ŻYWOT UROJONY KULKOWEJ BELLI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HIT DNIA

+19
cocolino
slim_
Kala_
Fizolas
labamba
Trzeci_Bliźniak
barabasz.
pb88
ekipa_forum
Poezji_Milosnik
Koks
Antwerpia
schabowy
Gosc
barabasz
wnikliwy-obserwator
Nikitek_
bibliotekarz
Admin
23 posters

Page 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

HIT DNIA - Page 8 Empty Re: HIT DNIA

Post  Fizolas Tue Oct 30, 2012 7:39 pm

gay_pl 30.10.2012 r.
18:15:42 ∗ ~snapek90900 ∗ Fizolas tera na gay 15 osób
18:15:48 ∗ ~snapek90900 ∗ to powiedz mi skad wczorajsze 50 //lol
18:16:07 ∗ ~snapek90900 ∗ tłuki mysla ze jak poklonuja po 20 klonów to tego nikt nie zauwazy //lol

Gruba nie może przełknąć tego, że jej wróżby o kant d... obić, bo Gay kwitnie, a jej szambo - mimo klonów - sięgnęło dna.

No gruba, napisz donos do admina o tych rzekomych klonach. Admin sprawdzi i zdejmie klasę, za to samo co Tobie Wink Laughing

Fizolas

Posts : 140
Join date : 2012-05-31
Location : Kraków

Back to top Go down

HIT DNIA - Page 8 Empty Re: HIT DNIA

Post  Gosc Thu Nov 01, 2012 2:26 am

gay_pl, 1 listopada 2012 roku

01:20:03 ∗ ~snapek9079 ∗ przegladam tez logi z pokoju
01:20:07 ∗ ~snapek9079 ∗ poszły jakie bany
01:20:27 ∗ ~snapek9079 ∗ a że było dzis ponad 40 osób to te od bota zdejmuje

Kłamstwo na poczekaniu. Na gay_pl odnotowano 29 nicków (22 osoby - reszta klony) jako maksimum, przy 63 osobach na Gay
Gosc
Gosc

Posts : 250
Join date : 2011-10-20

Back to top Go down

HIT DNIA - Page 8 Empty Re: HIT DNIA

Post  Koks Thu Nov 01, 2012 4:55 am

W nocy pierwszego listopada siedzi pijana kulkowa w swoim dennym pokoiku i zastanawia się jakby tu naszkodzić. W co uderzyć, żeby odgonić okropną nudę otaczającą ją zewsząd...Z #gay ją wyrzucili, w #bi ją kompletnie zlewają, a w #gay_pl totalne i nieznośne pustki...Napiła się jak to ma w zwyczaju (nie ma nic gorszego niż brzydka pijana baba siedząca w gejowskim pokoju), zapomniała, że ma zapalenie układu moczowego i przyjmuje silne antybiotyki (o tym nas informowała wczoraj - jej hipochondria* jest bardzo mocno rozwinięta).

Wymyśliła, że napisze priv do Kate_Ryan (Antwerpia), który to priv Antwerpia beztrosko i uprzejmym zainteresowaniem przyjmuje. Oto co napisała na privie nasza kulawa bohaterka (zapis pochodzi z ogólnego kanału gdzie Kate_Ryan wkleiła ten priv)


[02:21] <kate_ryan> 02:01] <~snapek9079> mógbym powiedziec że dobrze ci tak bo zasłuzyłes jestes kurwą mentalna ale żał mi że ktos kto jest tyle lat na czacie jest tak szmacony przez matolów jak ty
[02:21] <kate_ryan> [02:01] <~snapek9079> jak zwykly cwel
[02:22] <kate_ryan> [02:01] <~snapek9079> robiles jazdy pod nich było ok
[02:22] <kate_ryan> [02:01] <~snapek9079> teraz cie wykopuja powoli z gay
[02:23] <kate_ryan> [02:02] <~snapek9079> konsekwencje twojego ciotostwa ?
[02:23] <kate_ryan> [02:02] <~snapek9079> dobra koniec dobroci dla skurwiałych starych cio wypierdalaj
[02:24] <kate_ryan> [02:02] ~snapek9079 zakończył rozmowę prywatną


Zwróćcie uwagę na ten język - pełen chamstwa i nienawiści, tak pisze osoba, która już niczego nie ma do stracenia, bo sama już wszystko straciła. Przez czat kulasowa popsuła sobie relacje ze swoją rodziną wykorzystując ich wizerunki na czacie, zaniedbuje własne dziecko wymagające specjalnej troski, pokój o który tak walczy leży i nie kwiczy...Jak to przeczytałem, to żal mi się zrobiło kulkowej...biedna, schorowana, samotna kobieta.

I ciąg dalszy z gay_pl

1.XI.2012


02:33:19 ∗ ~snapek9079 ∗ uroczo juz skamlna na gay //lol
02:34:24 ∗ ~snapek9079 ∗ Shelter_1 czasem mnie juz nudzi jak tancza matoly jak im zagram //len
02:34:39 ∗ Shelter_1 ∗ //mysli
02:34:52 ∗ ~snapek9079 ∗ tak ? //hehe
02:35:28 ∗ Shelter_1 ∗ a co tam sie dzieje, bo mnie tam ni ma //hehe
02:35:55 ∗ ~snapek9079 ∗ nie dość że tępej ciotce nawrzucałme to jeszcze zgodnie z moimi cichymi nadziejami to wyjebała na ogól //lol
02:36:40 ∗ ~snapek9079 ∗ ale Shelter_1 to jak go szmacą o polowe młodsze goownojady to żal //ziew
02:36:59 ∗ ~snapek9079 ∗ swoja droga
02:37:46 ∗ Shelter_1 ∗ kogo szmac?
02:38:01 ∗ ~snapek9079 ∗ antwerpia
02:38:10 ∗ ~snapek9079 ∗ czatuje od lat
02:38:32 ∗ ~snapek9079 ∗ widocznie mu sie to na mózg trzepło
02:38:47 ∗ ~snapek9079 ∗ nie to poprotu głupia pisda i tyle //lol



I ty kulkowa myślisz, że ty komuś dopiekłaś? Tym swoim wystąpieniem tylko udowadniasz jak malutka jesteś, nikt już cię nie słucha poza tymi niedobitkami z twojego nędznego pokoju. Nawet do #gay wejść nie możesz, żeby komuś naubliżać, musisz to robić u siebie. Żenua.


*Za Wiki:

Osoba cierpiąca na hipochondrię ujawnia uporczywe skargi somatyczne lub stale skupia uwagę na ich fizycznej naturze. Normalne czy banalne doznania lub przejawy są często interpretowane jako nienormalne i świadczące o chorobie, a uwaga skupiona jest zwykle na jednym czy dwóch narządach albo układach ciała[1] (AKURAT W TYM PRZYPADKU KULASOWA KONCENTRUJE SIĘ NA ZAPALENIU PŁUC I UKŁADZIE MOCZOWYM)

Hipochondria często występuje w depresji lub towarzyszy jej lęk[2].

Jak ulał pasuje do kulasowej.
Koks
Koks

Posts : 163
Join date : 2011-12-11

Back to top Go down

HIT DNIA - Page 8 Empty Re: HIT DNIA

Post  Antwerpia Thu Nov 01, 2012 10:42 am

Siem poplakalam ze wzruszenia Very Happy Ale dalej nie rozumiem tego zdania:
mógbym powiedziec że dobrze ci tak bo zasłuzyłes jestes kurwą mentalna ale żał mi że ktos kto jest tyle lat na czacie jest tak szmacony przez matolów jak ty
-ze co sama siebie szmace, czy matol jestem, a moze jedno i drugie ??

Antwerpia

Posts : 35
Join date : 2011-12-10

Back to top Go down

HIT DNIA - Page 8 Empty Re: HIT DNIA

Post  Koks Thu Nov 01, 2012 11:36 pm

UWAGA WAŻNE!! - LEKTURĘ PONIŻSZEGO POSTA NALEŻY ROZPOCZĄĆ OD PRZECZYTANIA POSTA TRZECIEGO BLIŹNIAKA ZNAJDUJĄCEGO SIĘ POWYŻEJ.

Trzeci Bliźniak pisał, że pod nickiem _nastolatek_ na portalu gay_pl (nie mylić z pokojem) ukrywa się bella30 = kulas = izabela schabek wolin pomorski

Wypisał tam niezbite dowody na poparcie tej tezy, więc nie będę tu zbędnej dyskusji uprawiał.

_nastolatek_ = kulasowa

Jedziem do sedna:

kulkowa wstawiła na portal gay_pl tekst podpisany nickiem _nastolatek_, tekst traktujący o homofobii...

Zerknijmy pod link o czym on traktuje...

http://gay.pl/tekst.php?id=14908

Pięknie napisane nieprawdaż? Teraz klikamy w poniższy link i czytamy co następuje:

http://wiecjestem.us.edu.pl/dlaczego-boimy-sie-homoseksualizmu-homofobia-na-co-dzien-0

Jak widać kulkowa w przebraniu _nastolatka_ prawie całkowicie przepisała tekst Pani Justyny Szostek, popełniając obrzydliwy plagiat. Jest to o tyle nigodziwe, że kulasowa podostawiała do gotowego tekstu własne żałosne wstawki dzięki którym to łatwo możemy ją rozpoznać, jej "styl" (co prawda jej wpis uległ korekcie, poprawiona została typowa dla kulkowej śmieszna interpunkcja), zacytuję jedą z kilku wkrętek:


To że łysi którzy którzy od zeszłego roku za mną ganiają z godną podziwu determinacją też jest widocznie formą lęku. Fakt niemożności zagięcia mnie debilnymi tekstami (w mordę też umiem dać)........


Pasuje jak ulał do słownika kulasowej nieprawdaż?

W dniu 22.10.2012 Pani Justyna Szostek (skądinąd bardzo miła osoba) otrzymała telefon od zbulwersowanego czytelnika, który zawiadomił o popełnieniu plagiatu. Pani Justyna była bardzo wzburzona, że _nastolatek_ wkleiła jej tekst jako własny. Co z tego dalej wyniknie tego już niestety nie wiemy...

DO KULASOWEJ: ŻADNA TO NIESPODZIANKA DLA NAS, ŻE JESTEŚ _NASTOLATKIEM_ Z PORTALU GAY_PL. TRZECI BLIŹNIAK UDOWODNIŁ TO JUŻ DAWNO, SPÓJRZ TERAZ NA SIEBIE TY OBRZYDLIWA KREATURO - PODAJESZ SIĘ ZA MĘŻCZYZN, ATAKUJESZ INTERNAUTÓW, GROZISZ, SZCZUJESZ I WYZYWASZ. A TWOJE UPOŚLEDZONE DZIECKO TRACI MATKĘ, ODWRÓĆ TEJ SWÓJ TŁUSTY PYSK I SPÓJRZ NA NIEGO, ON POTRZEBUJE MATKI A NIE KULASA ANI NASTOLATKA!!

Na deserek jeszcze komentarze, które zostały zamieszczone pod tym obrzydliwym plagiatem, a które już w części zostały usuniętę przez zakłamaną administrację portalu gay pl:


HIT DNIA - Page 8 106y82p



Koks
Koks

Posts : 163
Join date : 2011-12-11

Back to top Go down

HIT DNIA - Page 8 Empty Re: HIT DNIA

Post  Gosc Fri Nov 02, 2012 12:35 am

Dobry wieczór,

Ukażmy teraz jaką głupotą wykazuje się bohaterka naszego forum.


cyrk_pl przedstawia:

"Nie jestem nastolatkiem"

w roli głównej: ~snapek9079 vel _nastolatek_
w roli głupka wioskowego: Lucus


1. ~snapek9079 wisi, jest godzina 22:34 - w gay_pl nieznana tylda ~wielicki puszcza spam:

22:34:17 ∗ ~wielicki ∗ Kulawa vel nastolatek ty lec na portal bo czeka cie tam niespodzianka już cie namierzyli i kariera się zalamie idz ratuj dooopem i kasuj poki masz
okazje

https://2img.net/h/oi50.tinypic.com/15i9dug.png


2. godzina 22:34 _nastolatek_ offline (snapek wisi, więc to normalna rzecz, że nastolatka na portalu nie ma)

https://2img.net/h/oi48.tinypic.com/29ptfv8.png


3. godzina 22:52 - ~snapek wraca

22:52:19 ∗ ~snapek9079 ∗ feniks32 witaj

https://2img.net/h/oi46.tinypic.com/2ecg37r.png


4. godzina 23:01 _nastolatek_ pojawia się na portalu gay.pl, przy czym ~snapek na czacie wisi:

ostatnia wypowiedź w pokoju:

22:58:56 ∗ ~snapek9079 ∗ najpierw floduje potem puka na priw

https://2img.net/h/oi47.tinypic.com/2z9jrqe.png

Z powyższego posta wynika, że _nastolatek_ to ~snapek = bella30 na portalu, bella32 na czacie onet.pl.

Bella, bohaterka naszego forum nie tylko sieje spustoszenie na czacie, gdzie od lat udaje mężczyznę, szantażuje, oczernia i niszczy ludzi. Prowadzi także działania na szkodę innych osób na portalu gay.pl, gdzie ucieka się do plagiatu, używając skopiowanych z Internetu tekstów, podpisując je jako swoje.

Zachowanie to jest skandaliczne i niedopuszczalne. Plagiat to łamanie prawo, to kradzież wartości intelektualnej, dlatego sytuacja ta została już zgłoszona do autorki SPLAGIATOWANEGO tesktu, który bella30/32 na nicku _nastolatek_ umieściła na portalu www.gay.pl podpisując go jako SWÓJ.

Czekamy z niecierpliwością na rozwój wydarzeń. Pani Justyna będzie nas na bieżąco informować, bowiem jest bardzo wdzięczna za zgłoszenie kradzieży.



Last edited by Gosc on Fri Nov 02, 2012 12:22 pm; edited 3 times in total
Gosc
Gosc

Posts : 250
Join date : 2011-10-20

Back to top Go down

HIT DNIA - Page 8 Empty Re: HIT DNIA

Post  Koks Fri Nov 02, 2012 12:39 am

Gosc wrote:Dobry wieczór,

Ukażmy teraz jaką głupotą wykazuje się bohaterka naszego forum.


cyrk_pl przedstawia:

"Nie jestem nastolatkiem"

w roli głównej: ~snapek9079 vel _nastolatek_
w roli głupka wioskowego: Lucus


1. ~snapek9079 wisi, jest godzina 22:34 - w gay_pl nieznana tylda ~wielicki puszcza spam:

22:34:17 ∗ ~wielicki ∗ Kulawa vel nastolatek ty lec na portal bo czeka cie tam niespodzianka już cie namierzyli i kariera się zalamie idz ratuj dooopem i kasuj poki masz
okazje

https://2img.net/h/oi50.tinypic.com/15i9dug.png


2. godzina 22:34 _nastolatek_ offline (snapek wisi, więc to normalna rzecz, że nastolatka na portalu nie ma)

https://2img.net/h/oi48.tinypic.com/29ptfv8.png


3. godzina 22:52 - ~snapek wraca

22:52:19 ∗ ~snapek9079 ∗ feniks32 witaj

https://2img.net/h/oi46.tinypic.com/2ecg37r.png


4. godzina 23:01 _nastolatek_ pojawia się na portalu gay.pl, przy czym ~snapek na czacie wisi:

ostatnia wypowiedź w pokoju:

22:58:56 ∗ ~snapek9079 ∗ najpierw floduje potem puka na priw

https://2img.net/h/oi47.tinypic.com/2z9jrqe.png


Z powyższego posta wynika, że _nastolatek_ to ~snapek = bella30 na portalu, bella32 na czacie onet.pl.

Bella, bohaterka naszego forum nie tylko sieje spustoszenie na czacie, gdzie od lat udaje mężczyznę, szantażuje, oczernia i niszczy ludzi. Prowadzi także działania na szkodę innych osób na portalu gay.pl, gdzie ucieka się do plagiatu, używając skopiowanych z Internetu tekstów, podpisując je jako swoje.

Zachowanie to jest skandaliczne i niedopuszczalne. Plagiat to łamanie prawo, to kradzież wartości intelektualnej, dlatego sytuacja ta została już zgłoszona do autorki SPLAGIATOWANEGO tesktu, który bella30/32 na nicku _nastolatek_ umieściła na portalu www.gay.pl podpisując go jako SWÓJ.

Czekamy z niecierpliwością na rozwój wydarzeń. Pani Justyna będzie nas na bieżąco informować, bowiem jest bardzo wdzięczna za zgłoszenie kradzieży.


UWAGA WAŻNE!! - LEKTURĘ PONIŻSZEGO POSTA NALEŻY ROZPOCZĄĆ OD PRZECZYTANIA POSTA TRZECIEGO BLIŹNIAKA ZNAJDUJĄCEGO SIĘ POWYŻEJ.

Trzeci Bliźniak pisał, że pod nickiem _nastolatek_ na portalu gay_pl (nie mylić z pokojem) ukrywa się bella30 = kulas = izabela schabek wolin pomorski

Wypisał tam niezbite dowody na poparcie tej tezy, więc nie będę tu zbędnej dyskusji uprawiał.

_nastolatek_ = kulasowa

Jedziem do sedna:

kulkowa wstawiła na portal gay_pl tekst podpisany nickiem _nastolatek_, tekst traktujący o homofobii...

Zerknijmy pod link o czym on traktuje...

http://gay.pl/tekst.php?id=14908

Pięknie napisane nieprawdaż? Teraz klikamy w poniższy link i czytamy co następuje:

http://wiecjestem.us.edu.pl/dlaczego-boimy-sie-homoseksualizmu-homofobia-na-co-dzien-0

Jak widać kulkowa w przebraniu _nastolatka_ prawie całkowicie przepisała tekst Pani Justyny Szostek, popełniając obrzydliwy plagiat. Jest to o tyle nigodziwe, że kulasowa podostawiała do gotowego tekstu własne żałosne wstawki dzięki którym to łatwo możemy ją rozpoznać, jej "styl" (co prawda jej wpis uległ korekcie, poprawiona została typowa dla kulkowej śmieszna interpunkcja), zacytuję jedą z kilku wkrętek:


To że łysi którzy którzy od zeszłego roku za mną ganiają z godną podziwu determinacją też jest widocznie formą lęku. Fakt niemożności zagięcia mnie debilnymi tekstami (w mordę też umiem dać)........


Pasuje jak ulał do słownika kulasowej nieprawdaż?

W dniu 22.10.2012 Pani Justyna Szostek (skądinąd bardzo miła osoba) otrzymała telefon od zbulwersowanego czytelnika, który zawiadomił o popełnieniu plagiatu. Pani Justyna była bardzo wzburzona, że _nastolatek_ wkleiła jej tekst jako własny. Co z tego dalej wyniknie tego już niestety nie wiemy...

DO KULASOWEJ: ŻADNA TO NIESPODZIANKA DLA NAS, ŻE JESTEŚ _NASTOLATKIEM_ Z PORTALU GAY_PL. TRZECI BLIŹNIAK UDOWODNIŁ TO JUŻ DAWNO, SPÓJRZ TERAZ NA SIEBIE TY OBRZYDLIWA KREATURO - PODAJESZ SIĘ ZA MĘŻCZYZN, ATAKUJESZ INTERNAUTÓW, GROZISZ, SZCZUJESZ I WYZYWASZ. A TWOJE UPOŚLEDZONE DZIECKO TRACI MATKĘ, ODWRÓĆ TEJ SWÓJ TŁUSTY PYSK I SPÓJRZ NA NIEGO, ON POTRZEBUJE MATKI A NIE KULASA ANI NASTOLATKA!!

Na deserek jeszcze komentarze, które zostały zamieszczone pod tym obrzydliwym plagiatem, a które już w części zostały usuniętę przez zakłamaną administrację portalu gay pl:


HIT DNIA - Page 8 106y82p
Koks
Koks

Posts : 163
Join date : 2011-12-11

Back to top Go down

HIT DNIA - Page 8 Empty Re: HIT DNIA

Post  slim_ Fri Nov 02, 2012 1:23 am

Koks wrote:

To że łysi którzy którzy od zeszłego roku za mną ganiają z godną podziwu determinacją też jest widocznie formą lęku. Fakt niemożności zagięcia mnie debilnymi tekstami (w mordę też umiem dać)........


Koksie! Ja mam oryginał, później ktoś poprawił, bo to zdanie w "oryginale" było typowe dla rzeczonej: błędy, fatalna interpunkcja, stylistyka...

Tak wyglądał akapit _nastolatka_ w "oryginale" w splagiatowanym tekście:


To że łysi którzy od zeszłego roku za mną ganiają z godną podziwu determinacją też jest widocznie formą lęku.Fakt niemożności zagięcia mnie debilnymi tekstami, w mordę też umiem dać przyprawia ich o lęk przed ośmieszeniem .Bezcenny był widok ich min jak na propozycje oralne (coś na kształk cioto zaraz ci wsadzę) odparłem iż małe mnie nie jarają.Gej który się stawia jest wybitnie żródłem frustacji i poczucia lęku.

slim_

Posts : 28
Join date : 2012-07-18

Back to top Go down

HIT DNIA - Page 8 Empty Re: HIT DNIA

Post  Koks Fri Nov 02, 2012 3:51 pm

slim_ wrote:
Koks wrote:

To że łysi którzy którzy od zeszłego roku za mną ganiają z godną podziwu determinacją też jest widocznie formą lęku. Fakt niemożności zagięcia mnie debilnymi tekstami (w mordę też umiem dać)........


Koksie! Ja mam oryginał, później ktoś poprawił, bo to zdanie w "oryginale" było typowe dla rzeczonej: błędy, fatalna interpunkcja, stylistyka...

Tak wyglądał akapit _nastolatka_ w "oryginale" w splagiatowanym tekście:


To że łysi którzy od zeszłego roku za mną ganiają z godną podziwu determinacją też jest widocznie formą lęku.Fakt niemożności zagięcia mnie debilnymi tekstami, w mordę też umiem dać przyprawia ich o lęk przed ośmieszeniem .Bezcenny był widok ich min jak na propozycje oralne (coś na kształk cioto zaraz ci wsadzę) odparłem iż małe mnie nie jarają.Gej który się stawia jest wybitnie żródłem frustacji i poczucia lęku.

OOoooOooOOoOOooo Slimek Very Happy i zgoda - to powyższe to typowe słownictwo kulasowej, takim samym "(bez)stylem" pisze na tajnicku, wszystko się zgadza. Te kropki i znaki zapytania oddzielone spacją tylko upewniają nas w tym, że to ona. Nigdy jeszcze - a używam internetu już więce niż dekadę - nie spotkałem kogoś kto "interpunktowałby" w ten sposób. To samo tyczy się formy "Z skad" - notorycznie używanej przez kulasową i nastolatka. Czy ktoś z was kiedyś widział, żeby jakaś osoba pisała "Z skad" zamiast "Skąd"? Bo ja oprócz kulasowej (nastolatki) nie znam nikogo takiego.

Co do samego słownictwa to przypomnijcie sobie blog kulasowej gdzie pisała pod nickiem Dorcas. Merytoryka i agresywny sposób przedstawiania sytuacji uprawiany przez kulasową nie zmieniły się od tamtych czasów. Ja ją rozpoznaję bez pudła, jej "pióro" bowiem charakteryzuje niesamowita ułomność. Teksty na poziomie (nawet nie) gimnazjum, naładowane agresją i nienawiścią. Do tego pisane jakby na kolanie po litrze na głowę.

No ale cóż - kulasowa za głupia jest, żeby w końcu pojąć, że ktoś ją przejrzał. Ona ciągle uważa, że jest anonimowa, że z tym nastolatkiem to takie tylko "urojone zgadywanie". I proszę popatrzeć - cóż za tupet!! Tekst Pani Justyny Szostek w najlepsze wisi sobie dalej na portalu gay pl, o czym trzeba ponownie Panią Justynę niezwłocznie powiadomić mailowo lub telefonicznie. Wykasowane były tylko komentarze ukazujące prawdę, te które demaskowały kulasową jako nastolatka oraz te ogólnie ukazujące, że popełniony przez nastolatka tekst jest plagiatem. Miejmy nadzieję, że kulkowa dostanie drugie wezwanie na policję, gdzie napisane będzie:

...do stawienia się w charakterze świadka/oskarżonego (niepotrzebne skreślić)...
Koks
Koks

Posts : 163
Join date : 2011-12-11

Back to top Go down

HIT DNIA - Page 8 Empty Re: HIT DNIA

Post  Fizolas Fri Nov 02, 2012 5:29 pm

Uporządkujmy fakty:

1) Na portalu pod „tekstem” nastolatka pojawiają się nieprzychylne komentarze. Demaskują one tzw. kradzież intelektualną (przestępstwo ścigane prawem), czyli przepisywanie cudzej pracy.
Ani Lucka, ani nastolatka nie ma w tym czasie na portalu:


HIT DNIA - Page 8 Nast2JPG_xxaeran

2) O 22:34 w pokoju gay_pl pojawia się spam informujący o złamaniu prawa dokonanym przez nastolatka. Lucus najpierw w ogóle nie załapuje „aocochodzi” i tradycyjnie wyśmiewa spamera:

HIT DNIA - Page 8 Nast5JPG_xxaerqw

3) Po dłuższej chwili namysłu spowodowanej opóźnieniem umysłowym, tj. brakiem inteligencji, Lucus wchodzi na portal i widzi komentarze pod złodziejskim tekstem nastolatka, postanawia więc natychmiast zawiadomić rzeczonego, co czyni w tradycyjny sposób, czyli drąc japę i wołając go (snapka = nastolatka) na priv:

HIT DNIA - Page 8 Nast4JPG_xxaexrx

4) O godz. 22:54 Lucek już dodaje swój własny komentarz, jak zwykle obraźliwy i bezsensowny, bowiem nie rozumie pojęcia kradzież intelektualna, przyzwyczajony do kopiowania cudzych tekstów metodą ctrl C + ctrl V

(zdjęcie w punkcie 5 poniżej)

5) Jest chwilę przed 23:00, gdy Lucus informuje snapka (= nastolatek) o odsłaniających karalne nadużycia komentarzach. O 23:02 oboje (nie obaj, gdyż snapek to kobieta) są już na portalu:


HIT DNIA - Page 8 Nast3JPG_xxaeeeh

6) Jest 23:15. Spod zerżniętego bezczelnie artykułu nastolatka znikają wszystkie komentarze. Można domniemywać, że dodawanie kolejnych zostało zablokowane:

HIT DNIA - Page 8 Nast6JPG_xxaeewn


WNIOSKI:
1. snapek = bella = nastolatek, o czym świadczy natychmiastowe pojawienie się jej na portalu po informacji Lucusia i usuwanie komentarzy.
2. Lucek doskonale wie, ze snapek to nastolatek, gdyż zawiadomił zainteresowaną błyskawicznie. (jeśli miał wątpliwości, to teraz już ich mieć nie powinien)
3. Grubej grozi ściganie z tytułu kradzieży intelektualnej, a portal będzie miał nieprzyjemności przez nastolatka – tym bardziej że nie jest to pierwsza i jedyna kradzież, jakiej dopuściła się bella.



PS A ja jestem ten Fizolas z pokoju gay_pl. A kto mi zabroni? Działam tu i tam jako podwójny agent. Nie ma żadnych dowodów, że nim nie jestem. Gruba też nie podaje dowodów i czemu mam nie wierzyć, że jest kulasem? Bądźmy konsekwentni, dziewczęta.

Fizolas

Posts : 140
Join date : 2012-05-31
Location : Kraków

Back to top Go down

HIT DNIA - Page 8 Empty Re: HIT DNIA

Post  Fizolas Fri Nov 02, 2012 10:30 pm

CIĄG DALSZY
OCZYWIŚCIE NASTĄPIŁ



Gruba dostała szału z powodu spamu w swoim szambie i znowu wtopiła jak dziecko. Niestety, w amoku baba nie umie zebrać myśli...

Spam dotyczył nastolatka i jego plagiatu. Oto jak gruba się tłumaczy:


19:52:05 ∗ wielicki ∗ a z ciekawośći zapytam, o co chodzi z tym plagiatem ?
19:52:22 ∗ ~snapek9079 ∗ wielicki nie mam pojecia bo portal nie działa



Nie ma pojęcia, ale już zaczyna się tęgo tłumaczyć. Broni nastolatka jak własnej czci Laughing (ja bym udawał, że nic nie wiem, ale Iza nie umie się powstrzymać, każdy atak na jej urojone tożsamości kończy się tak samo):

20:14:37 ∗ snape71 ∗ chłopak pisze teksty i za duzo wkleił definicji
20:14:47 ∗ snape71 ∗ przez co tekst za bardzo przypomina
20:14:56 ∗ snape71 ∗ link który znalazły urojone
20:15:09 ∗ snape71 ∗ Robin tylko że to co podały to nie jest samodzielna praca
20:15:16 ∗ snape71 ∗ tylko na podstawie literatury

20:16:27 ∗ SlOoOdZiaK ∗ Kulek a jest tam napisane od kogo jest ten tekst?
20:16:29 ∗ SlOoOdZiaK ∗ Autora?

20:16:47 ∗ snape71 ∗ SlOoOdZiaK nie mam pojecia
20:16:53 ∗ snape71 ∗ wczoraj ledwo luklem
20:16:58 ∗ snape71 ∗ a dzis portal padł //lol


Uwaga!!! „Wczoraj ledwo lukła” i „nie ma pojęcia”, ale wszystko świetnie wie. Że tylko definicje, że oryginał jest na podstawie literatury (brednie skądinąd), a nawet takie szczegóły:

20:20:16 ∗ ~snapek9079 ∗ SlOoOdZiaK ty mnie kuzwa czytasz
20:20:21 ∗ ~snapek9079 ∗ czy to co chcesz widzisz
20:20:32 ∗ ~snapek9079 ∗ to nie był czyjsc tekst
20:21:29 ∗ ~snapek9079 ∗ nie był tylko skopiowane były definicje i jakies tam opinie z innego tekstu


I wie to na podstawie „tylko luknięcia”... buahahaha
A te nerwy przez SlOoOdZiaKa i przez spam. Gruba dostała amoku i nie wiedziała, co ma robić. Miotała się, banowała, wołała Robina i onna37 i błagała o litość: ZATRZYMAJCIE TO!!! TO TRZEBA ZAGŁUSZYĆ!!!


19:56:37 ∗ snape71 ∗ poszeDŁ won //jezor

20:13:05 ∗ snape71 ∗ Robin
20:13:07 ∗ snape71 ∗ Robin
20:13:07 ∗ snape71 ∗ Robin
20:13:09 ∗ snape71 ∗ Robin
20:13:09 ∗ snape71 ∗ Robin
20:13:58 ∗ snape71 ∗ Robin włacz bota proszę
20:15:43 ∗ snape71 ∗ Robin właczysz bota //tuba
20:15:48 ∗ snape71 ∗ onna37
20:15:49 ∗ snape71 ∗ onna37
20:15:49 ∗ snape71 ∗ onna37
20:15:50 ∗ snape71 ∗ onna37
20:16:06 ∗ snape71 ∗ Robin bota //tuba
20:22:49 ∗ ~snapek9079 ∗ Robin moge na chwile //pytanie



A SlOoOdZiaK i spamer nie odpuszczali:

20:17:12 ∗ SlOoOdZiaK ∗ Bo jeśli pod tym tekstem na tym portalu nie ma podanego źródła skąd ten tekst jest to jest to plagiat
20:19:14 ∗ SlOoOdZiaK ∗ Kulek jak wkeja się czyjąś pracę w swojego posta to obowiązkiem tej osoby jest podanie autora tej pracy.
20:20:04 ∗ SlOoOdZiaK ∗ Jak pod tym postem nie ma linka do autora teksta to jest to uznawane jako kradzież
20:20:06 ∗ SlOoOdZiaK ∗ Smile
20:20:10 ∗ SlOoOdZiaK ∗ Proste kuźwa.

20:27:54 ∗ ~bzibzi ∗ a ty co się tak pocisz kulas? za nastolatka się tłumaczysz? //lol malo ci majty nie spadna //len Robina bota //tuba Robin bota //tuba trza zagłuszyć prawde //gniewopien zalosna kobieta //ziew ledwie rzucila okiem a tak doskonale wie co było skopiowane a co nie //len wtopa za wtopa //klekotek i ban za banem //lol




Tak więc gruba tłumaczyła się za nastolatka, bo jej nerwy puściły. Broniła się jak dogorywający lew wśród stada sępów. Zdemaskowała się po raz kolejny. Typowa przekupka z Wolina. Laughing Laughing Laughing

Fizolas

Posts : 140
Join date : 2012-05-31
Location : Kraków

Back to top Go down

HIT DNIA - Page 8 Empty Re: HIT DNIA

Post  Gosc Sat Nov 17, 2012 6:42 pm

KULInaria Rewolucje Kuchenne

Część I "GulaRZ po Wolińsku"

gay_pl 17-11-2012
13:57:13 ∗ ~snape667 ∗ aaa co ja mialem zrobic
13:57:17 ∗ ~snape667 ∗ aaa ziemniaki
13:58:13 ∗ ~oneciak ∗ Kulek skleroze masz?
13:58:18 ∗ ~snape667 ∗ oo włamywacz polecial
13:58:23 ∗ ~snape667 ∗ ~oneciak no troche
13:58:27 ∗ ~snape667 ∗ a co
13:58:31 ∗ ~oneciak ∗ nic nic
13:58:40 ∗ ~snape667 ∗ a moze z chlebem zjem
13:58:44 ∗ ~oneciak ∗ przypominma o ziemniakach
13:58:46 ∗ ~oneciak ∗ Wink
13:58:55 ∗ ~oneciak ∗ chlebz ziemniakami?

13:59:03 ∗ ~snape667 ∗ nie z gularzem
13:59:18 ∗ ~oneciak ∗ sam gotowales?
13:59:24 ∗ ~oneciak ∗ to moze byc z chlebem
14:01:45 ∗ ~snape667 ∗ sam



Podajemy przepis na GulaRZ Woliński

14:01:53 ∗ ~snape667 ∗ z szynki
14:03:12 ∗ ~snape667 ∗ ~oneciak gularz to najprostrze co moze byc



szynke podsmażamy, kroimy, wrzucamy na olej, dodajemy warzywa, naturalny zagęstrzacz marchewka hehehehheheheheheh lol!

( przypomnijcie sobie gdzie kulasowa skończyła szkołe i w jakim kierunku )


HIT DNIA - Page 8 Kulek--sn_rqewerr

14:03:20 ∗ ~snape667 ∗ podsmażasz miecho
14:03:22 ∗ ~snape667 ∗ kroisz
14:03:28 ∗ ~snape667 ∗ na oleju
14:03:48 ∗ ~snape667 ∗ dodajesz warzywa
14:03:53 ∗ ~snape667 ∗ jak sie miesko podpiecze
14:03:56 ∗ ~snape667 ∗ dodajesz wody
14:03:58 ∗ ~snape667 ∗ i dusisz
14:04:03 ∗ ~snape667 ∗ jak nie umiesz sosu zrobic
14:04:04 ∗ ~oneciak ∗ ja robie z wolowego
14:04:10 ∗ ~snape667 ∗ to z torebki
14:04:23 ∗ ~oneciak ∗ a Ty robisz sam sos?
14:04:28 ∗ ~oneciak ∗ czy z torebki
14:04:37 ∗ ~snape667 ∗ no przeca jest bazaz tego
14:04:40 ∗ ~snape667 ∗ co sie zrobi z mieska

14:04:46 ∗ ~snape667 ∗ wiec tylko zaciagnac
14:04:46 ∗ ~oneciak ∗ no dokladnie
14:04:52 ∗ ~oneciak ∗ to jak mozna nie zrobic sosu
14:05:02 ∗ ~snape667 ∗ można bo zaciagnac trza umiec
14:05:24 ∗ ~snape667 ∗ lubie sossy geste i słodkawe
14:05:31 ∗ ~snape667 ∗ dlatego dodaje marchewki duzo
14:05:39 ∗ ~oneciak ∗ ja raczej ostreee Very Happy
14:05:55 ∗ ~snape667 ∗ szit


kulasowa TY nie masz zielonego pojęcia jak wygląda prawdziwy sos , TY po za bredniami nie błysnełaś talentem kulinarnym.


Last edited by Gosc on Fri Nov 23, 2012 8:37 pm; edited 2 times in total
Gosc
Gosc

Posts : 250
Join date : 2011-10-20

Back to top Go down

HIT DNIA - Page 8 Empty Re: HIT DNIA

Post  Fizolas Fri Nov 23, 2012 12:25 am

KOLEJNA URATOWANA...


Gays 22.11.2012 r.

23:11:14 ∗ Kabi ∗ tylko sloonko76 mówiłaś mojej koleżance wczoraj
23:11:19 ∗ Kabi ∗ że jak ja przychodzę to się nie da pisać
23:11:47 ∗ sloonko76 ∗ a co ty pierniczysz,jakiej znowu koleżance
23:11:51 ∗ sloonko76 ∗ kulasowej?
23:11:58 ∗ sloonko76 ∗ //hehe
23:12:09 ∗ Kabi ∗ sloonko76 no //panda
23:12:26 ∗ sloonko76 ∗ już mnie GS oświecił co do niej/niego
23:12:28 ∗ Pallnick_Imperator ∗ no sloo uwielbia kulaskowa //panda


Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball

Fizolas

Posts : 140
Join date : 2012-05-31
Location : Kraków

Back to top Go down

HIT DNIA - Page 8 Empty Re: HIT DNIA

Post  Gosc Fri Nov 23, 2012 8:29 pm

KULInarne Rewolucje Kuchenne

Część II "nalesnili z jabkami"


gay_pl 23-11-2012
19:11:32 ∗ ~kuleczkowaty22 ∗ schizzaa to wiedziec nie bedzie
19:11:40 ∗ ~kuleczkowaty22 ∗ nalesnili mam z jabkami
19:11:47 ∗ ~kuleczkowaty22 ∗ ale odgrzewacx je na patelni
19:11:50 ∗ ~kuleczkowaty22 ∗ to nie teges nie
19:11:57 ∗ schizzaa ∗ ja nie wiem
19:11:59 ∗ schizzaa ∗ nie znam sie
19:12:00 ∗ Lady_pretensja ∗ hm
19:12:06 ∗ Lady_pretensja ∗ lepiej w mikrofali ...
19:12:08 ∗ schizzaa ∗ ja umiem zrobic tylko zupke chinską
19:12:31 ∗ ~kuleczkowaty22 ∗ schizzaa cud
19:12:37 ∗ ~kuleczkowaty22 ∗ no własnie cos mnie sie nie teges
Gosc
Gosc

Posts : 250
Join date : 2011-10-20

Back to top Go down

HIT DNIA - Page 8 Empty Re: HIT DNIA

Post  Koks Mon Dec 03, 2012 2:11 am

KOLEJNA WTOPA


3. grudnia kilkanaście minut po północy kulasowej wywalił się internet, przelogowała się na i załadowała nicka ~kuleczkowaty2229, po chwili się skapnęła, że trzeba - jak zwykle - dołożyć 4. klony. Zaczęła ładować niki, ale znowu się zapomniała i kliknęła na swój nick właściwy czyli na bella32.

Ja wiem, że to już było X razy wałkowane, jakkolwiek warto pokazać, że bella32 = kulas. Tyle już tych wtop popełniła i niczego ją to nie nauczyło. Dalej wchodzi na belli32 i kulasie mając identyczny hash.


HIT DNIA - Page 8 14b2fyu



KULASOWA A PODOBNO JESTEŚ W KRAKOWIE BUHAHAHAHAHA - NIECH ZGADNĘ CZYLI RAZEM Z TOBĄ W KRAKOWIE JEST KULAS? BUHAHAHAHAHAHA ŚMIESZNA MAŁA KOBIETKA UDAJĄCA HOMOSEKSUALNEGO MĘŻCZYZNĘ, MÓWIŁEM CI PRZESTAŃ TO ROBIĆ, BO NIE UMIESZ KŁAMAĆ I TYYLKO SIĘ POGRĄŻASZ.
Koks
Koks

Posts : 163
Join date : 2011-12-11

Back to top Go down

HIT DNIA - Page 8 Empty Re: HIT DNIA

Post  Fizolas Mon Dec 03, 2012 3:01 am

Ale matolica i kretynka, no nie mogęęęę Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



PS Grubej wywala neta, bo za dużo klonuje i non stop siedzi na tajnicku:
Wink Wink Wink Wink Wink

HIT DNIA - Page 8 Ostrzezen_xerrqsq

Fizolas

Posts : 140
Join date : 2012-05-31
Location : Kraków

Back to top Go down

HIT DNIA - Page 8 Empty Re: HIT DNIA

Post  Poezji_Milosnik Mon Dec 03, 2012 5:04 pm

Niewątpliwie nachlała się wczoraj i nie zuważyła, że zalogowała się na belce. O upojeniu alkoholowym świadczy również fakt dzielenia się wolińską zdolnością kulinarną na temat prawdziwego bigosu - musi być przypalony. Nie dziwi mnie teraz, że nie ma chłopa - gdyby miała to walił by ją w ten pusty woliński łeb za podawanie mu przypalonych posiłków aż by zatłukł. A może by tak znaleźć jej jakiegoś chłopa - uwolnił by świat od tego cudzożywnego, wolińskiego pasożyta?





pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig
Poezji_Milosnik
Poezji_Milosnik

Posts : 128
Join date : 2011-11-21

Back to top Go down

HIT DNIA - Page 8 Empty Re: HIT DNIA

Post  Koks Mon Dec 03, 2012 8:28 pm

Poezji_Milosnik wrote:
Niewątpliwie nachlała się wczoraj i nie zuważyła, że zalogowała się na belce. O upojeniu alkoholowym świadczy również fakt dzielenia się wolińską zdolnością kulinarną na temat prawdziwego bigosu - musi być przypalony. Nie dziwi mnie teraz, że nie ma chłopa - gdyby miała to walił by ją w ten pusty woliński łeb za podawanie mu przypalonych posiłków aż by zatłukł. A może by tak znaleźć jej jakiegoś chłopa - uwolnił by świat od tego cudzożywnego, wolińskiego pasożyta?





pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig

Ja mógłbym ją sobie wziąć. Już ja bym ją wychował, że by się cholerze odechciało udawania geja całe dnie na jakichś tam czatach. No ale ale, chwileczkę, jednak nie chcę jej ponieważ:

- ona dużo pije;

- ma duże już dziecko, które jest sparaliżowane, ciężko byłoby mi nawiązać kontakt z nim pewnie;

- mieszka z matką, która jeżeli jest choć troszkę podobna do córusi, to byłby to ciężki orzech do zgryzieania;

- przypala bigos i to specjalnie;

- ma lepsze teksty bluzgające niż ja (ciężko byłoby mi to znieść);

- non stop się rzuca;

- prawdopodobnie zdradzałaby mnie nagminnie, a potem tłumaczyła się, że zrobił to kulas;

- czeka ją wyrok.

Jedyną jasną stroną kulkowej - jak dla mnie - są jej wielkie cyce, no ale nie samymi cycami człowiek żyje, więc jednak podziękuję.
Koks
Koks

Posts : 163
Join date : 2011-12-11

Back to top Go down

HIT DNIA - Page 8 Empty Re: HIT DNIA

Post  Fizolas Tue Dec 04, 2012 8:53 pm

schizzaa ujawnia, z jakich powodów i po co
tygodniami wisiała w pokoju gay_pl:


#gay_pl 04.12.2012 r.

19:07:25 ∗ schizzaa ∗ teraz moge sobie bluzgac
19:07:28 ∗ schizzaa ∗ do woli
19:07:43 ∗ ~kuleczkowaty2229 ∗ mozesz a ja aniola podkrece //klekotek
19:07:47 ∗ schizzaa ∗ to sobie
19:07:48 ∗ schizzaa ∗ podkręcaj
19:07:59 ∗ schizzaa ∗ a przyjdź tylko
19:08:01 ∗ schizzaa ∗ zebym ci robila
19:08:04 ∗ schizzaa ∗ sztuczny tlum na pokoju
19:08:07 ∗ schizzaa ∗ to ja ci sztuczny tlum
19:08:07 ∗ schizzaa ∗ pokaze
19:08:21 ∗ schizzaa ∗ bedziesz sie 2 tyg w nim odnajdowal


Fizolas

Posts : 140
Join date : 2012-05-31
Location : Kraków

Back to top Go down

HIT DNIA - Page 8 Empty Re: HIT DNIA

Post  Poezji_Milosnik Tue Dec 04, 2012 10:43 pm

To oczywiste, ze roztyta wolinska kramarka rozdaje opy komu popadnie - nawet niepelnoletniej schizzie - po to, by robic tlum w pustym pokoju - a tak przynajmniej operatorzy od czasu do czasu sie pojawia. Abstrahujac jednak od tego, zatrzymajmy sie nad tym:


19:08:21 ∗ schizzaa ∗ bedziesz sie 2 tyg w nim odnajdowal


*** Wolinska hiena od urodzenia probuje sie odnalezc. Nieustannie patrzy miedzy nogi w nadziei, ze zobaczy cos innego a tam ciagle pipka. Ma nadzieje, ze przez ciagle powtarzanie, ze jest facetem urosnie jej od tego pitol.


szok szok szok szok szok szok szok szok szok
Poezji_Milosnik
Poezji_Milosnik

Posts : 128
Join date : 2011-11-21

Back to top Go down

HIT DNIA - Page 8 Empty Re: HIT DNIA

Post  Fizolas Tue Dec 04, 2012 11:39 pm

Nie? Crying or Very sad A ponoć kłamstwo sto razy powtórzone staje się prawdą... Laughing

Fizolas

Posts : 140
Join date : 2012-05-31
Location : Kraków

Back to top Go down

HIT DNIA - Page 8 Empty Re: HIT DNIA

Post  Poezji_Milosnik Wed Dec 05, 2012 8:48 am

Chocby i przez wiecznosc oglaszala, ze jest facetem to i tak jej pitol nie urosnie! Musi zyc ze swiadomoscia pipki miedzy nogami! Very Happy Very Happy Very Happy I to jest dla niej najwiekszym upokorzeniem i kara. Nic gorszego dla baby, ktora chicialaby byc facetem, jest swiadomosc posiadania macicy, opatrzonej na zewnatrz klapiacymi wargami sromowymi i niemoznosc zmiany!
Poezji_Milosnik
Poezji_Milosnik

Posts : 128
Join date : 2011-11-21

Back to top Go down

HIT DNIA - Page 8 Empty Re: HIT DNIA

Post  Gosc Sun Dec 09, 2012 3:41 pm

Wczoraj kulkowa chwaliła się zakupem nowego laptopa wraz z modemem (ktoś podrzuci loga?), dziś efekty:

Gay, 9 grudnia 2012 roku

13:56] <~emox> ogłoszenie; Przemyslaw Spozniak uzywajacy nika Nul_ wcześniej Nikitek_ zam w Kaliszu ul Poznańska 25 jest pedofilem ściganym karnie za molestowanie swojego syna.Prosze uważać na tego osobnika jest niebezpieczny i ma problemy z psychika//oooogłoszenie; Przemyslaw Spozniak uzywajacy nika Nul_ wcześniej Nikitek_ zam w Kaliszu ul Poznańska 25 jest pedofilem ściganym karnie za molestowanie swojego syna.Prosze uważać na tego osobnika jest
[13:56] <~emox> niebezpieczny i ma problemy z psychika

bella na 10 nickach w gay_pl


[14:23] -!- ~kulas4545 (anonymous@ac4v2itlw7tmraxk4aeoiciqje)
[14:23] -!- ~la_costa (anonymous@ac4v2itlw7tmraxk4aeoiciqje)
[14:23] -!- ~matador (anonymous@ac4v2itlw7tmraxk4aeoiciqje)
[14:23] -!- ~czatownick_ (anonymous@ac4v2itlw7tmraxk4aeoiciqje)
[14:26] -!- ~snape71 (anonymous@ac4v2itlw7tmraxk4aeoiciqje)

[14:23] -!- ~igorek_ (anonymous@gnfmgkw4zug7p5gdv6npx6gfci)
[14:24] -!- ~emox (anonymous@gnfmgkw4zug7p5gdv6npx6gfci)
[14:24] -!- ~tito99 (anonymous@gnfmgkw4zug7p5gdv6npx6gfci)
[14:25] -!- ~ika (anonymous@gnfmgkw4zug7p5gdv6npx6gfci)
[14:25] -!- ~nowy44 (anonymous@gnfmgkw4zug7p5gdv6npx6gfci)

Wpadłaś, Iza. Dobrze każdy pamięta, że używałaś tyld igorek, czy tito Wink Jest to w dowodach, które są przeciwko tobie zgromadzone.
Ponadto wykazujesz się totalną głupotą, że po wywaleniu spamu w pokoju Gay, nadal siedzisz na tyldach, z których spamowałaś.
Cóż, dobrze, że głupota nie boli. Za to konsekwencje prawne z pewnością do miłych należeć nie będą Wink
Gosc
Gosc

Posts : 250
Join date : 2011-10-20

Back to top Go down

HIT DNIA - Page 8 Empty Re: HIT DNIA

Post  slim_ Sun Dec 09, 2012 3:54 pm

To przykre jak ta kobieta jest zatracona w tym, co robi. Kupować kolejnego laptopa wraz z łączem na kolejny abonament (zapewne wysoki, skoro za laptopa zapłaciła 1,00zł), by mieć więcej klonów na pokoju? To się w głowie nie mieści. Bezmyślność i nieodpowiedzialność.
Przykre jest także to jaka ona musi być teraz szczęśliwa, jedna sama, a 10 nicków w pokoju. Jak wroci Buc, to już będzie 15, czyli 70% tego co mają zazwyczaj w "dobrym" okresie.

Tu już nie ma co ratować...

slim_

Posts : 28
Join date : 2012-07-18

Back to top Go down

HIT DNIA - Page 8 Empty Re: HIT DNIA

Post  Poezji_Milosnik Sun Dec 09, 2012 3:54 pm

A mnie rozbawilo do bolu to: "Spozniak" buhahahahahahahaha


Poezji_Milosnik
Poezji_Milosnik

Posts : 128
Join date : 2011-11-21

Back to top Go down

HIT DNIA - Page 8 Empty Re: HIT DNIA

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum