W dniu dzisiejszym tj. 2011-08-25, przesłałem do Prokuratury Rejonowej, kolejne materiały dowodowe, dołączając płytę CD Nr 1-2011. Dla dobra śledztwa nie mogę ujawnić co znajduje się na płycie.

W tym miejscu należą się Serdeczne Podziękowania Grupie na Onecie, która pomagała w zbieraniu oraz dostarczaniu w/w dowodów. Osoby te pozostawiamy jako < incoguto > które mają prawo do prywatności.

Pozdrawiam, Nikitek_ 2011-08-25
Nikitek_
Nikitek_

Posts : 238
Join date : 2010-08-16

https://urojonyzywotkulkowej.forumotion.com/forum.htm

Back to top Go down

PROKURATURA REJONOWA Empty Re: PROKURATURA REJONOWA

Post  Nikitek_ Fri Sep 02, 2011 9:53 pm

Witam ! Jedziemy do Wolina na zlot Wikingów


Na obecnym etapie, w postępowaniu przygotowawczym, wiemy że wszystkie wymienione osoby, zamieszkują w Wolinie. Zgromadzony materiał dowodowy, ponad wszelką wątpliwość udowadnia że niki czatowe takie jak:

1) meson
2) kulek z Warszawy
3) bella32 Wolin (w roku 2007 używała nika: bell31)
4) Tomek_Kalisz

Od stycznia 2007 roku do 9 czerwca 2009r. (w tym dniu został założony Ban IP) , wszystkie te osoby używały, jednego adresu IP : 83.16.227 –czat. (podany częściowy)

aktualizacja: 22-06-2012r.
tu są fotki rodzinne https://urojonyzywotkulkowej.forumotion.com/t42-fotki-klulkowej-kulasa porównując to wszystko wychodzi że to bella32 vel k_ulas.

Pokrewieństwa:

1) meson – Damian M. wiek 21-22lat?

2) kulek – twierdze że ten gość z reala, nie ma nic wspólnego z czatem- dlatego nie wymienię imienia i nazwiska, ani pokrewieństwa. Oczywiście wiem jak wygląda, posiadam jego fotkę, która jest dołączona do Akt. Moim zdaniem za tyldą kulek cały czas ukrywa się bella32 która jest sopem w pokoju gay_pl na Onecie, natomiast na www.gay.pl używa nika: bella30 jako Admin.


3) bella32 – Izabela S. wiek 36-37lat?

4) Tomek_Kalisz – Alan M. wiek 19lat?


Jedynie przypominam: kulek podaje że jest z Warszawy, ma 40 lat?, imię: Krzysztof.

Odpowiada Nikitek_: a Ja jestem rusałka.


Reasumując:

-meson i Tomek_Kalisz to BRACIA.

-Mama, mesona i Tomka to : Żaneta M. z domu: S. – Wolin.

-bella32 to Ciocia, mesona i Tomka.

Mamy rodzinę w komplecie. szok


Pouczenie dla kulla:

Jeśli jakieś dane się nie zgadzają, masz prawo je sprostować, adres Prokuratury j/w Postępowanie w tej sprawie cały czas trwa.

Pozdrawiam, Nikitek_ 2011-09-02 h 21:54


Last edited by Nikitek_ on Fri Jun 22, 2012 10:35 pm; edited 2 times in total
Nikitek_
Nikitek_

Posts : 238
Join date : 2010-08-16

https://urojonyzywotkulkowej.forumotion.com/forum.htm

Back to top Go down

PROKURATURA REJONOWA Empty Re: PROKURATURA REJONOWA

Post  Nikitek_ Wed Oct 12, 2011 8:18 pm

Komunikat Prasowy.

Nik czatowy: bella32, gay_pl, ~kulas - To jedna osoba !!
________________________________________________________________


Witam !

W dniu dzisiejszym 12-10-2011r. zgłosiłem kilka wniosków, między innymi o ustalenie adresu zamieszkania :

Nik czatowy: Tomek_Kalisz - Alan M. z Wolina.

Dziś już wiem, że mama Alana (z domu S.) i Izabela S. (bella32) mieszkają w Wolinie, ale każda rodzina osobno. (sa siostrami)

Ponieważ Akt Oskarżenia będzie opiewał na:

Nik czatowy: Tomek_Kalisz
Nik czatowy: Kulek z Warszawy
Nik czatowy: bella32 zachodniopomorskie - gmina Wolin, powiat kamieński


To zasadne jest ustalenie, jeszcze adresu zamieszkania: Tomek_Kalisz.

Pozdrawiam, Nikitek_ 12-10-2011r.

______________________________________________________________________
______________________________________________________________________

24-10-2011r. otrzymałem pismo z Prokuratury w sprawie 1Ds. 1403/2011r. iż w związku z otrzymanym pismem z dnia 12-10/11r. oraz w nawiązaniu do poprzedniej korespondencji imformuję , iż w/w pismo zostanie dołączone do prowadzonego przez KMP Kalisz postępowania D-Z-II-2598/11 wsprawie o czyn z art. 212 KK

W przypadku gdyby pojawiłe się nowe okoliczności, o których chciałbym Pan poinformować organy ścigania proszę kierować korespondencje bezpośrednio do KMP w powołaniu na w/w numer.

Podpisał: PROKURATOR.
Nikitek_
Nikitek_

Posts : 238
Join date : 2010-08-16

https://urojonyzywotkulkowej.forumotion.com/forum.htm

Back to top Go down

PROKURATURA REJONOWA Empty Re: PROKURATURA REJONOWA

Post  Gosc Fri Nov 18, 2011 1:52 am

Gosc
Gosc

Posts : 250
Join date : 2011-10-20

Back to top Go down

PROKURATURA REJONOWA Empty Re: PROKURATURA REJONOWA

Post  Nikitek_ Mon Dec 12, 2011 3:27 pm

Witam !

Nie mam żadnych nowych informacji dla was, sprawa nadal wisi w K.M.P - czekam(y) na wynik postępowania w przedmiotowej sprawie. Czytałem większość logów, widzę że kulas nadal wyzywa, szkaluje ludzi, wygraże, ubliża, logi oczywiście zostaną dodane do sprawy.



Troche humorystycznie.


Jestem bardzo ciekaw kiedy bella32 na tyldzie kulas, napisze tekst w stylu


... Izka wzieła wszystko na siebie //ziew ...

( bo pracownica bella32 z Wolina, ma obowiązek bronić Virtualnego-wymyślonego pracodawcę kulasa z Warszawy )


bo jeśli nie to poznamy w realu kulasa, faceta z Warszawy, który ukończył wyższe studia, polonista z trzy letnim stażem w Ogólniaku. Nie ma obywatelstwa polskiego ale uczył w szkole (buhahahaaha)


Mieszkaniec Warszawy, 4 pokojowe mieszkanie z blokach. Mieszka sam jak twierdzi. ( proponuje kupic Kota buhahahaha )


Tak nie śmiało zapytam, a gdzie w Warszawie jest tartak ? w centrum ? ( buhahahaha) Zmiana profesji, ostatnio modne są kubeczki.


Jeszcze jedna sprawa, kulas idą święta, czy w tym roku 26 grudnia 2011r. też będziesz piekł ( grilował ) świniaka przed blokiem w Warszawie ? (buhahahaha) To może zrobimy jakiś zlocik ?!


(wszystkie wymienione informacje są na forum)

Pozdrwiam, Nikitek_ 12-12-2011r.
Nikitek_
Nikitek_

Posts : 238
Join date : 2010-08-16

https://urojonyzywotkulkowej.forumotion.com/forum.htm

Back to top Go down

PROKURATURA REJONOWA Empty Re: PROKURATURA REJONOWA

Post  Nikitek_ Mon May 28, 2012 10:38 pm

Witam !


log z dnia 28-05-2012r. z pokoju gay_pl właścicielką jest bella32 = kulas.


21:39:34 ∗ ~k_ulek0000990 ∗ przeca ja mam pelne dane nikity
21:39:35 ∗ ~k_ulek0000990 ∗ adres
21:39:40 ∗ ~k_ulek0000990 ∗ nr fona
21:39:43 ∗ ~k_ulek0000990 ∗ oba
21:39:44 ∗ ~k_ulek0000990 ∗ foty
21:39:57 ∗ ~k_ulek0000990 ∗ moze sie zabawic co ?
21:40:17 ∗ Mercier30 ∗ ~k_ulek0000990 a chcesz miec prokuratora na karku?
21:40:28 ∗ Lucek_ ∗ Daj se spokój nie zniżaj się do ich poziomu

21:41:07 ∗ ~k_ulek0000990 ∗ Mercier30 skoro oni moga prowadzic perfidne forum na którym od lat pisza rzeczy podpadajace pod paragraf to czym mam sie przejomac ?
21:41:55 ∗ ~k_ulek0000990 ∗ to tylko w chorej głowie nikity powtal plan
21:42:04 ∗ ~k_ulek0000990 ∗ ze za ciastka zrobimi sprawe
21:42:11 ∗ ~k_ulek0000990 ∗ i sie tłumok zastanawial pól roku
21:42:18 ∗ ~k_ulek0000990 ∗ czego ja mam czkawke ze smiechu


Oczywiście log przedstawie na Policji gdzie trwa postępowanie w sprawie kulasa. Nigdy nie podawałem adresu , numer koma kulasowi, z Warszawy którego nigdy na oczy nie widziałem. Sprawa którą wytocze kulasowi nie jest za ciastka5, tylko za to że kulas wyłudził ode mnie dane pod fałszywym nickiem: Tomek_Kalisz, za opluwanie mojej godności osobistej, wyzwiska etc.

Pozdrawiam, Nikitek_ 28-05-2012r.

Nikitek_
Nikitek_

Posts : 238
Join date : 2010-08-16

https://urojonyzywotkulkowej.forumotion.com/forum.htm

Back to top Go down

PROKURATURA REJONOWA Empty Re: PROKURATURA REJONOWA

Post  labamba Tue May 29, 2012 1:24 pm

Kulas powyżej sam przyznaje się do oszustw i wyłudzania danych.
Skoro Nikitek_ nie podawał żadnych danych kulasowi, tylko Tomkowi z Kalisza, to skąd mają je bella i kulas? Odpowiedzi, Drogi Czytelniku, szukaj na tym forum.

Tak naprawdę to są jedyne dane, które ma kulawa. Dlatego nimi co i raz wymachuje. Gdyby znała inne, już dawno by nimi szantażowała.

Kulomłotko, Ty naprawdę jeszcze nie zauważyłaś, że Nikitek_ nie boi się twoich gróźb i prymitywnych szantaży, a wręcz każde z nich wykorzystuje przeciw tobie?

No ale... Nikitek_ (jak sam w którymś poście wyżej przyznał) jest rusałką, a ty pospolitą strzygą. Różnica taka, jak między karetą a taczką. I na taczce* wyjedziesz, kochanieńka.


*gnoju

labamba

Posts : 41
Join date : 2012-04-25

Back to top Go down

PROKURATURA REJONOWA Empty Re: PROKURATURA REJONOWA

Post  bibliotekarz Sat Jun 09, 2012 11:13 pm

Cześć

Kolejny dowód

http://www.alechemik.friko.pl/onas1.html

nazwiska, adresy, Zanety M z domu S. Tomek_Kalisz syn Zanety, Marek Schabek. wszystko to co było opisywane na tym forum z dnia na dzień jaśnieje, jest faktem.

k_ulek = bella32 z Wolina, Izabela Schabek. w swoje brudne spraw, wciągnęła połowe rodziny na czata, posługując się ich danymi, włącznie z fotkami.

Telefon komórkowy najpierw miał nie jaki Tomek_kalisz o numerze 669-343-804 potem ten sam numer miał nie jaki kulas z Warszawy, na konieć okazało się że ten numer ma bella32 z Wolina. Jedynie przypomne że bella32 ma drugi numer koma 601-349-561 .

Wszystkie opisywane tu sprawy są dostępne na forum w odpowiednich tematach.
bibliotekarz
bibliotekarz

Posts : 161
Join date : 2010-08-22
Location : Jelonki małe

Back to top Go down

PROKURATURA REJONOWA Empty Re: PROKURATURA REJONOWA

Post  STARDUST Sun Jun 10, 2012 11:00 am

Adresy są publiczne, nie ma mowy o ujawnianiu czego kolwiek w tej sytuacji.


Na stronie internetowej którą podał bibliotekarz jest adres domowy, Pani Zanety Mamy Tomka_kalisz oraz Marka Schabka brata belli32.

Ustalenie adresu zamieszkania kulasa = bella32 naprawdę nie było trudne, biorąc pod uwagę fotki rodzinne, adresy ip, numery komórek.
STARDUST
STARDUST

Posts : 36
Join date : 2011-01-11

Back to top Go down

PROKURATURA REJONOWA Empty Re: PROKURATURA REJONOWA

Post  bibliotekarz Sun Jun 17, 2012 6:13 pm

Cześć


bella32 = k_ulek = snape71 = Marek = meson = Tomek_kalisz itd


Hotelarstwo
Izabela Schabek Wolin , profil zablokowany ale za póżno fotki i tak mamy

http://nk.pl/school/78021/11



fotka kulasowej Izabela Schabek z Wolina
zrobiona na oncie-kamerzysta-publiczna.
PROKURATURA REJONOWA Kulek--sn_rqewerr




Last edited by bibliotekarz on Tue Sep 18, 2012 7:52 pm; edited 1 time in total
bibliotekarz
bibliotekarz

Posts : 161
Join date : 2010-08-22
Location : Jelonki małe

Back to top Go down

PROKURATURA REJONOWA Empty Re: PROKURATURA REJONOWA

Post  kolega Tue Jun 19, 2012 1:45 am

kolega
kolega

Posts : 72
Join date : 2010-11-13

Back to top Go down

PROKURATURA REJONOWA Empty Re: PROKURATURA REJONOWA

Post  Gosc Thu Jul 12, 2012 12:34 am

kulasowa uważa że może bezkarnie wyzywać, i udaje że nikt się nie dowie kto jest Kim , powszechnie wiadomo że herbatek ze strony www.tajnick.pl to kulasowa = bella32 która znów obraża Nikisia, szantazuje.


Komentarze do k_ulek http://tajnick.pl/

2012-07-11 16:29:24

Nie dyskutujemy z trollami !! Anonimie tu Cię uspokoje już unikają, a tym kaleką(Nikitek_) z zaburzeniami psychiki o nie wątpliwie podejrzanych skłonnościach zajmę się sam

herbatek



Gosc
Gosc

Posts : 250
Join date : 2011-10-20

Back to top Go down

PROKURATURA REJONOWA Empty Re: PROKURATURA REJONOWA

Post  bibliotekarz Mon Jul 16, 2012 10:32 pm

Cześć

kolejne obrażające teksty przez herbatka ze strony www.tajnick.pl w komentarzach do nicka k_ulek. Takie teksty tylko bella32 pisze, widać te jej nie moc i zauważcie prawie w każdym jej zdaniu próbuje szantażu. Zresztą herbatek przyznaje się do faktu że jest to kulas = bella32


"No wiesz mój drogi też mógłbym umieścić tu fotki miejsca zam. tej kaliskiej kaleki. (...) http://tajnick.pl/com.php?id=2377506


Wiemy bella32 że wyłudziłaś adres od Nikisia podszywając się pod Tomek_kalisz z ul. Poznańska 23. okazuje się że to twój siostrzeniec Alan Milewski z Wolina, jego adres też znajduje się na tym forum.

Nazwiska, adresy są publiczne, nie naruszamy niczyjego wizerunku ani danych które sama bella32 zamieściła w sieci. ( w tym wypadku chodzi o fotki )


PROKURATURA REJONOWA Herbatek-_raeeewr

bella32 = k_ulek, to ty jesteś specjalistką od wyłudzania danych, od nękania, wydzwaniania do nich oraz ich rodziców, obrażania ich, szkalowania itp.
bibliotekarz
bibliotekarz

Posts : 161
Join date : 2010-08-22
Location : Jelonki małe

Back to top Go down

PROKURATURA REJONOWA Empty Re: PROKURATURA REJONOWA

Post  Fizolas Tue Jul 17, 2012 12:26 pm

Aaaaa to teraz herbatek czyta forum w imieniu wielkiej Be? Boszzz co za prymityw z tego babsztyla... Laughing

Jaka ona musi być wściekła! Shocked Twisted Evil

Fizolas

Posts : 140
Join date : 2012-05-31
Location : Kraków

Back to top Go down

PROKURATURA REJONOWA Empty Re: PROKURATURA REJONOWA

Post  STARDUST Tue Sep 18, 2012 4:54 pm

Nikiś kolejne logi w których kulas Cie obraża, obgaduje itp.

https://urojonyzywotkulkowej.forumotion.com/t64p390-gay_pl-pokoj-z-klasa#1746
STARDUST
STARDUST

Posts : 36
Join date : 2011-01-11

Back to top Go down

PROKURATURA REJONOWA Empty Re: PROKURATURA REJONOWA

Post  bibliotekarz Tue Oct 23, 2012 2:30 pm

Cześć


Nikitek_ tu masz log w którym kulasowa po raz kolejny Cię obraża, szkaluje twoją godność osobistą ( nick ) który jest chroniony prawem.


https://urojonyzywotkulkowej.forumotion.com/t64p405-gay_pl-pokoj-z-klasa#1768
bibliotekarz
bibliotekarz

Posts : 161
Join date : 2010-08-22
Location : Jelonki małe

Back to top Go down

PROKURATURA REJONOWA Empty Re: PROKURATURA REJONOWA

Post  slim_ Tue Oct 30, 2012 4:04 pm

Prokurator generalny Andrzej Seremet podpisał wytyczne dla prokuratorów w sprawie ścigania "mowy nienawiści" w internecie.

Poinformował o tym on sam podczas poniedziałkowej konferencji pt. "Mowa nienawiści w internecie: jak z nią walczyć?", zorganizowanej w Warszawie przez Helsińską Fundację Praw Człowieka.

Takie wytyczne zapowiedział Seremet już latem br., po adresowanym m.in. do niego apelu "Tygodnika Powszechnego". Była w nim mowa o żądaniu "podjęcia działań, a także inicjatyw ustawowych, które definitywnie położą kres poczuciu całkowitej bezkarności czy wręcz faktycznego przyzwolenia ze strony instytucji państwa na to, by w polskim internecie posługiwano się językiem nienawiści rasowej i wyznaniowej, językiem oszczerstw i pomówień".

Podczas konferencji Seremet powiedział, że wytyczne - które mają być ogłoszone na stronie Prokuratury Generalnej w internecie - mają m.in. dopomóc osobom pomówionym lub zniesławionym w sieci z motywów rasowych, narodowościowych, religijnych. Podkreślił, że anonimowość w sieci niektórzy błędnie utożsamiają z bezkarnością. Dodał, że do ścigania takich czynów nie potrzeba żadnych nowych przepisów, a problem leży w praktyce działań prokuratury.

Seremet zapewnił, że wyeliminowano już przypadki umorzeń śledztw lub odmowy ich wszczynania z powodu tzw. znikomej szkodliwości czynu. "W pierwszej połowie br. nie było ani jednego takiego przypadku" - dodał. W tym czasie polskie prokuratury prowadziły 262 śledztwa o takie czyny; cztery z nich zakończyło się aktami oskarżenia.

Są też nowe śledztwa. Od trzech tygodni Prokuratura Rejonowa Warszawa-Mokotów prowadzi postępowanie ws. nawoływania do waśni na tle narodowościowym i pochwalania faszyzmu na forum internetowym dziennika "Fakt" - podała Prokuratura Okręgowa w Warszawie.

Wpisy te odnosiły się do walki z antysemityzmem w sieci, jaką niektórym portalom wypowiedział szef MSZ Radosław Sikorski. Latem warszawska prokuratura okręgowa umorzyła śledztwo z jego doniesienia, uznając, że on sam może ścigać autorów antysemickich wpisów (minister odwołuje się).

W czasie konferencji prof. prawa Ewa Łętowska podkreślała, że nie trzeba zmieniać prawa by zastopować "mowę nienawiści" w sieci. "Chodzi o poprawienie praktyki prokuratury z wygodnej na niewygodną" - dodała. Według niej "prokuraturze się nie chce, bo jej tak wygodniej, a statystyki można wypełnić pijanymi rowerzystami".

Administratorzy portali nie ponoszą dziś odpowiedzialności za bezprawne wpisy, jeśli się o nich wcześniej nie dowiedzieli - przypomniał radca prawny Grzegorz Wanio. Dodał, że część portali usuwa takie wpisy w kilka godzin po zgłoszeniu nadużycia, ale są takie, które czynią to nawet po kilku miesiącach. Podkreślił, że oddzielnym problemem dla pomówionego w sieci są trudności w ustaleniu danych osobowych oszczercy.

Konferencję zorganizowano we współpracy z zakładami praw człowieka wydziału prawa UW i UMCS oraz Stowarzyszeniem Otwarta Rzeczpospolita.

Źródło: http://wiadomosci.onet.pl/kraj/seremet-podpisal-wytyczne-ws-mowy-nienawisci,1,5291258,wiadomosc.html

slim_

Posts : 28
Join date : 2012-07-18

Back to top Go down

PROKURATURA REJONOWA Empty Your IP address is:198.144.116.5

Post  bibliotekarz Fri Jan 04, 2013 5:27 pm

Cześć

Wiemy od Nikitka że policja ustaliła iż łącze internetowe oraz jeden z numerów komórkowych 601 jest zarejestrowany na Izebele schabek z Wolina, drugi z telefonów komórkowych które rozdawał na czacie jako własny swój numer 669 tj. Tomek_kalisz, ~kulas ten telefon jest zarejestrowany na Mamę Izabeli. Te dwa numery są cały czas w dyspozycji ~kulasa który cały czas podaje że jest Krzysztofem z Warszawy. To dlaczego policja nie ustaliła danych tego Krzysztofa ? tylko Izabeli ?

Wiemy że bella32 używa nicki ~kulas, snape71.


pokój gay_pl 04-01-2013

00:52:31 ∗ ~kulas2234 ∗ ja mam 42 lata

00:53:13 ∗ ~kulas2234 ∗ jak bede chcial sie dowiedziec jaka pogoda jest w wawie
00:53:18 ∗ ~kulas2234 ∗ to se okno w morde otworze

~kulasowa zapomniała że nie tak dawno nie wiedziała że na przeciw jej wirtualnego mieszkania w wawie jest supermarket, nadal okłamuje ludzi po mimo że policja ustaliła jej dane.
bibliotekarz
bibliotekarz

Posts : 161
Join date : 2010-08-22
Location : Jelonki małe

Back to top Go down

PROKURATURA REJONOWA Empty Re: PROKURATURA REJONOWA

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum